|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rano provođenje discipline
12.2.2010 16:16:50   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: cvrčak

I ja sam rodila tvrdoglavku. Još uvijek je ne jako česta riječ u našoj kući,a odmah iza nje:zašto?user posted image



Tako mene Lulu pogleda na moje ne....kao da me pita zašto?

Sekundu se krevelji i nastavi dalje svojim putem...ali opet se vrati na staro mjesto i sve iz početka

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Rano provođenje discipline
12.2.2010 16:55:42   
Tsmee
Moja već neko vrijeme kuži NE, ali naravno ne posluša uvijek. Kad joj nešto zabranim, zna početi vrištati, plakati, vješati se po meni, lupati nogama i slično...
MM i ja smo smislili da je kad počne histerizirati stavimo na jedno mjesto u kutu njene sobe i kažemo "sad tu budi dok se ne smiriš. Kad se smiriš, možeš se doći s nama igrati." I obično se mi sjednemo metar i pol od nje i "jako ozbiljno" se igramo s nekim kockama. Ona se nakon nekog vremena deranja smiri i dođe i sjedne nam u krilo igrati se (ako proba doći dok je histerična, vratimo je na isto mjesto).
To smo nekoliko puta napravili i sad je dovoljno samo da pitam "hoćeš ti na hlađenje?" i ona odmah mahne glavom kao "ne" i polako se smiri.
Vjerojatno će trebati još koji put to napraviti kad zaboravi, ali ovako mi se čini poprilično bezbolno i efikasno (iako ti trenuci kad se ona dernja u kutu bole i čine se kao cijela vječnost).


_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Rano provođenje discipline
12.2.2010 20:23:13   
nancy
ajme ja vec danima sizim,,,,moj mali spada u tvrdoglavce.nazalost cini mi se da je na mene.
zna on vrlo dobro sta znaci kad ja dreknem NE ali i dalje radi to sto radiuser posted image
a kad mu uzmem iz ruku tu stvar koju ne smije dirati e onda je show.odma vriska i baci se nazad pa makar mlatnia glavom u zid.stalno to radi a ja ludim.bojim se da se ne ozlijedi pa moram stalno bit atento za njegovom glavicom
vec nas vidim u ducanu za koji mjesec.ja mu necu da kupim npr cokoladu a on na podu histerican!uvijek sam se bojala da me to ne zadesi a evo ,cini mi se da sve ide u tom smijeruuser posted image user posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Rano provođenje discipline
12.2.2010 21:08:50   
Tsmee
Točno znam o čemu pričaš user posted image
No, za kojih mjesec-dva ga već mođeš staviti na jedno mjesto na "hlađenje". Naravno na mjesto gdje se ne može povrijediti i uz nadzor. Mislim da bi i sad razumio, ali s godinu dana sigurno bude.

Ali, kako moja mama kaže, dobro je da ima svoju volju, znat će se izborit u životu user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Rano provođenje discipline
13.2.2010 0:06:09   
Krky
Joj, joj, sad sam se sjetila razdobljakad su moji tvineki imali cca1 godinu. Ne, ne" nam je mogla bit poštapalica, jer su jednostavno htjeli istraživat s posljedicama. Npr diraju pećnicu dok nešto pečem, NE - NE nije bilo dovoljno, pa čak ni kad bi se pecnuli, opet bi kretali u napad. Srećom, uvijek bi to bio jedan, dok bi drugi poslušao, ali bi se u drugoj situaciji zamijenili. S 1,5 su već imali sofisticiraniju metodu: ja: NE-nee, on glavom u pločice i tako po nekoliko puta. Jednom sam podmetnula papuču, jer sam već bila zabrinuta od posljedica lupanja, no malac je otpuzao na "čist teren" i opet glavom u pločice. Noa danas s nepunih 13 mjeseci pokazuje na istu tu pečnicu prstićem i signalizira mi da je vruća, NE ne trebam ni koristit. 

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!