|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otok Pag-apartmani za obitelj
29.5.2013 15:21:34   
anaxx
Drage moje ringerajke... mi bi na otok Pag, u Pag ili ako znate gdje je naj plaža za klince s toboganima i tome slično onda tamo, ali na Pagu... :)
Tko zna ili ima kakav kontakt za apartmane na Pagu?
Mariola, gdje nam se ona izgubila... ona je s Paga... ?


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
29.5.2013 18:19:19   
andydea
Annaxx ,mi smo planirali ići na Pag ove godine,ali se nešto preokrenulouser posted image
Ali definitivno naljepša plaža meni osobno je u Povljani, za dijecu pjesak..ma cijeli Pag je predivan...nećeš pogriješiti i da prođete cijeli otok. Mi obično uvijek sve obiđemo gdje god da idemo..Progooglaj malo okolicu i plaže. Za smještaj -apartmani se nađu u predsezoni i od 20-40 eur,a u sezoni od 40-na daljeuser posted image ..nadam se da sam malo pomoglauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
29.5.2013 20:10:12   
sina
ja sam dosta ljetovaala na Pagu,ali u samom gradu i ne bih preporučila plaže nikako. barem se meni ne sviđa,ona uvala mi izgleda kao bara,okolo nisam išla (obično smo otišli u ZD do prijatelja),ali čujem da su okolna mjesta predivna.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
29.5.2013 22:55:10   
pepeljuga
Mariola ti ima apartmane u Novalji, pošalji joj poruku, posaljem ti ja sutra njen broj na mob

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu sina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
3.6.2013 10:58:46   
anaxx
Znam da mariola ima na Pagu apartmane... ali nje nam nema već neko vrijeme... hvala za mob, našla sam ga u podforumu za moderatore... :)
Vidiš pepeljuga, ja svake godine kod nekog s RR user posted image , kod tebe nam je bilo super, ja bi opet na Ist, ali ovi moji prijatelji Šveđani bi nešto malo "življe", malo više gužve...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
4.6.2013 14:36:52   
mariola
Ako ste željni gužve onda definitivno u Novalju u špici sezoneuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
4.6.2013 14:48:40   
anaxx
Ej, mariola, pozdrav!
Da, treba nam malo više gužve... za to su više ovi naši prijatelji pa se moramo malo prilagoditi...
Meni je na Istu bilo super, mir i baš odmor od svega.

Nisam ti se još javila za apartmane... ovi moji bi baš u Pag...
Jel mi možeš poslati link od tvoje stranice za vaše apartmane?
Hvala!
Možda se ipak upoznamo... user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
4.10.2013 12:43:17   
grgo46
Imate ovdje lista apartmana na Pagu : http://apartmaninajam.com/126-otok-pag.html

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
23.12.2013 22:44:50   
telanu
Dam br. na pp ak treba kome za pag

(Odgovor članu grgo46)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
21.1.2015 10:33:47   
LeaRi
Ja dugi niz godina ljetujem na Pagu u mjestu Lun i jako sam zadovoljna, jer pruža pravu atmosferu za ugodan obiteljski, intimni odmor za svih.. Ako težite zabavi i izlascima na godišenjem odmoru, u Novalji se nalazi velika plaža Zrće sa danonoćnom zabavom i partijima, tako da u svakom slučaju na otoku ima za svakoga ponešto..

(Odgovor članu telanu)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
29.1.2016 12:50:50   
Mila24
Pag je prekrasan, plaže isto, ja sam bila pretprošlo ljeto, i baš me oduševio, ima i noćnog života, jako puno ljudi, i predivne plaže, ovo ljeto smo bili na Murteru u apartmanima, i to me jednako oduševilo, stvarno nam je naš jadran prekrasan :) ... !

(Odgovor članu LeaRi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
3.3.2016 13:11:57   
semica
Pozdrav cure, ovako meni bi trebala neka preporuka za smještaj u Zagrebu. Na internetu sam naletila na ove, http://www.zagrebdeluxe.com/#!pocetna/k2ibp ali ne znam kakvi su. Molila bih nekoga ako ima iskustva da napiše. Svaka druga preporuka je dobro došla. Hvala puno.

(Odgovor članu Mila24)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
4.3.2016 9:57:06   
LindaLinda
Pozz curke, ovako... ovo ljeto bi iznajmljivali apartmane, imamo dva na Krku... pa me zanima ako netko zna nešto o uređenju apartmana? Hvala vam puno :) !

(Odgovor članu semica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
21.6.2016 11:46:39   
nicole7
Apartmani Krk .. mozete tu iznajmiti, kupiti apartmane, kuce, zemljista ili ostale nekretnine. valjda je bilo od pomoci. :D

(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Otok Pag-apartmani za obitelj
19.1.2017 10:26:35   
klomii
http://www.booking.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje.nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu nicole7)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!