|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Apartmani u rodilštu
29.12.2008 9:55:12   
Ruža
Dali se koja od vas koristila tom uslugom? Čula sam da nisu tako skupi.
Kod nas nažalost nema te mogućnosti, ali da je ima, sigurno bi je koristila najviše zbog svoje kupaonice.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 11:13:31   
honey
Ja nisam ali,moja sestra oba dva puta u petrovoj,cijena 600kn po danu,ona je oduševljena, svoja kupaona, bolja klopa i posjete mogu doći kad god i ostati dokle god hoće.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 12:11:00   
ZVRK
mislim da je prije 3,5godine u ri rodilištu appartman koštao oko 300kn,a sada......
onda me nije zanimalo,a sada klada su posjete zabranjene (osim mm)a imam već jednog bebača možda se čak budem raspitala-zanimala jer onda bi moj zvrkić bio barem malo samnom i bebom.neznam kako će podnijeti 3 dana bez mene ili više nedaj bože carskog

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu honey)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 13:02:31   
FIONA
ja sam bila i super je...ne znam koliko košta ali ak bum opet rađala uzimam!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 13:08:59   
koka
Nisam se koristila, al da sam trebala možda dulje ostati ili prije, možda bi uzela. Al tamo si sam, a ja nije baš da volim, pa preferiram opciju bez apartmana.... Pulsko rodilište mislim da ima 10 eura na dan, tako sam čula, dok Riječko rodilište 300 kn, nisam provjerila to su cure pričale pa trebalo bi provjerit....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 13:14:26   
koka
Malo čačkal i našla samo sliku apartrmana ne i cijene, pa evo ga http://www.kbc-rijeka.hr/images/apartman.JPG . lijepo izgleda, i zaboravila sam reći to cura koja je bila u apartmanu kaže da su jako ljubazni prema njima, a non stop je bila kod nas u sobi, jer joj je bilo dosadno user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 13:17:12   
mariola
Ja znam da je u Zadru 350kn dan.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 15:02:35   
Bare
cure, da se pohvalim.... ja sam neplanirano imala apartman jer sam bila jedina rodilja u makarskom rodilištu user posted image tako da sam osim apartmana 24 sata  imala 1 sestru i 1 babicu na raspolaganju ......... user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 15:04:24   
Ruža
Bare svaka čast! Prava sretnica!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Bare)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Apartmani u rodilštu
29.12.2008 22:44:29   
njanja
U ri ima, ali nisam htjela jer si sam, a čak ti muž ne može prspavat...jest da imaš svoju sobu, ali bilo mi je ipak lakše da sam s nekim i da me netko razumije, a i pričuva mi jana kada odem na wcuser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Apartmani u rodilštu
30.12.2008 0:23:11   
Florijan Jakov
nisam imala priliku, ali bila sam zadovoljna sa sobom u kojoj sam bila, čisto i uredno, unatoč tome kaj nas je 5 koristilo kupaonu i wc nije bilo gužve

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
31.12.2008 2:09:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Apartmani u rodilštu
23.1.2009 22:32:52   
joszde
da li taj apartman ima u svim bolnicama i da li se mora rezervirati unaprijd koje su cijene i kako se kreću.user posted image

(Odgovor članu honey)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Apartmani u rodilštu
23.1.2009 22:36:01   
Marta j
Dal splitsko rodiliste ima apartmane??

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Apartmani u rodilštu
23.1.2009 22:36:24   
Ira_
Ja bila, ali nisam ništa platila ( preko veze ) inače košta 300 kn. dan. Meni se osobno ne sviđa, jer sam sama sa bebom koja stalno spava i bilo mi je strašno dosadno. Ja sam tip osobe koja voli društvo i to mi je strašno falilo!

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Apartmani u rodilštu
24.1.2009 12:11:18   
joszde
ma i ja volim društvo i volim hvala Bogu puno pričati ali mislim da u tim trenucima treba mir i tišina i za tebe i dijete a ne da ti neko stalno budi dijete i da mi plače i prednost je toga što imaš svoju kupaonu barem bi ja volila da mi tako bude samo neznam u zagrebu jer imaju sve bolniceuser posted image

(Odgovor članu Ira_)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Apartmani u rodilštu
17.3.2009 14:16:28   
Sagem
Mislim da sam načula da se sada u Ri apartman plaća 400kn, ima li netko potvrđenu informaciju? user posted image
U takvom apartmanu je bebi stalno sa tobom ili "ode" u onu dječiju sobu? 

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Apartmani u rodilštu
17.3.2009 14:18:21   
ejmama
Nisam sigurna ali ja mislim da ti je 500kn po danu , a beba je stalno s tobom bez obzira dali si u apartmanu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Apartmani u rodilštu
17.3.2009 14:24:00   
cokolada
Bila sam, i ponovno bih. Meni je to super, imas mir i svoju kupaonicu i wc.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Apartmani u rodilštu
17.3.2009 14:50:25   
Sagem
Da li odmah kad stigneš u bolnicu (pred porod) kažeš da želiš apartman ili to moraš mj. prije najaviti?

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Apartmani u rodilštu
17.3.2009 14:55:32   
Sagem
I meni je nekako primamljivija tišina i samoća. Ne bi baš voljela da neka ženskica do mene priča neka negativna iskustva u vezi ovoga - onoga ili da me plaši sa nekim pričama ili da je naka gužva i strka oko mene a ja u bolovima... Mislim, inaće nisam strašljiva, ali nekako mislim da će mi biti potrebi mir u tim prvim nezaboravnim trenucima.
Ali to je sada moje mišljenje... ja sam jako daleko od tog trenutka.
Sretno svima budućim mamicama i bebicama i neka nam i dalje pomažu svojim iskustvima.user posted image

(Odgovor članu Sagem)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!