|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bijeli zubi
27.5.2015 13:27:27   
AnitaZg
Šteta da ovaj dio foruma nije aktivan, pa reko da pokrenem jednu raspravu.

Tema su bijeli zubi, kao što i naslov govori.

Osobno nemam nekih problema sa zubima (*kucam u drvo*), ali mislim da bi oni mogli biti još bijeliji. Naime, nisu oni žuti da se razumijemo, bijeli su, ali kada vidim nekoga sa onako savršeno bijelim zubima dobim grčeve u stomaku.

Patim na zube i čitam te razne članke (kao npr. ovaj), sve mi to izgleda Ok, ali toliko je tih savjeta da više ni sam čovjek ne zna šta je istina šta nije. Moj stomatolog kaže da je ovo moja prirodna boja zubiju, da nemogu imat bolje od ovoga, a ja jednostavno ne odustajem user posted image

Imate li vi neki tajni recept? Kakvi su vaši zubi?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bijeli zubi
28.5.2015 9:43:24   
keyt
Hm, kod stomatologa možeš izbijeliti zube i do nekoliko nijansi, samo se ne preporučuje više od nijanse do dvije od prirodne boje jer onda izgleda jako neprirodno. A za prirodne metode znam za jagode u kombinaciji sa sodom bikarbonom. Uguglaj, imaš puno recepata za ovu kombinaciju.

_____________________________

El nam je stigla 25. 7. 2012. u 19:07

(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bijeli zubi
28.5.2015 15:43:22   
AnitaZg
Aha... Zna li neko kako se kreću cijene tog izbjeljivanja kod stomatologa u Hrvatskoj?

(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bijeli zubi
12.11.2015 8:19:23   
MilanNS

IZVORNA PORUKA: AnitaZg

Aha... Zna li neko kako se kreću cijene tog izbjeljivanja kod stomatologa u Hrvatskoj?

_________________
Bijeli zubi

(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!