|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kafetijera od Zeptera???
11.7.2013 20:08:12   
Njofra
Dobila sam od svekija tu kafetijeru za expreso od Zeptera koju neznam kako koristiti, nisam niti znala da se to ta naprava zove kafetijera dok nisam malo surfala webom i vidjela prikaz iste i čitam da je za 10 osoba. Nigdje nitko nije stavio upute za korištenje budući neću sama na svoju ruku stavljat unutra vodu jer iskreno blage nemam gdje bi ulila vodu šta s onom posudicom dolje, kakvu kavu mogu koristiti unutra.. ako itko to koristi dajte upute molim.user posted image

< Poruku je uredio Njofra -- 11.7.2013 20:10:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kafetijera od Zeptera???
13.7.2013 0:38:28   
Ruža
Misliš na ovo:
https://www.google.hr/search?q=zepter+kafe+aparat&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=soTgUbX3CvHS4QT7vIDQDg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Kg8X2wMf31jgkM%3A%3B-QfUIN9NsTNCWM%3Bhttp%253A%252F%252Fstatic.limundoslike.com%252Fslika-ZEPTER-APARAT-KUVALO-ZA-ESPESSO-KAFU--24982169v288h216.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.limundo.com%252Fkupovina%252FZa-kucu-i-dvoriste%252FKuhinja-i-trpezarija%252FPosudje%252FZEPTER-APARAT-KUVALO-ZA-ESPESSO-KAFU-%252F12585521%3B288%3B216

Aparat za prkeolator kavu, inače podrijetlo mu je iz Francuske. U donji ide voda, a u onaj metalni filter kava, preporučam lavazzu (ima baš za tu vrstu ). Voda prokuha i prolazi kroz cijev, natapa kavu, i kroz drugu cijev u gornji dio izlazi kava. Pazi da vodu naspeš do onog ventila u donjem dijelu.
Nadam se da sam uspjela malo pojasniti.
Uživaj u kofi.user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 13.7.2013 0:39:45 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kafetijera od Zeptera???
15.7.2013 16:50:58   
Njofra
Heej, dok ja dođem na forum treba mi nekoliko dana. Da, to sam mislila. E sad tamo gdje sam ja vidjela sliku ispod piše da je za 10 osoba i baš sam se pitala hoće li biti neka razlika ako ja stavim do pola toga vode jer mi fakat ne treba tak puno kave. E e ja kupila Segafredo expreso, hm, ok drugi puta ću kupiti tu Lavazzu.
Hvala

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kafetijera od Zeptera???
15.7.2013 22:32:57   
Ruža
Ma odlično si izabrala i ja tu koristim, ali u aparatu.user posted image
Uživaj u kofi!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!