|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko novaca potrošite kada idete na ljetova...
12.7.2015 21:22:21   
FIGICA FIFINANKICA
Nisam već dugo nigdje išla pa nemam pojma
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
12.7.2015 21:51:55   
angellah
Također user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
12.7.2015 23:52:13   
Ela28
Živimo na moru pa ne idemo na ljetovanje a bome ne idemo ni na zimovanje user posted image veliki mi je trošak kad idemo kod mojih samo nam 1000 kn treba za karte user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
13.7.2015 7:10:05   
monstrum
Na zimovanje ne idem jer imam snijega i previše, a kad idem na more imam kod koga, tako da si generalno platimo put i to je to...hranu bi ionako kupovala kod kuće user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
16.7.2015 8:57:52   
ReaM
Nisam dugo bila nigdje :-(

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
16.7.2015 9:04:03   
vandax
Imamo vikendicu na moru pa nam je to spas, al uvijek se dosta potroši. Samo nas put košta 500 kn plus hrana i sve. A uvijek se kupe sitnice za djecu i odemo na neki izlet i tako. Al neka bitno je zdravlje, para će biti. user posted image

(Odgovor članu ReaM)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
16.7.2015 12:33:12   
zima1995
Puno, nemamo ništa na moru i nikoga kod koga bih išli, pa plaćamo sve, od smještaja, prijevoza, hrane. Ne znam, ponekad pomislim da je bolje da uplatimo polupansion jer stvarno puno potrošimo i ne vidim neku uštedu kada kuhamo sebi. A obzirom da su klinci još mali, kombinacija svega toga mi i nije idealan odmor niti ljetovanje, ali eto radujemo se kad idemo na more user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
16.7.2015 15:07:30   
mirjana1703
Ni mi nismo dugo bili negdje user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
23.7.2015 0:08:21   
CHANTAL
Mi ćemo sljedeće godine,2 tjedna ziher.tak govorim već 5 godina,naime toliko nismo bili na ljetovanju.

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko novaca potrošite kada idete na lje...
26.6.2019 7:14:16   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!