|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaštita za madrac
3.6.2008 12:34:11   
mirna
Cure gdje mogu nabaviti u Hr zaštitu za madrac? Imam 2 male još iz njemačke, ali nam je krevetić dug 140 cm zato trebam nabaviti veću. upravo mi se opet popiškio u krevet. skinuo je pelenu, na svu sreću je potegnuo podlogo za premotavanje u krevetić, pa se je popišao na podlogu i po bodiju..

izgleda da je i kod nas došlo vreme za odvikavanje, jer mu sve više smetaju mokre pelene..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 13:24:54   
ZVRK
ja ti preporučam da otiđeš u dućan gdje se prodaje metražna roba-tekstil i da kupiš onaj materijal kao šta je na dječijim previjlicama-komodama i to staviš preko cijele dužine(neznam kako se točno zove).poslije će ti trebati za veliki krevet.ja sam tako zaštitila moj tj.zvrkov.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 13:31:58   
cokolada
Mirna ja sam kupila u Turbo limacu, podlogu za krevetic, s jedne strane je frotir a s druge nepromocno. Imamo krevetic 140, a podloga ti je 50 x 70 cm i stavim po sredini i ok je, kosta oko 50 KN.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 13:34:47   
ZVRK
ja sam imala taj ali kada se zvrk poćeo vrtiti u krevetu on je ''nestao''sa svojg mijesta na pod.nemirno spava

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 13:54:07   
mirna
eto upravo je ponovio pišanje u krevet i uopće neće zaspati...user posted image user posted image sad sam se sjetila da imam doma zaštitu za madrac za veći krevet, pa ću mu ovu staviti dok ne nabavim drugu..a sada idem lijepo opet uklopiti vešmašinu..user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 13:56:10   
ZVRK
mirna,za krizu će ti pomoći i velika(crna)vreča za smeće,a preko nje stavi neki ručnik pa onda posteljinu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 15:31:21   
božica
Mirna:krenulo je krenulo-bravo mali user posted image prestigao si mamu dok se ona smisli ti već djeluješuser posted image
Da vjerojatno mu je vruće il ga žu žu žu žuljaju me pelene moram ići na tutu u u u

MIRNAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zaštita za madrac
3.6.2008 22:30:01   
DEA
ja bih ti preporučila pamučne - ja ju imam- ali su ti male dimenzije 50x70 - u Neckermann katalogu Moja beba...inače,bila sam u Baby centru kupila pi-pi stop-gumenu zaštitu-ne znajući da postoji pamučna,ali mu ju je patronažna odmah skinula-slažem se da treba dihtati madrac,posteljina, i sve ostalo,a kroz gumu - tešo.e, da , ta gumena je 50kn, a oa pamučna 69kn...

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zaštita za madrac
19.6.2008 10:53:14   
cokolada
Mirna ako nisi nabavila podlogu za madrac, ima je za kupiti u King Crosu (ducan Baby oprema ili centar -nisam dobro zapamtila kak se zove), dimenzije 70 x 100, pamucna, 100 KN.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!