|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 20:19:49   
Ninaa
Pretuzno vjerovala sam da će se oporaviti i vratiti živa i zdrava, previše je tih malih anđela svaki dan. Počivala u miru i moja sućut obitelji!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 20:40:19   
lottta
Ja jednostavno ne mogu prihvatiti da smrt ne bira jel staro ili mlado, da se ta nevina i neiskvarena dječica bore s takvim groznim boleštinama, da još nitko nije u sve te silne godine otkrio lijek za taj prokleti rak, za to novaca nemaju, a za raznorazna oružja u svim varijantama imaju i na pretek novaca, zlata i ostalih sra.. .
Srce mi je puklo kad sam čula da je ta prekrasna djevojčica izgubila borbu. A na žalost nije jedina. Jednom prilikom sam bila u klaićevoj i prošla pored odjela onkologije. Te male ćelave glavice hodaju po odjelu, smiju se, vedri su, veseli bez obzira na bol i muku kroz koju prolaze. Pa da ti se duša raspadne u milijardu komada kad ih vidiš. Pa zar je to po pravdi Boga?!? Zar je to pošteno?!!?
Svako dijete na ovom svijetu zaslužuje život u zdravlju i ljubavi svojih roditelja i ja jednostavno ne mogu razumjeti zašto tome nije tako. Zašto život mora biti toliko okrutan i nepravedan...

Moj mm je umro sa 32. godine u roku 25 dana od te proklete bolesti, ali on je u svoje 32. godine ipak nešto proživio, ali ta nevina dječica...
To je jednostavno prestrašno.

Divim se i skidam kapu svim tim roditeljima koji se sa ovakvim stvarima moraju boriti svaki dan.
Oprostite mi ako sam odužila, ali to mi je jednostavno na srcu.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 20:43:01   
girlpower
Pretuzno...mis maleni,čitala sam i plakala..Bog dragi neka roditeljima da snagu a andjelu malom utočisteuser posted image

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 20:50:56   
Kazimira
user posted image user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 22:49:06   
maryann01
počivaj u miru maleni anđeleuser posted image

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
20.3.2013 23:31:17   
kisica
Pretužno...nisam mogla ostati ravnodušna dok je na Narodnom svirala pjesma u njezinu čast..Lavica mala :(

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
21.3.2013 1:59:18   
daxy
Još jedan anđeo prerano napustio ovaj svijet.. Neka počiva u miru. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
21.3.2013 7:47:06   
mama_25
jako me rastužila i potresla ta vijest user posted image
nažalost ona je dobila i neku gljivičnu infekciju i dr su odmah rekli da 90% djece umire od toga, a tako sam vjerovala da će ju izliječiti u toj bolnici user posted image user posted image user posted image
obitelji iskrena sućut i puno strpljenja, a malena lavica nek počiva u miru user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
21.3.2013 8:44:24   
emaemily
Pretuzno,,prestrasno..malena lavica nije vise imala snage...odletila u ljepsi svijet.. Jucer sam dusu isplakala..prije nego sam imala djecu naravno potresle bi me ovakve price jako ali sada uz dijete i trudnocu to je milijardu puta intenzivnije, ne daj Boze nikome. Od poznanika je malena umrla prosle godine od tumora, 2 joj godine bilo.. i jednostavno to na tebe ostavi trag bez obzira koliko si dobro poznavao dijete i roditelje..evo Noru dosta ljudi nije poznavalo ali se svima uvukla u srce i njena smrt ostavlja traga... Dusice mala pocivaj u miru, s neba cuvaj mamicu i tatu i posalji im puno snage <3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Today I'm thankful <3

(Odgovor članu mama_25)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
21.3.2013 10:12:49   
sina

IZVORNA PORUKA: lottta

Ja jednostavno ne mogu prihvatiti da smrt ne bira jel staro ili mlado, da se ta nevina i neiskvarena dječica bore s takvim groznim boleštinama, da još nitko nije u sve te silne godine otkrio lijek za taj prokleti rak, za to novaca nemaju, a za raznorazna oružja u svim varijantama imaju i na pretek novaca, zlata i ostalih sra.. .
Srce mi je puklo kad sam čula da je ta prekrasna djevojčica izgubila borbu. A na žalost nije jedina. Jednom prilikom sam bila u klaićevoj i prošla pored odjela onkologije. Te male ćelave glavice hodaju po odjelu, smiju se, vedri su, veseli bez obzira na bol i muku kroz koju prolaze. Pa da ti se duša raspadne u milijardu komada kad ih vidiš. Pa zar je to po pravdi Boga?!? Zar je to pošteno?!!?
Svako dijete na ovom svijetu zaslužuje život u zdravlju i ljubavi svojih roditelja i ja jednostavno ne mogu razumjeti zašto tome nije tako. Zašto život mora biti toliko okrutan i nepravedan...

Moj mm je umro sa 32. godine u roku 25 dana od te proklete bolesti, ali on je u svoje 32. godine ipak nešto proživio, ali ta nevina dječica...
To je jednostavno prestrašno.

Divim se i skidam kapu svim tim roditeljima koji se sa ovakvim stvarima moraju boriti svaki dan.
Oprostite mi ako sam odužila, ali to mi je jednostavno na srcu.






evo,napisala si sve ono što ja mislim,samo sam bila lijena pisati i jedino što mi je u glavi je pitanje :BOŽE,ZAŠTO????


_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu lottta)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nora Fora - anđeo je dobio krila.
22.3.2013 10:28:17   
mali andeo
iskreno sam se nadala da će malena uspjeti pobjediti ovu strašnu bolest ..
toliko me je rastužilo ,da se već treći dan se osjećam čudno,tužno...
neka joj je laka zemljica anđeliću malenom user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu vandax)
Neposredna veza do poruke: 36
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!