|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Knjige u pdf formatu?
5.12.2014 7:49:43   
monstrum
Čitate li knjiga na kompu ili ste više pobornik čitanja s knjigom u ruci, mirisom svježe tiskane knjige?
Obožavam čitati, iako uz sve obaveze kod kuće i posao ne stignem onoliko koliko bi voljela, ali kad si izguštiram malo sjesti i čitati, za mene je to wellness za moždane vijuge user posted image
S obzirom na cijenu knjiga, i moje ne čitanje, već gutanje istih, unazad godinu dana počela sam čitati knjige na kompu.. nije isto, ali kad si baš poželiš neku knjigu, a ne bi ju kupio odlično je jer ne moraš ići do knjižnice . Kakva su vaša mišljenja?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Knjige u pdf formatu?
5.12.2014 9:14:32   
angellah
Ja imam Kindle čitač već nekoliko godina. U zadnje vrijeme nemam vremena za čitanje? Ali ranije sam sve te pdf knjige prebacila u format koji podržava Kindle i načitala se. Tako da mi je to bio spas za trenutke kad sam htjela čitati a nisam mogla do kompa.
Inače čitač Kindle ima drugačije osvjetljenje (tj. nema ga) nego monitor kompa tako da je meni bio ugodniji za čitanje.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Knjige u pdf formatu?
5.12.2014 9:24:18   
Snjeguljica_83
Evo, mene komp. umara i čini nervoznom, zato sam ja pobornik staromodnog čitanja knjige - knjiga u ruci. Volim miris nove, kao i stare knjige, možda još i više. No, ne kupujem knjige, već sam učlanjena u knjižnicu, kao i moja kćerka, pa onda guštamo...

Baš sam prije tjedan dana u Kauflandu vidjela za kupiti dječju knjigu Snjegopriče, krasna je, ali košta 85 kn... Zato sam posjetila knjižnicu i posudila je, a uz lukavost, može biti kod mene mjesecima...user posted image


I ovo je bolja opcija jer se djeci usadi ljubav prema knjizi - pravoj knjizi.user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Knjige u pdf formatu?
5.12.2014 13:26:31   
Ela28
Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% user posted image




< Poruku je uredio Ela28 -- 5.12.2014 13:27:25 >

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Knjige u pdf formatu?
5.12.2014 13:34:15   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28

Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% user posted image


I ja ih volim kupovati  kad su na popustu..baš jučer gledam da su na popustu nekom sad u Konzumu pa bi morala otići vidjeti..

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Knjige u pdf formatu?
8.12.2014 13:56:07   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Ja vam cure moje nisam baš za čitanje knjiga meni je to malo dosadno i baš umara, ali čitam djeci slikovnice nakupovala sam im već hrpu toga ali dala samo par jer su nekoliko već strgali a ja ne mogu odoliti kad budu na popustu i do 50% user posted image


I ja ih volim kupovati  kad su na popustu..baš jučer gledam da su na popustu nekom sad u Konzumu pa bi morala otići vidjeti..


Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Knjige u pdf formatu?
8.12.2014 17:03:07   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Ela28

Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se user posted image


Ma nisam stigla još otići i vidjeti..čula sam samo reklamu..možda je već i prošlo s obzirom da je prošlo vrijeme kupovanja za Sv.Nikolu..ako odeš vidjeti prije mene, javi user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Knjige u pdf formatu?
9.12.2014 22:35:30   
Ela28

IZVORNA PORUKA: monstrum


IZVORNA PORUKA: Ela28

Jesu dosta snižene u Konzumu nisam vidjela reklamu ? Kada sam prošle godine kupovala bile su 50% baš u prosincu čini mi se user posted image


Ma nisam stigla još otići i vidjeti..čula sam samo reklamu..možda je već i prošlo s obzirom da je prošlo vrijeme kupovanja za Sv.Nikolu..ako odeš vidjeti prije mene, javi user posted image


A nisam ni ja bila iako to prošle godine nije bilo povezano sa akcijom sa igračkama pa zato mislim da i sada bude odvojeno samo slikovnice i knjige budemo vidjeli user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Knjige u pdf formatu?
10.12.2014 7:03:53   
monstrum
IZVORNA PORUKA: Ela28
A nisam ni ja bila iako to prošle godine nije bilo povezano sa akcijom sa igračkama pa zato mislim da i sada bude odvojeno samo slikovnice i knjige budemo vidjeli user posted image


Nadam se da hoće  user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Knjige u pdf formatu?
10.12.2014 7:08:37   
hipo
Vidjela sam prosli tjedan uz blagajnu u Konzumu veliku košaru s knjigama, nisam zagledala cijene, al mi se cini da inace nisu tamo u tolikoj kolicini.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Knjige u pdf formatu?
10.12.2014 7:26:53   
sorina

IZVORNA PORUKA: hipo

Vidjela sam prosli tjedan uz blagajnu u Konzumu veliku košaru s knjigama, nisam zagledala cijene, al mi se cini da inace nisu tamo u tolikoj kolicini.


I ja sam kod nas to vidjela,ali nisam stigla zagledati što imauser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Knjige u pdf formatu?
12.12.2014 13:07:56   
lili88
uzivam da citam knjige, najvise volim miris knjige, tako da sam zagovrnik printani knjiga, iako ponekad procitam neku u elektronskoj formi. Od muza sam za prosli rodjendan dobila jako lijepu knjigu Golubica i vuk i procitala sam je za 3 dana. Moj najveci problem jeste kad mi se knjiga svidi ja nekogu da je ostavim dok je neprocitam do kraja, Davincijev kod sam procitala za 48h i to mi je rekord user posted image

(Odgovor članu sorina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Knjige u pdf formatu?
12.1.2015 17:08:28   
Ela28
Preko 1000 književnih naslova na velikom godišnjem sniženju!

MONDO HR

user posted image

(Odgovor članu lili88)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Knjige u pdf formatu?
12.2.2015 23:11:45   
girlpower
Ajmeee..tema bas za mene :D ja obozavam citati..bolje volim papir ali i na mobu su mi super..jedino kada ja imam vrijeme za sebe..kad citam i iskljucim se i to je to..ma milina ) :)


_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Knjige u pdf formatu?
21.4.2015 18:38:54   
Petroley
Evo svima preporuka sjajnog sajta koji sadrži stotine eknjiga na ex yu jezicima

Besplatne e-Knjige

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!