|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   odjeća za djecu od akrila - da ili ne?
18.1.2017 11:30:49   
noemaa
imam nedoumicu pa vas molim za savjet.... Biste li kupile svom djetetu zimsku kapu od akrila? našla sam jednu preslatku s likom iz omiljenog crtića za svog gospona, ali vidim da je 100 % od akrila. malo sam guglala i ne nalazim da je akril dobar materijal, negdje, na nekom sajtu čak piše da može uzrokovati rak. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: odjeća za djecu od akrila - da ili ne?
18.1.2017 15:26:03   
subby
Ja radije ne bih. Odjeca za djecu je u stalnom doticaju s njihovom kozom i absorbiraju ju. Cim si u dvojbi bolje uzmi nesto drugo. Ja preferiram prirodne materijale iako takvi nisu uvijek fluffy ili sa super likovima i printovima, ali barem si na sigurnom, koliko mozes biti.

Akril nije prirodan vec ga covjek proizvodi od nafte, baziran je na ulju. Danas se cesto koristi jer je jeftiniji od npr.vune, ali zadrzava znoj pa se neki ljudi dosta znoje u njemu i recimo u slucaju zapaljenja gori i topi se i uzrokuje jake opekline dok vuna kad se odmaknes dalje ne gori i dise bolje. Opet, neki su ljudi alergicni na nju.

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: odjeća za djecu od akrila - da ili ne?
20.1.2017 20:10:44   
noemaa
da,kasnije sam isla provjerit i sve zimske kape,salovi, rukavice, svima nam je od akrila user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!