|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Igračke za bebe !
21.5.2013 14:03:23   
andydea
pozz mamiteuser posted image
Moj Di ima razne igračke-najviše drvene,međutim nisu mu zanimljiveuser posted image ...Ima 9 mj. i kaj god da mu kupimo ne zanima ga više od 5min..user posted image
U principu voli slikovnice, žice ,utičnice,daljenski i mamine rajngleuser posted image user posted image ...
Gledam one didaktičke igračke (sve je bolesno skupo), pa me strah da ako kupim nekaj i od toga...da bum bacila novce u vjetar, a on kao i ostalo nebu ni pogledal...
Imate kakav savijet, i koje igračke vi kupujete svojim bebama...a da se stvarno isplati?
Zadnje smo kupili guralicu od Fisher Price i jedva da mu je zanimljiva,jedino ako ja sjedim uz njuuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Igračke za bebe !
21.5.2013 15:43:02   
sretnaz
i ja isto stalno gledam da li bi bilo pametno nešto kupiti. Isto imam dojam da se svega brzo zasite. Primjetila sam da ga zabavlja da su sve igračke u kutiji i on ih razbacuje. Jedna od zanimacija je dignuti se uz balkonska vrata, gledati van i lupati po staklu.

http://www.thystoys.nl/product_info.php?products_id=11741?osCsid=o61vg9u16cudvpsuomj9a3d3c1

ovo mu je jedna od dražih igračaka, jer ima puno različite muzike, lajanje, mjaukanje, a i svijetli. Na nizozemskom je i njemu ne smeta nimalo. Znam da postoji slična na hrvatskom, ali mislim da nema toliko različitih opcija.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Igračke za bebe !
21.5.2013 17:42:21   
bella 1
uf, teško za reći, i L ima jako kratki interes za neku određenu igračku, nastojim mu ih mijenjati da cirkuliraju, nisu mu sve ''na izvolte'' , spremim pa ponovno izvadim da se igra pa ga ineteresira...on voli lupanje (kupili smo mu bubanj-malo je preglasan user posted image ali neka dečko nabija) , isto voli slikovnice jako , voli ih listati to ga zabavlja user posted image

_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Igračke za bebe !
21.5.2013 21:22:39   
inesica
Mislim da i to ovisi o karakteru djeteta. Moj sin je isto bio takav, uvijek je trazio paznju i morala sam mu se posvetiti cijeli dan. Igracke bi ga zanimale taj prvi dan, i onda skupljale prasinu. Svima sam zabranila da mu kupuju igracke jer me srce boli sto se novci bacaju a on ih ni ne gleda. Onda s vremena na vrijeme se dohvati neke stare igracke, malo igra, ali evo uglavnom sad (ima 2,5 g.) istrazuje sve te stare stvari...i zanimljive su mu, zaigra se sam i zaokupi mu paznju. Kupuj nesto trajnije, neoblikovano, znaci nesto od cega ce moci sam nesto sastaviti,, to ce ga dugo vremena zanimati a kad bude stariji moci ce graditi od toga...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Igračke za bebe !
21.5.2013 21:37:40   
andydea
inesica,kaj predlažeš kocke??-i opet si mislim koje?platnene,drvene ili standardne plastične??? velike ili male??user posted image
Sretna tnx na linkuuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Igračke za bebe !
22.5.2013 14:12:13   
sretnaz
Clementoni kocke su super, mekane, mirišljave, super boje, mogu se prati, djete se ne može ozlijediti!

N ima jednu vreću s kockama i ne slaže ih, ali ih ruši ako ih složim. :-) Osim toga vadi ih van iz te vreće (original). Da i N voli lupati i zato uzme nešto pa mlati s time, obožava raditi buku!

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Igračke za bebe !
22.5.2013 15:37:11   
andydea
Sretna ,gdje ima za kupiti te kockice?user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Igračke za bebe !
22.5.2013 16:02:20   
komarac1
Moj je isto bio takav, 5 min i dosta bi mu bilo igracke! Prije nego je navrsio godinu dana dobio je od tete koja radi u vrticu drvene kocke iz mullera! Svaka kocka je drugacija! Jedna ima ogledalce, jedna u sebi zvonce.... Na pocetku je bilo zabavno rusit a kasnije sve i svasta! I danas zna gradit toranj s njima

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Igračke za bebe !
22.5.2013 21:07:14   
inesica

IZVORNA PORUKA: andydea

inesica,kaj predlažeš kocke??-i opet si mislim koje?platnene,drvene ili standardne plastične??? velike ili male??user posted image
Sretna tnx na linkuuser posted image

Pa da, nesto takvo, Lego kocke su klasika ali su stvarno odlicne, pa drvene, pa slagalice drvene ili kartonske...ja sam recimo uvijek gledala sto po uzrastu se preporucuje kupiti djetetu i vjeruj mi nista od toga nije ga posebno zanimalo...u toj dobi oko 9 mj. najvise se igrao jednom igrackom na kojoj su se otvarala vrata i prozori, svjetlila je i ispustala razne zvukove i glazbu. Takvih ima na tisuce vrsta pa je dovoljna jedna koja ti se cini da bi mu se svidjala...svidjat ce mu se vjerojatno i loptice koje ce se kotrljati oko njega kad bude puzao...pa ide za njima...ono sto suska, svira npr. neke takve slikovnice...

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Igračke za bebe !
23.5.2013 15:01:30   
sretnaz
Clementoni kocke smo mi kupili u Italiji, i vidjela sam ih u Sloveniji u baby centru http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=156493 Valjda ih ima onda i u Zagrebu.

N je dobio i onaj autić-guralicu. Premali je za nju da bi ju vozio, ali ju zato obožava gurati.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Igračke za bebe !
23.5.2013 15:16:17   
Monyka
Clementoni kocke su zakon. Mi smo dobili korištene od krsne kume iz Milana, ali ima ih kupiti i ovdje kod nas. Vidjela sam ih u Plodinama, a ima ih i u Baby centru.

Moj mali ih voli rušiti kad ih ja složim, ali i on pokušava slagati jednu na drugu. U našem kompletiću bili si u disney likovi koji se stave na lokomotivu i prikolicu. Oni su plastični, a ostale kocke su mekane.

meni je to super stvar za malu djecu, piše da je od 9 mjeseci starosti. A fora su mi i ove velike lego kocke za djecu od godinu i pol.




_____________________________

Monyka

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Igračke za bebe !
25.5.2013 16:27:56   
tenkic
Bo sad ima 9 mjeseci...
Neki dan u Mulleru sam naišla na one kolute koji se slažu na stalak jedan na drugi u "piramidu". Ima velikih plastičnih, ali ja sam uzela maleni drveni(bio na rasprodaji). I za ne vjerovati, Bo se zainteresirala i sad to pokušava složiti bez obzira što je malo i sitno. Uspije sve složiti ako joj ja držim postolje, a ako se sama igra složi jedan prsten na kolut i onda počne s tim mahati i to fino ronda i to joj je super.
Kad papamo joj damo one plastične čašice pa se s njima zabavlja, sad već zna staviti jednu u drugu, ali tornjić je još mission impossibe i njega voli rušiti. I naravno, najzanimljivije je kad ih baci na pod i gleda kamo su pale i kako su zaružile.
Imamo i drvenu zvečku (ko jaje s drvenom ručkom)- ona je super kad ja pjevam da Bo "svira" pratnju
Imamo i drvenu kutiju u koju se trebaju ubaciti valjak i još neki oblici- to joj se sviđa jer je drveno i jer ronda, ali nikako da savlada ubacivanje pravog oblika u pravu rupu.

Imamo i Chicco guralicu+igralicu- to je totalni hit za igranje i to je jedina stvar s kojim se dosta dugo hoće i sama igrati, ubacuje kuglice u rupu i onda joj to svira.

Bila sam u napasti da kupim lego-duplo, ali ona je još premala za to. Isto mi se činilo i s tim clemmy mekanim kockama (ima ih u Mulleru) da je premala za njih. Prvo mora savladati koncept slaganja jedne kocke na drugu, a za to imamo spužvaste velike kocke koje su ujedno i puzzle i sve nešto svašta, služe za učenje pojmova, boja, nekih životinja, može se složiti od njih i dvorac, imam hrpu uputa kako se s njima igra ovisno o starosti djeteta (ks'''' kids-taman naletila na rasprodaju neki dan :) ). Kad to savladamo prelazimo na neke veće legiće.

Ipak, kad se sve zbroji i oduzme, ako ih ostavimo da se sami igraju najzanimljivije im je nešto što ruži i šuška, posebno ako je "zabranjeno" tipa vrećice, papirići i slično - teško da će se sami početi zabavljati sa nekim didaktičkim igračkama, ali s druge strane roditelji su zato tu da se igraju s djecom, da im pokazuju stvari i da ih uče i u tom slučaju zajedničke igre didaktičke igračke su po mom mišljenju odlična stvar (jedva čekam da nam se mm pridruži na moru i donese nam te spužvaste kocke pa da ju konačno zainteresiramo i za njih)


< Poruku je uredio tenkic -- 25.5.2013 16:31:59 >


_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu Monyka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Igračke za bebe !
28.5.2013 10:38:09   
andydea
Mi smo i dalje u traženju novih igračaka,ali sam primjetila da se doma ipak zaigra i to sa malom gumenom loptomuser posted image ...baca ju i ide puzeći do nje i onda ju opet baca i tako se igrauser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Igračke za bebe !
30.5.2013 10:38:23   
tenkic
a kako reagira na pet bocu?
ja sam protivnik te ambalaze ali naravno da je bo sretna ko malo prase kad se dokopa boce i obozava se s njom igrati...grrrrr...

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Igračke za bebe !
30.5.2013 10:53:44   
sretnaz
pa možeš dati bocu od jogurta, bio aktiva. Te boce su OK plastika.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Igračke za bebe !
31.5.2013 12:32:39   
andydea
ma moj poludi kad vidi plastične boceuser posted image ...a ima svoju malu Janu i iz nje pije vodu svaki dan...samo na nju mi hoće i ja sam presretna...konačno pije tekućinu,ta boca mi je odkrićeuser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Igračke za bebe !
31.5.2013 12:35:31   
andydea
Zaboravila sam napisati kako je neki dan došao do guralice/igračke i počeo uz nju hodati po cijelom stanu,kao da već hoda danimauser posted image user posted image ...samo sa prednje starane su mu igračke pa je koji put zastao da se i poigrauser posted image ...ta šetnja ga uhvati navećer oko 21huser posted image  i sad je to već ritualuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Igračke za bebe !
1.6.2013 23:01:23   
tenkic
Bo je danas navalila na grlo od boce radlera...okreneš glavu na ćas i ona se odmah prihvati nečega što nije za bebe!

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Igračke za bebe !
3.6.2013 0:46:04   
sretnaz
user posted image

te bebe vole sve što nije igračka: mobiteli, daljinski, kablovi, utičnice, usisivači, cvijeće, boce (od pive i sl.), čaše... N se doslovno raspameti kad smo na cugi pa vidi bocu pive ili čašu napunjenu pivom, ali i vinom, pogotovo ako je crno vino u pitanju.

Njemu je posebno zabavno skidati onu mrežicu sa zvučnika. MM nije razmišljao o tome da su bebe znatiželjne kad je kupovao sva ta čuda tehnike.



_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Igračke za bebe !
10.12.2013 14:56:46   
zvekanka
Plišani krokodil najbolja igračka od koje se nikada ne odvaja.

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Igračke za bebe !
11.12.2013 15:33:13   
bubi13
Jedan plišani psić i maca.

(Odgovor članu zvekanka)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!