|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koprivničko rodilište
15.4.2013 14:46:07   
zara13
i ja ću idući tjedan na pregled sam trebam vidjet kad je bojanić da čujem kaj mi bu sad reko

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koprivničko rodilište
16.4.2013 10:29:28   
Afrodita83
A ja idem sutra kod Kolarević...već sam nervozna zbog tog pregleda, ne mogu ih dočekat, a onda kad trebam ići nervozna sam već dan prije user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koprivničko rodilište
17.4.2013 13:15:49   
zara13
da to je tako prvi putauser posted image drugi puta ti je lagano muka od tih pregledauser posted image user posted image .joj ja sam jedva čekam da rodim što prije jer mi je dost već nit spavati nemrem nit hodat nit se otuširat treba mi pol sata da izađem iz kadeuser posted image . a koliko ti je mali teški?

_____________________________

ja-ok
mm-asthenozoospermia,sada normozospermia

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koprivničko rodilište
17.4.2013 13:36:29   
Afrodita83
I ja isto i danas sam to i rekla doktorici, a veli ona meni da čekam jer još imam vremena user posted image user posted image
Nije mi radila UZV, samo pregled i ctg, danas jer mi je radila prije 2 tjedna i onda je bio 2770 g +/- 400 g....idući tjedan sam OPET na kontroli u utorak pa bude onda valjda i UZV. Kaj su sad kontrole svakih tjedan dana???????

Bože, pa ja tebe opće nisam pitala kaj nosiš....?! Kad ideš na kontrolu?

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koprivničko rodilište
18.4.2013 12:56:36   
zara13
ja curu nosim to sam se i nadala da će biti user posted image bar imam robice ko u pričiuser posted image o onda je do sad nakupio jos dost i bome buš i ti imala pravu bebicuuser posted image tak je meni zara bila u to vrijeme isto negdi oko 2800 i rodila se sa 3600 a ova majke ti već je sad na 3100 i sve me strah. ja ću sutra vidjet kak bojanić radi i ja idem idući tjedan isto na pregled .ja sam prvi put išla mj dana prije poroda početkom veljače odma a termin mi je bio 17.3. i isto sam ti išla skoro svaki tjedan i onda pred kraj tjedan i pol svaka dva tri dana svaki put drugi ginekolog koma zato sam i napisala da sad mi je muka od tih kontrola jer dok se sjetim da su me svi živi gledali i svaki na svoj način luduser posted image a kod čika dok je nejdi ni u ludilu ja bila jedamput idući put došla dok je bio ja se digla i otišla toliko je grub kod pegleda da to ni normalno ja sam jedva došla do auta i taj put sam i krvarila koliko je grub bio koma živa. ja sad sam ctg i pregledi pa onda još gledanje plodne vode to prikraju ide dok si pred terminom il ga pređeš. baš mi prekjuče veli patronažna da sad i kod nas ima epiduralne sam treba prije pitati gin jel veli da baš neću govoriti sami o tome.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koprivničko rodilište
18.4.2013 13:20:15   
Afrodita83
Aaaaaaaaaaaa, opet curica!!!!! user posted image user posted image user posted image , pa čestitam !!!!!
Ja sam ti te preglede riješila tak da sam dr. Kolarević prošli puta rekla da hoču ići isključivo kod nje i nikog drugog i onda mi je ona rekla da nema problema, samo neka krajem ili početkom tjedna zovem kad je u ambulanti i to je to. I ona si je to fino zapamtila i jučer me odmah sama naručila za utorak kad je ona u ambulanti user posted image , tak da se iskreno nadam da s nikim drugim neću imati posla user posted image
Da, veliki je dečko, sad ne znam koliko je, valjda će u utorak radit uzv da vidi...al dobro tu je i to odstupanje pa sad....meni bi bilo skroz ok da ima i samo 3kg user posted image user posted image user posted image , ali neće jer sam se čudila kak je velik pa me pitala doktorica koliko smo ja i dečko visoki, pa dok je čula i vidla moju visinu i njegovu od 2m, rekla mi je da kaj ja očekujem malu bebicu ako su roditelji veliki user posted image user posted image user posted image ...i tak! Možda se vidimo onda idući tjedan na pregledu user posted image user posted image user posted image Vidiš, mogla sam ja jučer pitat za Bojanića.... a nisam se sjetila user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koprivničko rodilište
18.4.2013 18:33:06   
zara13
je pa sigurno nebu mali a vi visoki :) čuj ja sam u 33 -em tjednu mi je bila 2200 i sad u 35-om mi je radio ultrazvuk i bila je 3200 a to je sam dva tjedna razlika .a isto ti je bil teži il ne jel tebe ne boli dok on izlazi van nego do tog izlaska ubiti boli,ja zaru nisam ni osjetila dok je izašla a bila je velika beba. evo ti utjehe drge bebe(druga trudnoća) su još teže tak su meni rekliuser posted image user posted image user posted image user posted image ma glavno da sve prođe uredu i da su živi i zdravi ovo nekak podneseš .sad i biba treba rodit za tjedan dana user posted image

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 8:00:51   
Afrodita83
Ma daj???? I Biba je trudna????? A gdje je ona uopće...? Nisam čula ništa za nju jako dugo, predugo....user posted image . Pozdravi ju puno ako se čuješ s njom, ja ne znam kak bi do nje user posted image

Ma ne bojim se ja ni boli niti ničega, meni je samo dosta čekanja i hoču konačno svoju bebu i amen! user posted image
Daj se odi priključi tam na temi Proljetne bebe u 2013 II, nas par koje još nismo rodile ti tamo klaframo svaki dan, a obzirom da je i tebi tada termin, da te stavimo na listu user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 12:34:49   
zara13
vidla sam da ste tam ja tu sam dođem nabrzinu pročitam kaj ima prije sam stalno visila al sam na face prešla tam isto ima grupa ringerajke ak očeš dodam te. biba ti je u zg ,joj njoj ti ovo šesta trudnoća a prvo dijete jadna prošla svašta

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 12:43:15   
Afrodita83
Može, dodaj me tam user posted image !
O bože, strašno....baš mi je žao....a kaj se ona udala, kaj radi, ništ ti ja ne znam user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 12:49:21   
zara13
nije se udala planiraju uskoro radi u benetonu u a.mallu , je prošla sve i svašta 3 spontana na početku 2 "spontana"u 5 mj oba puta beba imala upalu moždane ovojnice i sad evo čekamo svaki dan da napokon rodi i da je beba živa i zdrava 7 mj preležala u petrovoj koma živa.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 13:40:24   
Afrodita83
Grozno!!!!!!!!!! Bože, stvarno je svašta prošla jadna...Evo i ja molim Boga da sve bude u redu s bebicom...Ona je ko i ja, svati na kraju user posted image user posted image user posted image
Bitno da je sad sve to tu i da će konačno imat bebolinca user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 14:13:20   
zara13
kakve veze ima kad se udaješ glavno da se vi dva slažete a taj papir ti ništ ne znači pa nismo više u prošlosti

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 16:21:55   
Afrodita83
Ajde konačno netko normalan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala ti, ja imam potpuno isto mišljenje o tome....pogotovo zbog posla koji radim, toliko sam se ljudi narazvodila i naslušala takvih odurnih priča koje su iza tih navodnih sretnih brakova da mi je zlo od toga.
Sad sam baš sretna zbog tvoje reakcije user posted image user posted image user posted image , inače se ljudi čudom čude......

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koprivničko rodilište
19.4.2013 19:07:01   
zara13
a to je tak u manjim gradićima a bezveze ,ja sam naprimjer sam vjenčana kod matičara oba dva smo rođeni na isti datum i taj datum je padal u subotu i htjeli smo se tad vjenčat u crkvi trebali čekat 6 mj a kod matičara mj dana i svi me pile da kad se kanimo crkveno pa reko budemo al kad budemo sami htjeli pa brak je brak glavno je ono što vi imate između sebe i da se dobro slažete ja se uopće više ne obazirem na ostale ,mi razmišljamo sad dok otplatimo stan da se preselimo u đurđevac ipak su mi tam svi i bilo bi mi i zbpg klinci lakše al dok se sjetim tog razmišljanja ljudi neznam ni sama.

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koprivničko rodilište
20.4.2013 10:57:58   
Afrodita83
I sad, zamisli ti to!!!!!!!!!! Ti si se i udala i sve pa te i dalje pile radi idiotarije!!!!!!!!!!!! ma ja sam na sam uskrs neku ženu u crkvi nakefala onak pred svima ( mama, tata, mamina frendica, Mario-dečko + ostalih 30 ljudi koji su se gurali prema izlazu ) jer je pitala mamu da kak sam ja to trudna a nisam se udala???? E, dok sam se okrenula, čula me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ljudi su se samo okretali, mama je mjenjala boje ko semafor, tata se pravil da me ne pozna, a Mario zbrisal van iz crkve kroz prolaz za kor user posted image user posted image user posted image
Inače ti mene te priče ne diraju previše, al u trudnoći sam izgubila svaki sram i kulturno ponašanje ( hormoni ) pa svima sve tresnem u lice....totalno sam nekulturna trudnica user posted image d

Mi smo inače ugovorili svadbu i prije nego sam ja saznala da sam trudna i to za 9.mj., a poslije nismo htjeli mijuenjati datum.

Aaaaaaaaaaa, a ti bi se vratila natrag u Đ?????? Doma ili??? Ne znam kaj da ti velim, Đ je ostal kakav je i bio...svi vode tuđu brigu samo ne svoju, ali ako to sve staviš na ignore, boli te ona stvar ( takva sam ja bila prije trudnoće )

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koprivničko rodilište
20.4.2013 16:37:29   
zara13
ne doma ovak bi nekaj kupili ma neznam ti ni sama,bumo još vidli kroz 4 god kad otplatimo stan,jer bi htjeli ipak kuću i dvorište tu u kc je strašno skupo u đurđevcu je ipak malo jeftinije a opet nema ničega nit posla em se sve zatvara tak da još razmišljamo. je i meni se u trudnoći razvezo jezik ajde to je jedina dobra stvar kaj nikome ništ ne šutim neg velim kaj mislim user posted image user posted image

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koprivničko rodilište
20.4.2013 19:10:02   
Afrodita83
user posted image user posted image user posted image user posted image ajde, mislila sam da sam jedina user posted image user posted image user posted image user posted image

E, a koliko i kakve pelene moram uzet sa sobom? Sutra ću definitivno spakirat torbu pa da znam.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koprivničko rodilište
21.4.2013 8:39:14   
zara13
20 pelena ti je dosta e a pelene ti ovise o bebi meni pampersice ništa ne valjaju promoće mi mi do zg ne dođemo moja je sva upišana ,nekome su ok.od libera su mi ok ,sad koristim od mullera i dobre su mi i od dm-a znam uzet isto su mi ok ne promoće mi imaš u dm-u onaj babybonus za trudnice i posle za bebe sa popustima a sad tako imaš i u mileru isto knjižicu sa kuponima i dost je povoljno pogotovo za vlažne maramice i pelene npr pampers vlažne u paketu ih ima 3 paketića ja ih uzmem 4 takva paketa to je 12 paketića i dođe me 70 kn na tom popustu dok npr u dm-u imaš pampers vlažne 4+2 gratis 60 kn znaći u mileru ti je ovih 6 gratis a opet ti i to ovisi o bebinoj koži npr moja se od nivee sva osipa.moja je već spakirana : tri spavačice,ulošci , kučni ogrtač papuće sok za prvu ruku voda za rađaonu slatko nešto za većeru il doručak jer se nemožeš tamo najesti koliko malo dobiš, grudnjak za dojilje blazinice za grudnjak čaće i sad sam metnula i dudu inače nedaju da daš bebi al mi jedna zadnji put rekla da sam ju mogla uzet i poskrivečki dat tak da sad sam ju uzela i wc papir. i ručnik i za tuširanje al to si uzmi nešto blago najbolje dječje jer ak te režu onda da te ne peće i mislimda je to to

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koprivničko rodilište
21.4.2013 8:57:12   
Afrodita83
Za ovo u DM-u sam se učlanila, a za Muller nisam ni znala da postoji to! To se tam na blagajni ispuni ili kako? Ja sam sad za prvu ruku uzela pampersice i to one Newborn koje navodno upijaju i rijetku stolicu obzirom da o pelenama blade veze nemampa ću vidjeti kak se bude stvar odvijala user posted image . Imam za tuširanje od Nivee, onaj njihov Sensitive, to bi trebalo bit ok....i da vidiš, to nisam stavila- čaša!!! Bravo ti user posted image ovo više manje sam sve ko i ti spremila samo još moram spakirat. A el moram nosit i one tetra i švedske pelene?

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koprivničko rodilište
21.4.2013 13:44:08   
zara13
to za miler ti je sad novo sam kaj sad trebaju doć novi kuponi javim ti ja kad dođu jer si trebam podići te nove trebali oko 15-og doć al ih nema još ,sam tam na pultu pitaš za knjižicu sa kuponima. e te pelene tetra i to ti nosi dragi kad dođe po vas. ide ti ona obična pelena i onda ta švedska prek nje da ju drži al možeš imat i onu sad neznam kak se to zove to je deblja pelena ko one šta imaš ak nećeš kupovat jednokratne pelene neg one platnene budem ti poslala link na face,ja si sad tu jednu u pinokiu uzela jer prvi put sam imala te tetru i svedsku i onda pol robice joj nisam mogla obuć jer je to fest debelo a i sad im bude vruće a to moraš mj dana imat dok ne snime kukove.dok u vž npr uopće to ne koriste. i robicu ti dragi donese isto i moraš ga iznjet u onome jajetu od kolica šta se koristi ko autosjedalica da slučajno vas policija ne zaustavi pa dobiš kaznu i tebi robu isto donese dok te otpuštaju

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koprivničko rodilište
21.4.2013 14:01:12   
Afrodita83
Može, javi mi! Znači samo Pampersice? Odlično! Dobro, to onda isto sve moram spakirati ovaj tjedan jer mi inače dijete bude golo išlo iz rodilišta user posted image .
Dobila sam tu sjedalicu skupa sa kolicima, tak da to imam.
I da, još nešto....lak na noktima? Nikakav ili mogu stavit bezbojni? Inače sam imala gelirane nokte, al to je sad izrazlo pa gela više nemam jer su mi rekli da to ne smijem imati, a sad za lak ne znam user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koprivničko rodilište
21.4.2013 14:22:46   
zara13
je i spakiraj mu i za sebe da nebi izašla u kučnom ogrtačuuser posted image user posted image user posted image user posted image zakaj nebi smjela imat nalakirane nokte il gel? to još nisam čula stvarno , možda gel kasnije stavi dok vidiš kak ti bude sa prematanjem išlo ja sam ga imala kasnije pa sam se bojala dok ju brišem da ju ne ogrebem ,ja si sad ne lakiram sam jer mi brzo rastu nokti pa mi se neda svaka dva dana to popravljati kad neznam kad ću rodit dost mi kaj ih režem svakih par dana da ih tam netrebam .

(Odgovor članu Afrodita83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koprivničko rodilište
22.4.2013 9:40:34   
Afrodita83
Ma mislila sam tamo u bolnici, na porodu da li smijem? To neznam user posted image Ja ću stavit gel čim budem mogla do svoje noktarke user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!