|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   grijanje/hlađenje bočica formule
10.3.2015 11:52:27   
Sunshine28
dakle razmisljam o kupovini ovako necega, odnosno tocno ovoga:

http://www.munchkin.com/night-day-bottle-warmer-cooler.html

da li netko ima to? kako ste zadovoljni?

sa prvim djetetom koje je bilo na formuli od prvog dana nam je to pravljenje 2-3 nocna obroka bila velika patnja...spavace sobe su nam na katu, kuhinja u prizemlju pa kada usred noci treba praviti bocicu muka ziva..sidi dolje, prukuhaj vodu, pa hladi pod hladnom vodom, pa prehladis, pa ne smijes grijati u mrikovalnoj pa onda grij u toploj vodi...za svako hranjenje barem 45 min. zezenacije...a nisam htjela praviti unaprijed jer kazu da nije dobro...
ovo mi se cini idealno...napravis dvije bocice unaprijed, ima lijepo spremnik koji ih drzi na odgovarajucoj temp. i kada se beba probudi samo ubacis bocicu i ona se u 3 minute ugrije na temp. majcinog mlijeka....

samo se ne bi htjela zeznuti pa kupiti nesto sto ne valja ili je neprakticno...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: grijanje/hlađenje bočica formule
11.3.2015 8:56:13   
BUMBI
Nisam to još vidjela i neznam jel isplativo.Ja imam običan grijač za boćice,kupila ga još za D,kad smo išli na more jer on nije htio piti ništa hladno,uvijek morala biti toplouser posted image
A što se tiče formule ja nisam nikad prokuhavala vodu jer sam korisitila Janu iliCetinu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: grijanje/hlađenje bočica formule
11.3.2015 10:52:00   
ma re
Pozdrav

Evo cisto da kazem kako mi radimo... imam bebicu od 9 mj i od 6og mj pije ad jer kad smo poceli s dohranom mi se mlijeko smanjilo i vise joj nije bilo dovoljno...
Ni meni ona nece da pije hladno, dapace... cak mi se cini da joj mora bit i dosta toplije nego sta bi trebalo... uglavnom... za nocne obroke ja imam termosicu pored kreveta u koju svaku vecer pripremim prokuhanu vodu topline kako ona voli... i jos na nocnom ormaricu u jednoj tuperware padelici s poklopcem imam pripremljen broj dozica za bocicu... tako da kad se ona probudi ulijem tu vodu i dozice i bocica sprema za sec...

To je moj nacin...user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: grijanje/hlađenje bočica formule
12.3.2015 12:42:06   
Sunshine28
ma re i mi smo imale neke slicne sheme ali uvijek se nesto prolije, fali, nije dovoljno toplo/hladno, pa opet dolje u kuhinju....
ja uopce nisam dojila, pa ti je to kroz noc, od 20-8h i po 4 obroka, nemos to tako unaprijed se pripremiti nikako....

ma bas bi htjela neki mali strojcek ovakav da mi stoji u spavacoj i da si olaksam...



_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: grijanje/hlađenje bočica formule
13.3.2015 14:14:42   
keyt
Sunny,

pa što se onda misliš, kupi ga i gotovo. Premda bih ja pogledala kod nas po dućanima postoji li nešto slično. Ako sam dobro shvatila, pripremljenu formulu u tome možeš držati do osam sati na idealnoj temperaturi?! Mene bi tu jedino malo mučila ona uputa da se formula treba pojesti/popiti u roku pola sata od pripreme user posted image Ali, ne bih ti htjela stvarati dodatne sumnje, nekako ipak vjerujem da autori tog proizvoda znaju što rade i preporučuju. No, s druge strane, ako ti nije išlo dojenje s Em, ne mora značiti da neće ići i s drugim djetetom user posted image To je samo moje malo, toplo i diskretno saznanje na temelju iskustva s mamama kojima je to s drugim djetetom išlo, nikakvo sugeriranje s moje strane, ne daj Bože user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: grijanje/hlađenje bočica formule
13.3.2015 18:33:20   
Sunshine28
ma keyt ja sam vec odlucila to kupiti svakako, samo sam trazila preporuku u pravcu koja je marka ovog proizvoda najkvalitetnija ili mozda preporuka neceg slicnog ali da je mozda bolje/prakticnije....

sto se dojenja tice, nadala sam se da nitko nece reci to recenicu, ali eto, kada ti vec jesi, moram priznati da ne vjerujem da du dojiti - svojom odlukom....

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!