|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   što vas je najviše iznenadilo nakon trudnoće ...
11.7.2015 23:59:19   
FIGICA FIFINANKICA
mene opadanje kose,opadala je ko luda skoro godinu dana
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
12.7.2015 0:08:55   
zima1995
Meni je sada 8,5 mjeseci nakon poroda, i sve me je strah pogledati u četku kada se počešljam. A kada perem kosu, ostaju mi desetine dlaka u kadi. Baš sam ponekad zabrinuta bez obzira što znam da je to kao sve normalno user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
12.7.2015 9:22:21   
Ela28
I kod mene je toba bilo toliko mi je kosa opadala da sam bila u strahu da cu ostati celava haha.Ali izgleda da je to normalno.Cak sam i zaboravila kad je stalo opadati.Ali nesto me drugo brinulo rez od carskog dugo se vidio evo cak i danas se primjeti.Nisam ocekivala da ce nestati jer se nisam bas ni mazala ali sa strane se toliko ne vidi jos na sredini.Ali nema veze user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
12.7.2015 14:25:37   
FIGICA FIFINANKICA
i krvarenje ali ono odmah nakon poroda još u rodilištu i pogled na trbuh odmah nakon što je mali izašao :D

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
16.7.2015 22:36:14   
mirjana1703
Najviše me iznenadile lohije i njihovo trajanje, taman misliš da je stalo i evo ih opet user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
16.7.2015 22:47:05   
SILVA123
Trbuh, onako mekan, hehe, to me iznenadilo i krvarenje koje nikako da prestane. Nije bilo obilno ali je trajalo.

(Odgovor članu mirjana1703)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
16.7.2015 22:49:28   
Tia00000
Da, ovo s kosom nije normalno. Jako mi je narasla u trudnoći, gusta je bila, baš sam bila zadovoljna. Sada, ne samo da pada dok perem i češljam nego kako hodam tako pada, pun pod mojih vlasi, metem po 5 puta dnevno i ogromne količine kose nametem svaki puta :-(

(Odgovor članu SILVA123)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
16.7.2015 23:01:22   
zima1995
Da mogu toliko dugo da izdržim nespavanje, ujutro se prva budim, zadnja legnem, i još bar tri budjenja u noći radi sisanja user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: što vas je najviše iznenadilo nakon trudn...
23.7.2015 0:13:43   
CHANTAL
Depresija koje nisam bila ni svjesna dok u jednom trenu nisam dopustila mužu da me dotakne dok sam držala malog.hvala bogu,prošlo je.inače čvrsto spavam,al kad bi se god bebica promeškoljila ja sam oči otvorila.ko da si me iglom u guzicuuser posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!