|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Popusti i akcije proizvoda za bebe !
8.12.2014 19:33:10   
Ela28
Ne bi otvarala novu temu ali možda ipak netko ne zna user posted image

Veliki popust na proizvode za bebe očekuje vas u Kozmo drogerijama, 8. i 9.12. Priuštite svojoj bebi sve što joj je potrebno!

Ja imam blizance pa meni ovakve akcije super dođu pogotovo za pelene pa gdje ćeš naći 30% povoljnije to je super a i za maramice i Čokolino user posted image

Pa iskoristite akciju ja upravo bila i još sam iskoristila i 15% na ukupnu kupovinu koji sam kupon dobila na facebooku na adventskom kalendaru.

Ako netko želi popust pošaljem mu na e-meil pa ga pokažete na blagajni ili ga isprintajte user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
8.12.2014 19:59:37   
Tia00000
Hvala na informaciji, popusti uvijek dobro dođu i treba ih iskoristiti.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
8.12.2014 22:00:59   
Ela28

IZVORNA PORUKA: Tia00000

Hvala na informaciji, popusti uvijek dobro dođu i treba ih iskoristiti.


Nema na čemu šteta ne iskoristiti user posted image

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 7:16:07   
monstrum
Danas trčim po čokolino user posted image   sveg ostalog imamo user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 7:16:29   
monstrum
IZVORNA PORUKA: monstrum

Danas trčim po čokolino user posted image   sveg ostalog imamo user posted image
Hvala na info

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 9:11:34   
sorina
Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 9:27:15   
monstrum
IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.user posted image


Slažem se..ja sam drastično smanjila kupovinu u kozmu otkada su ukinuli one naljepnice što su se skupljale za popust

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 16:31:19   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Danas trčim po čokolino user posted image   sveg ostalog imamo user posted image


I ja sam kupila 1 kg user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 16:31:49   
Ela28

IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.user posted image


Nema na čemu svakako se isplati user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 16:35:55   
Ela28
U Kozmu je akcija do 21.12 na još neke proizvode za bebe evo koje user posted image

Pampers maramice su 30%

Sve Pufies pelene 20%

Uz kupnju 3 Hipp kašice 3 žlice gratis za 27,99 kn

Johnsons & Johnsons Bedtime proizvodi 25%

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 21:16:38   
angellah
Ja također obavila shopping u Kozmu. Usput vidjela neku ženu sa bebom na ulazu u dm i rekla i njoj da je u Kozmu akcija. user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 22:59:02   
Ela28
Ove Kozmo srijede očekuje vas popust od 30 % na anticelulitne proizvode, proizvode za depilaciju, njegu stopala i čarape!

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 22:59:56   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: sorina

Super. Hvala za info. Nekako rijetko idem u kozmo,ali za ovo se isplati otići.user posted image


Slažem se..ja sam drastično smanjila kupovinu u kozmu otkada su ukinuli one naljepnice što su se skupljale za popust



Ni ja baš ne idem često u Kozmo ali kad je dobra srijeda ili popust za bebe obavezno idem user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
9.12.2014 23:53:32   
sorina

IZVORNA PORUKA: angellah

Ja također obavila shopping u Kozmu. Usput vidjela neku ženu sa bebom na ulazu u dm i rekla i njoj da je u Kozmu akcija. user posted image

Svaka cast. Dobro si se sjetilauser posted image user posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
10.12.2014 7:01:47   
monstrum
Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
10.12.2014 14:01:53   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  user posted image


A joj baš mi je žao user posted image ako opet bude javim ti user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
10.12.2014 16:45:39   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: monstrum

Naravno da nisam stigla otići u Kozmo  user posted image


A joj baš mi je žao user posted image ako opet bude javim ti user posted image


Dogovoreno.. user posted image

ma jučer neka ludnica-na poslu, kod kuće i jednostavno nisam stigla... user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.12.2014 14:19:37   
zima1995
Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije user posted image Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
12.12.2014 22:08:32   
Ela28

IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije user posted image Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... user posted image


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % user posted image ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv user posted image

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.12.2014 18:35:16   
Ela28
Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 15.12.2014 18:37:01 >

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.12.2014 18:52:18   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba user posted image



Hvala na info..taman mi treba za jedno babinje user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.12.2014 19:36:02   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Evo me opet u Konzumu je 30% na sve Nivea proizvode pa tako i na maramice,kupke .....

Nivea baby ruksak je 167 kn ako nekome treba user posted image



Hvala na info..taman mi treba za jedno babinje user posted image


Da to je super poklon to sam i ja dobila u babinje user posted image samo požuri mislim da traje do 17.12 user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.12.2014 19:53:27   
angellah

IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije user posted image Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... user posted image


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % user posted image ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv user posted image


Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
15.12.2014 20:39:43   
monstrum

IZVORNA PORUKA: angellah

Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. user posted image



ili se probajte odlogirati s te aplikacije i kad ćete se ponovo prijavljivati tražiti će vas ponovo sve podatke

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Popusti i akcije proizvoda za bebe !
16.12.2014 21:49:30   
Ela28

IZVORNA PORUKA: angellah


IZVORNA PORUKA: Ela28


IZVORNA PORUKA: zima1995

Baš mi je žao što nisam vidjela ovu temu ranije user posted image Kupili smo tri paketa pelena Puffies po 84 kn i još da sam imala taj popust od 15 % baš bi mi se kupnja iskoristila. Mada sam i ovako zadovoljna. U biti sam dobila na Kozmo Adventskom 15.000 bodova, ali je pisalo da će bodovi biti dodani nakon završetka Nagradne igre. Sve u svemu, pratim sve akcije a posebno na pelene... user posted image


Pošalji mi e-meil pa ti pošaljem kupon za 15 % user posted image ma dobila i ja 10.000 bodova ali ja nisam upisala broj kartice pa ništa od toga izgleda a kad brzam tko mi kriv user posted image


Curke, pošaljite im mail na kozmo@kozmo.hr i zamolite da vam upišu broj kartice na profil. Navedite im email s kojim ste registrirane. user posted image



Ma baš su nekulturni poslala sam im upit na facebook i objasnila da sam u žurbi zaboravila napisati broj kartice a i ne znam ga napamet. Ali ništa od toga nema uopće odgovora čini mi se i da poruka uopće nije pročitana user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!