|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
5.2.2015 21:27:57   
noemaa
Cure drage, mamice....
otvaram temu za sve nas koje smo imale puno sreće da najesen u naručju ljuljamo svoje zamotuljke! Javite se ako već znate datume kad user posted image stižu na svijet!
Ja još moram kod G potvrditi, ali test, tempica i simptomići su tu. Tako da moj datum, tj. datum moje srećice je 11.10.2015. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
6.2.2015 17:33:45   
tik tak
Draga moj termin bi trebao biti pocetak 10...jos nismo definirali posto je za sad potvrdena trudnoca za pocetak,na sljedecem pregledu cu znati sve detaljice....nadam se da ce nam se pridruzit jos ko u ovom mjesecu s odbrojavanja....

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
6.2.2015 17:45:49   
buba m
Pridružit ću vam se i ja kad-tad!!! Obećajem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu tik tak)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
6.2.2015 19:10:44   
hipo
sretno cure, nek trudnoće proteknu bez problema i da sve rodite žive i zdrave bebe!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
6.2.2015 22:06:27   
noemaa
Hvala, hipic☺! Jaako ti zelim da nam se pridruzis!☺ tik tak, znas kako G racunaju termin poroda? Na taj nacin sam dosla do svog datuma, ali jos moram svojoj G na pregled pa cu bit sigurna. Buba, ajd, prepisi i dolazi tu!😉

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
7.2.2015 10:07:50   
noemaa
majčice jesenskih smotuljaka, gdje ste? nadam se da ćemo se okupiti lijepa ekipica ovdje! user posted image user posted image user posted image ja sam sinoć ponovila test jer mi je sve još prelijepo i prenevjerojatno i sve je u redu user posted image sad čekam idući tjedan da se naručim kod G. ono što mi je čudno jest da uopće nemam simptoma. prošli tjedan je bilo stalno bljak po želucu, a sad je i to prestalo... mislim, ako trudnoća želi biti vrhunski super, nemam ništa protiv user posted image
tiktak, kako si ti? imaš li kojih simptoma?

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
9.2.2015 20:12:40   
tik tak
Noema draga evo me...ma moja cura u nekoj virozi danima pa nikako do foruma doci...
Simptomi hmmmmm ....bradavice i dalje ajme i umor...to je to....kako je kraj tebe....

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
9.2.2015 21:09:41   
noemaa
da, i kod mene umor i samo to. ma i bolje. ne znam kako bih se pravila da nije ništa na poslu, a da imam mučnine ko s prvim. nikome još nismo rekli, čekamo pregled kod G 26.2. user posted image baš sam uzbuđena. user posted image kad ti ideš na idući pregled? jesi razmišljala što ćeš s poslom, hoćeš li raditi ili prestati?
Kako malena? (p.s.koliko god ima?)nadam se da je prošla viroza. ne dajte se! čuvaj se kako znaš i umiješ. meni mm bio za vikend crijevna viroza. samo se nadam da neću nešto pokupit sad kad sam user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu tik tak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
10.2.2015 9:24:32   
tik tak
2.3 mi je drugi pregled,tada cu dobit i trudnicku i ostale detalje...uf nemogu docekati....
Dobro je da nemas mucnine,ja ihnisam imala ni u prvoj trudnoci... Moja cura ima 5,ipo sada...jos joj nismo rekli,ona navija vec godinu dana da bi bracu ili seku...recemo joj tek iza 12 tj kad sve bude ok...stase posla tice ja imam svoj privatni posal u vlastitoj kuci pa me to ne brine,dokle budem mogla radit cu kad ne budem uskocit ce neko...nadam se samo da ce sve bit ok i danecu trebat lezat i mirovat...

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
10.2.2015 21:12:22   
noemaa
znači, trudničku na drugom pregledu.... dakle, ja ću je dobiti onda krajem trećeg mj.
to mi je čudno bez mučnina, na čas zaboravim da sam trudna... ajme koje misli me more. ali mi paše. em zbog malenog, em zbog sebe, a i posla. htjela bih još malo raditi, ali onda ću morati doma ako mi G da jer mi je prestresan, a s 35 god i stresom, ne želim bilokako naškoditi bebici....

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu tik tak)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
18.2.2015 12:33:29   
mirelll
Veliki pozdrav svim curama!
Ja već imam troje dječice, sva tri dečkića,a jutros mi je testić pokazao plus i svi simptomi su tu. 27.2.idem na pregled i uzv u Petrovu, jer sam inače u kategoriji rizičnih trudnica, heparinska trudnoća. Ako Bogek da terminček bi nam bio 31.1.

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 8:20:59   
BUMBI
Evo da se i ja prijavim na listuuser posted image
Termin mi je 24.09

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mirelll)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 10:07:33   
mirelll
user posted image dobro došla user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 13:05:33   
Sunshine28
opa Bumbi!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image no. 3!!
ja se dosla prijaviti kada ono poznato lice! user posted image
ajd super bas mi je drago!!!!

doduse, ja jos cekam prvi pravi pregled (da vidimo srceko)....za sada mirujem i na duphastonima sam, ali nadam se najboljem...ako sve bude ok, mi bi trebali oko 20.10. user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mirelll)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 13:15:16   
Sunshine28
mireli ne kuzim, ako si sada nekad vidjela plus nema sanse da ti je termin 31.01. user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 13:27:49   
mirelll
user posted image user posted image user posted image user posted image ma 31.10. malo mi je prstić otišao krivo user posted image user posted image user posted image hvala micek

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 13:30:41   
mirelll
Obrisala bih svoj krivo napisani post ali ne znam kako, mislim da ni ne mogu. Ali eto termin user posted image mi je 31.10.

(Odgovor članu mirelll)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 14:20:17   
BUMBI
Hvala Sunshineuser posted image
vidjela sam ja da si i ti dobila user posted image Nadam se da ce biti sve ok.
ja isto pijem duphaston i isto me stalno strah jer sam imala kiretazu prije L.Pa m svak malo kao nesta boli,probada i neznam sta vec,kao da nisam bila vec trudnauser posted image Al svejdno me strah pogotovo ovo na pocetku
ja idem 06.03 na pregled

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mirelll)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 14:21:25   
Sunshine28
Mirel nema veze, i mislila sam da ti je malo pobjeglo :)
Bumbi onda smo na uatoj valnoj duljini, i ja sam imala spontani prije Em pa sam sva u panici i jako mi je poznat taj osjecaj - kao da nikada nisam bila trudna....

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 19.2.2015 14:24:34 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mirelll)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 14:33:27   
BUMBI
Jos sam ja jucer imala malu prometnu,sve je ok,bila sam vezana i nisam se udarila,al danas stalno kao da malo osjetim kao neku malu bol..vidjet cu jos hocu nazvati poslije gin da vidim dal da dolazim ili ne.

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 14:41:04   
Sunshine28
A joj! Kontam da ti nije bas svejedno...mozda da nazoves gin. Pa se posavjetujes...koliko si sada trudna? Lijena sam racunati :)))

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 14:51:43   
BUMBI
9+1...ja sve nekako mislim da se maternica siri...a vidjet cu jos...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 18:13:35   
Atina282
pozdrav cure user posted image eto da vam se i ja pridružim, moj termin je 27.9. user posted image ulazim u 9.tjedan i jako sam uzbuđena user posted image user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 19:50:52   
Sunshine28
Bumbi najvjerojatnije i je rastezanje maternice samo sam ja stalno u nekoj paranoji pa ju sirim :) sigurno je sve ok!
Joj 9 tjedana! Sada mi se to cini tako daleko....samo sa cujemo srce za tjedan dana pa da se malo smiri
...ovako me je strah veseliti se, nismo jos nikome ni rekli....
Atina dobro dosla ! :)

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Atina282)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: jesenske bebice 2015 - mali zamotuljci
19.2.2015 20:56:18   
BUMBI
Atina dobrodosla.
sunshine i meni je bilo najgore to dok sam cekala taj prvi pregled i da vidim jel sve ok,al isto tamo ali malo manjr me strah cekati sad.slijedeci pregled.
jel pijes ti folnu kiselinu?Ja pocela cim sam vidjelauser posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!