|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koje dijete su vam bile ok
15.7.2015 16:33:02   
FIGICA FIFINANKICA
Meni je najefikasnija uvijek bila mesna dijeta
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koje dijete su vam bile ok
15.7.2015 16:58:26   
Ela28
Nikako da se odvažim na taj korak tako da do sada nisam koristila ni jednu dijetu user posted image smanjim kruh ,slatko ,pijem vodu i rezultati se vide ne odmah ali pomaže user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koje dijete su vam bile ok
15.7.2015 21:41:59   
mirjana1703
o da, bila sam na dijeti prije 2 god skinula sam 20 kg koji mi se nisu vratili user posted image

izbjegavala sam jesti slatko (kolače, čokoladu idr), pila kavu bez šečera, kruh jela jako rijetko,vježbala. Kile koje sam skinula nisu mi se vratile. također i danas pazim što jedem, pijem kavu bez šečera

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koje dijete su vam bile ok
15.7.2015 22:09:03   
SILVA123
Nikakvu posebnu dijetu nisam prakticirala osim sto sam jedno 6 mjeseci od napitaka samo vodu pila i tako sam se super osjecala i smrsavila. Znaci ni caj ni mlijeko ni sokove, nista tekuce osim vode.

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koje dijete su vam bile ok
16.7.2015 8:18:02   
vandax
Ja nisam karakter za dijete. Traju obično dva dana i onda sve po starom.
Jedina učinkovita je moj sinčić Niko. Jedno vrijeme je cickao po cijele noći, doslovce 20-ak puta se budio i baš sam naglo smršavla valjda od toga i nespavanja. Eto to je dijeta Niko!

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koje dijete su vam bile ok
16.7.2015 8:57:17   
keyt
Potpisujem Mirjanu, kako ona tako i ja, zapravo je to više mijenjanje loših navika nego dijeta. Rezultati ne dolaze odmah, ali dugoročno je pun pogodak. Ali, za brze rezultate je najbolja mesna dijeta.

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koje dijete su vam bile ok
17.4.2018 8:26:29   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com.hr Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koje dijete su vam bile ok
17.4.2018 9:14:39   
tendere
Tablete za mršavljenje - http://thermacuts.com

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!