|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 13:39:35   
tintin
Evo cure drage otvaram nastavak na nasu temu, jer smo stigli do 100 str. i draga Andy mi je rekla da je takvo pravilo foruma.
Zagrljaj svima.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 13:41:35   
tintin
user posted image

user posted image caly - 10.03. user posted image
user posted image vlaja - 11.03. user posted image Vana 03.03.2014
user posted image m_a_rtina - 14.03. user posted image
user posted image leptir - 15.03. user posted image
user posted image BEBA13 - 15.03. user posted image
user posted image christina - 20.03. user posted image
user posted image iv@na - 22.03. user posted image
user posted image ange - 29.03. user posted image
user posted image sarita 22 - 02.04. user posted image
user posted image tintin - 05.04. user posted image
user posted image čizmica - 05.04. user posted image
user posted image kamenčić - 14.04. user posted image
user posted image nnina - 15.04. user posted image
user posted image autumn day - 17.04. user posted image
user posted image mimee -17.04. user posted image
user posted image tonija_4 -21.04. user posted image
user posted image ines - 24.04. user posted image
user posted image andrea000 - 28.04. user posted image
user posted image set__alica - 30.04. user posted image
user posted image lelaa - 01.05. user posted image
user posted image memi - 11.05. user posted image
user posted image kim626 - 10.05. user posted image
user posted image anaxx - 14.05. user posted image
user posted image amon - 16.05. user posted image
user posted image tonka2011 - 16.05. user posted image
user posted image maja pčela - 26.05. user posted image
user posted image bellatrix - 29.05. user posted image
user posted image newy - 31.05. user posted image
user posted image mimagy - 31.05. user posted image
user posted image suncica33 - 10.06. user posted image
user posted image lilmaya0608 - 10.06. user posted image
user posted image ma re - 20.06. user posted image
user posted image valerie - 20.06. user posted image
user posted image leot - 24.06. user posted image
user posted image runaway - 06 mj user posted image


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 14:26:43   
Newy
Oh novi nastavak, dobre smo user posted image !

Da, također svima sretan dan žena user posted image !

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 14:36:31   
autumn day
sretan dan žena, drage mojeuser posted image

i super za novi nastavak....nadam se da ćemo kad sve rodimo nastaviti pisati na nekoj drugoj temiuser posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 14:57:51   
Caly
Sretan dan žena, ja ću nastavit pisat jer mi je super s vama se družit. user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 15:26:08   
Newy
Ako ćemo stići user posted image

Šalu na stranu, ja osobno sam tako neorganizirana da me baš zanima kako će to funkcionirati, ali ajde, valjda se priroda pobrine za sve, pa ću ja automatski postati ''''''''''''''''nova ja'''''''''''''''' user posted image
Ozbiljno, mene odavno doma sprdaju, najviše mama haha, da taman dok ja promijenim bebi pelenu, već će se ponovno u*rati, a da ne spominjemo za oblačenje, ovako neodlučna, dok izaberem što ću mu obući, pa dok ga obučem, taman će ponovo trebati svlačenje, i tako po cijele dane ukrug sa hranjenjem user posted image .
Ne, stvarno... ili će se meni morati nešto žešće promijeniti u glavi neki klik da se dogodi, ili to već samo po sebi dođe na svoje... da si prisiljen ubrzati se i organizirati.

Btw. nismo još imali ime dok ste pisale o imenima, no sad imamo, tako da će mali najvjerojatnije biti Adam user posted image . Ljudi različito reagiraju (nekima se svidjelo na prvu, a neki su zgroženi bili user posted image ), ali nama je baš sjelo user posted image

< Poruku je uredio Newy -- 8.3.2014 15:29:54 >

(Odgovor članu Caly)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
8.3.2014 17:29:23   
sarita 22
ej curke sve najbolje za dan zena user posted image ...ohooo pa mi smo stigle do 100 bas fora...caly jesi sretna sto smo stigli do sto prije nego sto si rodila user posted image ...procitala sam da je trudnica u terminu od 37 tj a ja punim u srijedu 37 tj user posted image ...jedva cekam da rodim ali evo karaj je skoro tu user posted image ...jedva cekam kad ce izaci moj mali david i kad cu ga dobiti u ruke user posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
9.3.2014 12:07:12   
ma re
hej cure...

ajme imamo 100!!user posted image user posted image .. evo ja sam prvo morala pročitati što se sve dešavalouser posted image aonda da vam se javim..
Malo sam gledala ona kunvert kolica i stvarno izgledaju super.. Mi ćemo sad malo počet gledat i kupovat potrepštine.. Kod nas napokon osvanulo sunce tako da smo jučer šetali cijeli dan.. i spalvala sam ko beba!!
Moja malena me stalno podsjeća da je tu i da je vrrrlo aktivna!!

Caly kako si ti? Vidim da nema nikakvih novosti.. Ostale cure uživate u vremenu?

Šaljem vam puno user posted image user posted image user posted image user posted image iz sunčane Ri!!

(Odgovor članu sarita 22)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
9.3.2014 18:37:21   
Newy
Curke mi naručili kolica, boja 5 (olive+pistachio) http://djecjakolica.eu/wp-content/uploads/2013/11/Izbor-boja-silver.pdf user posted image
I muž i ja volimo i često nosimo tu boju, a dovoljno je neutralna da ne mora biti, jednog dana user posted image , striktno muška. Kotače smo ipak uzeli bez napuhavanja jer muž kaže da je to praktičnije, pa ajde.
Na prvi pogled sam jako zadovoljna, uspjela sam iskopati ipak dosta recenzija, po stranim, irskim forumima, i srpskim i bosanskim. Jedinu zamjerku žene pišu da ne spadaju u lakša kolica, no nama to ne bi trebao predstavljati problem. A s druge strane, nisam mogla ni tražiti neka lagana, gradska, jer nam trebaju robusnija, za razne terene.
Dobijemo s njima i hrpu dodataka (jedino nema suncobranića, šteta user posted image ), i baš vam javim dojmove kad nam stignu!
Platili sveukupno 2600 kn user posted image !

< Poruku je uredio Newy -- 9.3.2014 18:40:23 >

(Odgovor članu ma re)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 7:55:19   
sarita 22
jutro curke drage kako ste danas user posted image ...jucer smo kinderbet i speglala sam posteljinu sve sam obukla i sad je kinderbet spreman user posted image samo nam mali david jos fali u sobi svi ga nestrpljivo cekamo svi su nervozni kad ce gledaju na kalendar kolko je jos ostalo user posted image ....ajde bar je ljepo vrijeme i jedva cekam da prode ovaj tj da dodem na pregled user posted image puse vama i vasim bebicama user posted image

(Odgovor članu Newy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 8:14:25   
čizmica
Jutroooo!!! Joj i kod mojih sviju vlada nervoza, vec su poceli zvat i raspitivat se kad bi mogla...hehe Al ja i muž ko luđaci,toliko smo uživljeni u sve to-pa smo mi najnestrpljiviji user posted image

I ja jedva čekam da prođe ovaj tjedan,pa u ponediljak na pregledićuser posted image


(Odgovor članu sarita 22)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 8:45:18   
Caly
A da znate kako je meni,danas je termin,a Kate neće pa neće! user posted image Idden pop na pregled pa van se javim! I danas smo na ponosnih + 12 kg, tako san zadovoljna šta san se pazila,stvarno seisplatilo! user posted image
Dan je prekrasan,taman za kavu! user posted image

(Odgovor članu čizmica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 9:44:03   
Bellatrix
Sunčano jutro!

Trudnice moje sretno vam danas na pregledima!
Caly - samo lagano izaći će cura kad će biti spremna! user posted image A kad krene držim fige da sve prođe odlično i brzo! Još malo uživaj u trudničkim danima user posted image

newy - sviđaju mi se kolica! To je sigurno Best buy do sada! Nadam se da su i čvrsta.

(Odgovor članu Caly)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 9:52:39   
Bellatrix
Našla sam druga 2 izvora gdje piše da trudnice smiju piti čaj od malinova lista tek 6 do 8 tjedana prije poroda! Prije toga nikako!
Ako netko ima pouzdanu informaciju molim javite!

Mi smo za vikend našu djevojćicu preselili u njenu sobu, za sada je dobro reagirala. Probudi se po noći, pa nas zove, ali mi se čini da je to normalno dok se ne privikne.

(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 10:11:56   
autumn day
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........  user posted image             

valerie..................................10.03.
ma re....................................10.03.
nnina.....................................11.03.
autumn day...........................13.03.
newy.....................................13.03.
čizmica..................................17.03.
bellatrix................................18.03.
tonija_4................................19.03.
maja pčela............................24.03.
anaxx....................................26.03.
tonka2011............................28.03.


(Odgovor članu Bellatrix)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 10:19:01   
tintin
Jutro cure, sretno danas na pregledima, uzivajte u gledanju svojih bebica user posted image
Caly nadam se da ce Kate uskoro, da uzivaj jos teke u trbuscicu i sad ce malecka jos malo kod svoje mamice user posted image
Meni je bebica inace jako zivahna ali jucer i evo danas skroz se slabo javlja, dali je i vama tako u ovim tjednima, joj odma se brinem da nesto nije u redu, a valjda je sve ok, jos neznam kad mi je pregled mozda posli saznam pa javim.
Newy kolica su super i boja mi se svidja user posted image
Pozdrav svima

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 10:21:10   
autumn day
jutro curke!
opet je lijepi dan, a i datum...nadam se da će neka bebica odlučiti van na ovo sunce, prvenstveno mislim na Kateuser posted image

što se tiče čaja lista maline, čula sam i ja to, ja sam ga počela piti prošli tjedan, kad sam napunila 34.tj., mislim da je to ok.
iako neki fitoterapeuti pišu da se može piti cijelu trudnoću...
bella, super za curku, tako je i naša super prihvatila preseljenje u svoju sobu...sad tu i tamo zna doći k nama, ali mene to uopće ne smeta, dapače, volim kad dođe pa se mazimouser posted image

što se tiče kolica, vidim da se ste lijepa izabrale, ali nisam baš u toku da mogu neki savjet dati, mi imamo kolica od prve curke, ovaj vikend smo ih kompletno oprali, u veš mašini sve perive djelove, sastavili natrag, i to je to. ja bi isto neka nova, ima divnih kolica u dućanima, ali zbilja nema smisla davati novce, ova naša su stvarno ko nova.

newy, meni je Adam skroz ok ime, ništa neobično, možda zato jer imamo malog susjeda s tim imenom, pa smo se skroz navikli...a i baš te briga što drugi misle, glavno da se vama sviđauser posted image
kad bi barem mi imali imeuser posted image

jopš sam nešto htjela komentirati, ali sad više ne znam štauser posted image




(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 11:47:52   
tintin
Moj pregled je 12.03. user posted image

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 13:03:43   
sarita 22
Draga autumn moj pregled je 17.3 pa me mozes dodat na listu user posted image ...curke koje ste danas na pregledima uzivajte i javite se sa ljepim vjestima user posted image ...newy kolica su ti prekrasna a i boja je super user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 13:37:46   
tonija_4
Pozz curke!

Mi jučer složili kindač, još čekam robicu da se osuši da ju speglam i to je više manje to. Onda s nestrpljenjem čekamo našu princezuuser posted image . Danas nam počinje trudnički tečaj user posted image .

Tintin mislim da je to normalno, da je nekad živahnija, nekad mirnija. I meni se to događa, pa isto recimo danas nije aktivna kao jučer i onda se isto pitam a zašto nije, jel sve ok...
Počelo me probadat dolje, već 2 dana onak ko kad treba menga doći. Ne znam jel to zato šta je jako nisko pa mi stvara pritisak. Imam dosta jak iscjedak, pa se nekad bojim da neću skužit ako mi plodna voda curi user posted image .

Još kad smo išli kupovat kinderbet, cijelo vrijeme trgovkinja priča za bebu u muškom rodu, ja joj kažem curica je, ona nakon nekog vremena opet...i moji starci su se jedno vrijeme obračali u muškom rodu ,a moji hormoni divljaju i odmah ja brinem jel je curica, zašto joj se obračaju u muškom rodu, sad kad sam kupila sve lila i rozo oni meni tak user posted image
A i ginekolog na zadnjem pregledu nije mogao vidjet user posted image . Ali dalje ja vjerujem svojem osjećaju koji me prati od početka trudnoće, da je curica...samo nek se rodi živo i zdravo, a lako ćemo mi sa bojama user posted image

(Odgovor članu sarita 22)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 14:06:05   
anaxx
Pozdrav cure... ja se danas javljam malo s posla... još nešto radim kod kuće za posao pa eto tu i tamo skočim do ureda, donesem što je trebalo napraviti i preuzmem neki novi zadatak, ništa veliko i dugotrajno, ali ipak dodatak na smanjeni kućni buđet do sam na komplikacijama.
Osim toga danas idemo s uredom posjetiti kolegicu koja je rodila prije dva mjeseca pa sam eto i zato tu...
Inače malo sam bolje, malo me manje probada dolje iako mi je trbuh i dalje kao balon i nateže me na sve strane i beba velika...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu tonija_4)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 14:24:16   
autumn day
cure, jel vas bole prepone?
mene prestrašno, ne znam jel mi gore kad hodam ili kad sjedim, pa moram ustati, par koraka dok napravim me boli za poludit...user posted image

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 14:32:04   
autumn day
NESTRPLJIVO ČEKAMO PREGLEDE........  user posted image             

valerie..................................10.03.
ma re....................................10.03.
nnina.....................................11.03.
tintin.....................................12.03.
autumn day...........................13.03.
newy.....................................13.03.
čizmica..................................17.03.
sarita22................................17.03.
bellatrix................................18.03.
tonija_4................................19.03.
maja pčela............................24.03.
anaxx....................................26.03.
tonka2011............................28.03.

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 14:41:10   
maja pčela
i prepone i trbušina,ma sve me zateže i boli,ko stara bakica sam user posted image .danas sam stala pred ogledalo i ostala user posted image kada sam vidjela koliki mi je trbuh,naočigled raste,već je ko balon ogromni.ja danas išla vaditi krv jer mi se opet vratio osip i svrbež po rukama,za neizdržati je,jedva čeka sutra da dobijem nalaze pa ću onda kod doktorice op.prakse da vidimo što je.danas ušla u 29 tt,još tj.dana i moja Klara je bila spremna za van,jedva je zadržali još tjedan dana,nadam se da će Marta biti mirnija i uživati do kraja u pupi.

_____________________________

moja tri anđela,moj život,moje sve <3 <3 <3

(Odgovor članu autumn day)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Proljetne bebe-termin 2014 g.-nastavak
10.3.2014 17:53:24   
mimee
Hej cure, super mi je koliko smo aktivne na forumu i koliko nas imaaaaauser posted image ove na zimskim bebama nisu ni u pola došle ko miuser posted image

Mene ne zatežu prepone, tu i tamo mali pritisak, ali od jučer se hoću ugušiti i širi mi se gornji dio trbuhauser posted image kaj je to normalno tak? išla sam do Lidla i jedva se pjehe vratila nazad, da ne govorim da je bilo udruženo za svim mogućim slijedovima BH-kontrakcija..
već sam se malo prepala da si nisam nekaj potaknula, jer smo dragi i ja jučer bili u šetnji po Jarunu i na kraju mic po mic napravili cijeli krug, tek pred kraj sam skužila da su mi leđa zapravo u komi i da ne smijem baš toliko..user posted image

ali dr mi je na zadnjem pregledu rekao da se Andrej još nije spustio niže u zdjelicu i da sam skroz zatvorena, pa sam se malo razbahatila.. :/
a znaju i meni povremeno jako kratko kao mali menstrualni bolovi, ali brzo prestane.

e da, idući pregled mi je prvi u Vinogradskoj, 21.3., pa Autumn plz dodaj meuser posted image kak si ti? hoće bebo šta ranije? :D ja se nebi žalila za koji tjedan ranije..samo nek je od 37., ali s obz da mi je prvo, ne nadam se previše. Samo neka porod prođe ok.

Nekad se zamislim nad slučajevima kada trudnoća bude skroz uredna, a onda na porodu bude neka komplikacija..ne želim ni mislit o tome..samo neka prođe ok, pa makar bolilo ko sam vraguser posted image user posted image

< Poruku je uredio mimee -- 10.3.2014 17:55:17 >

(Odgovor članu maja pčela)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!