|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovanje, rodiljni i odnosi na poslu
29.7.2015 19:23:46   
sloboda11
Zanima me kako je prošao odlazak na bolovanje ili rodiljni u smislu odnosa sa kolegama i šefom...Jesu li vam našli zamjenu? Jesu li negodovali ili su bili sretni da ce vas rijesiti? Jel uopće tko doživio vašu trudnoću u smislu podrške, potpore?
Kako je bilo kad ste se vratile? Na isto radno mjesto? Na drugo radno mjesto?
Što je bilo s vašim stvarima, da li ste ih pokupile?

Da li je ginekolog postavljao pitanje bolovanja ili vam je normalno produživao svaki mjesec?
Hvala curke svima na odg.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bolovanje, rodiljni i odnosi na poslu
31.7.2015 10:38:53   
Sunshine28
kod mene je u obje trudnoce na prvu proslo super, sto je iznenadujuce obzirom da sam u obje trudnoce odmah otisla na bolovanje jer sam morala mirovati....svi, od glavnog sefa do kolega su cestitali, bili pozitivni....
stvari su mi spremili u ormaric, tamo su me i docekale kada sam se vratila....
nakon prve trudnoce docekali su me super, puni razumijevanja sto imam malu bebu, iako je kod mene normalno da se radi na prepad i poslijepodne i nocu kada zatreba, nisu mi uopce davali takve zadatke, samo sam odradila svoje prijepodne i to je bilo to, kada bi dijete bilo bolesno poticali su me da ostajem kuci i tako....stvarno super....
ali kontam da je to zbog toga sto sam ja ono, bas radnik...volim svoj posao pa i radim puno, a i tamo sam i preko 10 godina, sa svima sam dobra....a kako je firma nakon prvog proda krenula niz brdo i puno je ljudi bilo otpusteno, sef je bio presretan sto sam se vratiila jer mu je falilo ljudi pa me "mazio"

kako ce biti ovoga puta na povratku (trenutno sam na odrzavanju druge trudnoce) vidjet cemo....firma mi je u jos goroj situaciji nego prije, tak da postoji mogucnost da je vise i nece biti nakon prodiljnog user posted image

jedini je "problem" ovoga put ispao sto je u isto vrijeme jos jedna kolegica ostala trudna kada i ja i otisla na odrzavanje, a dvoje kolega istovremeno dalo otkaz i sada su tamo na sto muka kako pokriti posao, a nikoga novog ne smiju zaposliti...tak da kolege koje su pokupile nas velik dio posla nisu sretni, ali, koliko sam primjetila, nitko ne zamjera ni meni, ni drugoj trudnoj kolegici, vec upravi zbog politike na pronalazenja zamjena.....

bolovanje su mi, u prvoj trudnoci obiteljski lijecnik, a sada ginekolog produzivali bez pitanja, samo sam dolazila po doznake....ali ja sam prije prve trudnoce imala jedan spontani sto je jedna od stavki u uputama HZZO za bolovanje od prvog dana tak da....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 31.7.2015 10:40:54 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!