|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trenutno u kinu ?
11.7.2015 9:29:46   
monstrum
Za one koji vole ići u kino..što predlažete od trenutne ponude kao najbolje za pogledati u kinu? Zanima me vaš prijedlog za odlazak s malenom, ali i samo za mame i tate? user posted image
Idem na godišnji, pa smo isplanirali ići prvo u kino s malenom, a isto tako i počastiti se izlaskom samo za sebe, dok baka uživa s unukom user posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trenutno u kinu ?
11.7.2015 22:45:59   
monstrum
Naša gospođica je odabrala Malce, tako da smo se pošteno nasmijali, a posebno ona, što je bio i cilj...user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trenutno u kinu ?
12.7.2015 21:10:08   
Ela28
Bome ne znam sto se sada prikazuje nisam bas pratila .Ali sam pogledala 50 nijansi sive i brzi i zestoki 7 user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trenutno u kinu ?
12.7.2015 21:13:35   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Bome ne znam sto se sada prikazuje nisam bas pratila .Ali sam pogledala 50 nijansi sive i brzi i zestoki 7 user posted image

ajoj kako je meni ovaj fin pre...... mogla bi ga pogledati još nekoliko puta..baš mi je "sjeo" user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Trenutno u kinu ?
12.7.2015 21:18:37   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Bome ne znam sto se sada prikazuje nisam bas pratila .Ali sam pogledala 50 nijansi sive i brzi i zestoki 7 user posted image

ajoj kako je meni ovaj fin pre...... mogla bi ga pogledati još nekoliko puta..baš mi je "sjeo" user posted image


Ja plakala na kraju tipicno za mene sve me rastuzi user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Trenutno u kinu ?
12.7.2015 21:26:07   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Ja plakala na kraju tipicno za mene sve me rastuzi user posted image



Ja nisam ali sam bila jako blizu user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

dječji doplatak
malizia

primate li dječji doplatak?

da (34%)

ne (66%)


Broj svih glasova: 92

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!