|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodan porod nakon carskog...
14.6.2015 18:50:00   
lepao
Iskustva?!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prirodan porod nakon carskog...
14.6.2015 19:35:12   
lidac0605
ja sam rodila na hitan carski zbog abrupcije placente prije 16 godina,nakon toga sam još 3x rodila normalno,vaginalno bez ikakvih komplikacija,dapače bili su brzi i laki porodi...i sad sam 5x trudna,nadam se da će opet sve proć ok user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prirodan porod nakon carskog...
15.6.2015 22:40:56   
lepao
super bas mi je drago! kako je prosao prvi prirodni porod? meni su rekli da ne smiju provocirsti nego da cekaju ali da sam uska i da cu najvjerovatnije zavrsiti na carski....meni je drago sto zele pokusati...


IZVORNA PORUKA: lidac0605

ja sam rodila na hitan carski zbog abrupcije placente prije 16 godina,nakon toga sam još 3x rodila normalno,vaginalno bez ikakvih komplikacija,dapače bili su brzi i laki porodi...i sad sam 5x trudna,nadam se da će opet sve proć ok user posted image


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prirodan porod nakon carskog...
15.6.2015 22:59:17   
lidac0605
Sve je bilo ok,stalno su me gledali i pratili,rodila sam sa svojim trudovima,u 9 došla u rađaonu u 14 sati rodila...u zadnjoj trudnoći su mi dali drip da rodim,bez obzira kaj se kakti iza carskog drip ne daje...rodila za 3 sata

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prirodan porod nakon carskog...
15.6.2015 23:47:40   
lepao
bas si imala srece i ocigledno dobar team doktora!
jesi morala lezati u bolnici malo prije termina? meni zahtjevaju da legnem dva dana pred termin da me kao prate ali ja nisam za to jer ne zelim da lezim u bolnici danima a porod mi moze krenuti tek 7 dana nakon sto legnem...sto mi je predugo za bolnicu pogotovo sto imam dijete kuci...
ja sam cula da je drip ok ali imdukcija da nije...da nije ok da se porod provociramu smislu da oni puknu vodenjak i slicno....
ja bas imam zelju da rodim prirodno...
kolika je beba bila i jesi li sitnija???

IZVORNA PORUKA: lidac0605

Sve je bilo ok,stalno su me gledali i pratili,rodila sam sa svojim trudovima,u 9 došla u rađaonu u 14 sati rodila...u zadnjoj trudnoći su mi dali drip da rodim,bez obzira kaj se kakti iza carskog drip ne daje...rodila za 3 sata


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prirodan porod nakon carskog...
16.6.2015 7:49:48   
lidac0605
Da,nakon te prve trudnoće sam u svakoj slijedećoj morala ostat u bolnici prije poroda,ali mene su nadzirali radi te abrupcije placente koja se desila u 1.trudnoći,da se kao ne bi opet...nisam sitne građe,upravo suprotno,za ženu imam dosta krupne kosti i mišiće...ali opet,ja nisam završila na carskom radi uske zdjelice ili nečeg sličnog nego radi komplikacije...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!