|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   I ja bih blizance :)
29.1.2013 9:27:15   
mali andeo
može recept za blizance :)) ?
šalim se ... zadnje vrijeme često sanjam da sam trudna s blizancima,tolko često da me je sad i volja uhvatila...
imam curicu jednu,ali naravno htjela bih da ima još brače...
mame koje ste rodile blizance ,jeste li u obitelji imale nekog ko je blizanac...?
muž ima polusestrićne , a u mojoj familiji su 3 para blizanca...
nadam se da će mi se posrećiti...

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:29:47 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: I ja bih blizance :)
29.1.2013 17:19:28   
Renata RR
Velika je vjerojatnost ako se blizanci pojavljuju u majčinoj obitelji. Obično se rađaju u svakom drugom koljenu. Šanse su ti veće ako si starija od 30 godina.

Želim ti da ti se želja ispuni!user posted image

Za recept će ti reći mame s iskustvom.user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:30:00 >

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: I ja bih blizance :)
31.1.2013 13:19:07   
Krky
Ja imam recept! Dovoljna je jaka želja za tom avanturom, mogućnost se povećava ako se dupliranje već desilo u obitelji (kod neidentičnih duplića). Vjerojatnost je fifti-fifti, kasnije pritužbe se ne uvažavaju ;-) Divno ih je imati, duplo zadovoljstvo, ali vrijeme dupžo brže prolazi, a ujedno ga imaš i duplo manje. Pa onda uduplaš plač, bratsme svađe, mamarenje i tužakanje, ječita nadmetanja i natjecanja... Ako si na to spremna, definitivno si spremna na dupliće. Naši imaju 7 godina, navodno su neidentični jer su imali svaki svoju posteljicu, sve odvojeno... No izgled je skoro jednak, vrlo malo razlike. Uduplali su nam broj djece pa je muž tri dana bio u šoku. U obitelji ih ima, moja baka je imala seke jednojajčane blizanke, jedna od njih je imala blizance, muževa teta ima blizance, strina je imala blizanke (jedna nije preživjela porod), navodno je i baka nosila blizance, ali je trudnoća spontano prekinuta. Sad čekam da mi se braco oženi, jer mi Šogi unosi još veću mogućnost u obitelj - i ona ima nekoliko blizanaca u obitelji. A tebi sretno - sretno uduplo!

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:30:10 >


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: I ja bih blizance :)
31.1.2013 13:27:11   
Krky
Moje greške u prethodnom postu posljedica su uduplanog mamarenja Gledaj- kako- plešem- na- Gagnam- style, ponačanog zvuka ičetveromjesečnog bebača na ručku, tj. jed oprst og tipkanja

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:30:55 >


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: I ja bih blizance :)
1.2.2013 0:41:20   
anne
uh jesi sigurna?
Preslatko je vidjeti blizance jednako obučene kako se lijepo slažu...
... ali ne mogu si zamisliti kako ih dojiti, kako ih kupati, kako brinuti za jednog kad drugi plače, kako kad krenu puzati pa hodati a svaki na svoju stranu...user posted image

dobro krky kaže - nema poslje pritužbe.user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 18.2.2013 12:31:26 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: I ja bih blizance :)
22.12.2013 18:16:14   
zelja1
i ja sam uvijek htjela pa su moje curice bile uvijek slično obučene hehhe

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: I ja bih blizance :)
15.9.2014 14:44:12   
linica123
i ja bi blizanceee.. dvije muhe jednim udarcem user posted image

(Odgovor članu zelja1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: I ja bih blizance :)
15.9.2014 15:11:15   
hipo
i ja biiiii blizance!!! al koliko se trudim...a ne mogu ni jednu bebu dobit...user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: I ja bih blizance :)
15.9.2014 17:54:49   
Sunshine28
od kako mi je gin. na carskog rekla da mogu jos imati jednu sigurnu trudnocu, a da je sve ostalo rizik bome i ja si zelim blizance...uvijek sam htjela vise djece i nekako mi tuzna spoznaja da moram stati na dvoje user posted image
tak da, vjerojatno pocinjemo za 2-3 mjeseca raditi na bebi no. 2 i drzimo fige za dvojke ili trojke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: I ja bih blizance :)
12.7.2015 14:54:07   
FIGICA FIFINANKICA
Ne znam, s jedne strane bi,predivno je i fora ali s druge sve u duplo,troškovi,posao,samo jedna trudnoća...Da mogu birat ne znam da li bi odabrala da imam blizance.Ovako kako bude suđeno :)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: I ja bih blizance :)
12.7.2015 16:23:59   
angellah
Uh, ja ne bi blizance. Jedva hendlam ovog jednog pre-toddlera...user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: I ja bih blizance :)
16.7.2015 23:16:42   
zima1995
Ja sam prije prve trudnoće uvijek govorila kako bih volila blizance, kao dvije muhe jednim udarcem, hehe. Medjutim, kad sam rodila i vidjela koliko posla ima oko jednog, brzo sam promijenila mišljenje. Evo, sad ih imam dvojicu, razlika 2 god. 9 mj i mogu reći da je i opet teško, posebno što je stariji počeo oponašati malog, pa sad i on puže, jede iz njegove zdjelice, hoće spavati u krevetić. Tješim se samo da su svakim danom stariji i samostalniji user posted image

(Odgovor članu angellah)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: I ja bih blizance :)
17.7.2015 8:03:33   
Tia00000
Cesto sam pomisljala kako bih rado blizance ali posto smo ja i dragi sami, nemam nikog tko moze priskociti u blizini, mislim da bi mi bilo jako tesko.

(Odgovor članu zima1995)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: I ja bih blizance :)
18.7.2015 13:08:10   
luce 2008
bok.cure.
I ja sam uvjek zeljela blizanke.ali nije mi uspjelo.
Sad cekam trecu bebu.aki nijedan put blizance.

(Odgovor članu Tia00000)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: I ja bih blizance :)
4.1.2016 14:16:34   
nymeria
I ja bi jako htjela blizance... curicu i decka i nitko sretniji...

A sad imam tri folikula pa cemo vidjet

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu luce 2008)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: I ja bih blizance :)
10.8.2019 22:07:03   
asaproki
thanks

Regards,
iprice.co.id

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!