|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   neće se igrati sama
21.1.2013 9:36:27   
danery
aaaarghh....
ukratko-što god da radim,bejb se neće i neće igrati sama....nikako.....sjedne možda na minutu-2,i eto je opet za mnom....
uključim ju u pravljenje kolača,spremanje,pranje suđa i sve što god može raditi uz mene i sa mnom....malo reći da imam zalihe slanog tijesta u raznim agregatnim stanjima i oblicima....al neeee.....čim se netko odmakne od nje,eto je.... NEĆEM SE IGRATI....
ne mogu vjerovati da je to dijete tako nezainteresirano za igru user posted image user posted image
zapravo....igrala bi se ona vani,al čim je par dana u vrtiću,bolesna-pa onda bronhitis,nema van,a vrijeme uff user posted image jedva čekam toplije vrijeme,a dotad mislim da ću povampiriti od njenog NEĆEM SE IGRATI user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 9:43:12   
BUMBI
Joj,draga šta da ti kažem,meni je tako već 5 godinauser posted image
Tako i ja,u sve svoje aktivnosti ga uključim,ali kad se treba igrati nema šanse..i ja sam ludila,ali sam već navikla na to.Nekada ni na wc nemogu otići da mi on nije pod nogamauser posted image
Vani je kod nas isto druga priča,ali onda nikada nije sam...
Dogodi se nekada da s esam zaigra,ali je to rijetkost,ali ajd bar nekada i budeuser posted image
Uvijek bude "mama ajmo se igrati" ili "mama šta ćemo se igrati"user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 9:50:22   
seraphyme
micek se ni ne igra. samo trči i ruši. voli bit vani u skitnji

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 11:31:20   
cuba
Kod nas je vidiš obratno. Uopće npr mene ne doživaljava za igru iako se nudim i baš mi fali druženje sa njimuser posted image
Već skoro godinu dana on slaže svoje autiće, rampice, stazice i toliko se zadubi da ga satima ne čujem...znam da se to nekom čini super ali meni fali moj dječak. Kroz jutro je u vrtiću a popodne se igra sam, ko da i nemam dijeteuser posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 11:55:03   
danery
cuba,hoćeš se mijenjati na jedno popodne user posted image
jedan dan roka meni,a drugi bumbi,da ne bude zakinuta kad se ni d neće igrati sam user posted image

evo dosad smo skupa akinule posteljinu,stavile na pranje,oprale suđe,smutile kolač,pa se igrale kuglane,pa ubacivale lopticu u kutiju (kao igre gađanja),pa bile vani,donijele drva (mala je samo daj za arbajt kad joj se hoće user posted image user posted image ),al ni to nije dosta....sad se uprtila teti u sobu,pa ajd,nek se poigra dok pristavim ručak....al još sat vremena treba ispuniti,a vani neka vjetrušina,a ona dosta kašlje,pa mi ni to nije rješenje....

ugl.,mislim da je kod nas tako jer smo svi oko nje odmalena,ona kao centar svijeta,pa kad bi se i zaigrala,onda ulete babe i sve razmrdaju,daj vidi ovo,uzmi ono,a dijete se lijepo igralo....i kad mala prihvati,e onda njima odjednom dosta,pa zbrišu user posted image

nekad se osjećam kao zadnja vještica kad joj doslovce dreknem idi se igrati user posted image mislim volim ja da se mazimo,al brate mili,da mi moraš sjesti u krilo dok jedem,pijem kavu i sl.,e pa ne moraš,i onda dreka.....ofkors da se pravim da ju ne čujem,al ma kakvi,ta je u stanju (al stvarno) sjesti za svoj stolić među igračke i sjediti tako i ono....tiiiiiiiiiiit.....
ne mogu se načuditi kako joj se samo da tako tuliti user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 12:11:11   
BUMBI
Može,može Danery slažem se s tobom,i ja sam za mjenjanje koji putuser posted image ...cuba bi se sigurno brzo predomislilauser posted image
U potpunosti te razumijem,to mi je najgore ne što se neće igrati,nego što stalno tamo di i ja,a najviše mrzim kad počnem pričati na mob ili ovako s nekim,onda baš on mora mi nešta reć i i upada mi u riječi,onda poludimuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 12:14:27   
danery
ahhahhahhaha,mislim da bi nam poslala našu snašu i bećara express dostavom na kućna vrata user posted image

sve si mislim šteta što na raju ne mogu staviti video kak sjedi za stolom i dosađuje se....možd i blolje,bilo bi tu sati materijala user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 12:17:22   
pincirotvajler
ja kad je tišina i d se igra buljim u njega kaj mu je došlo da se sam zabaviouser posted image
isto ovak ko kod bumbi user posted image
tete u vrtiću mi rekle da mu pokažem kak da se igra sam,da on to nezna,.kaj kad mi kaže da mu je dosadno samome i nek se ja igram s njimuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: neće se igrati sama
21.1.2013 12:19:52   
danery
ma uff,meni nekad dođe da bar živim u '50-tim,pa dijete tutanj na avliju i navali na grumen blata i šibu,pa da viš igre....
bome se tako i zaigra vani,al dok je ovak kašljucava i šmrkava,pusti snovi user posted image
zato sam joj neki dan napravila bazen na stolu,ajme igranja user posted image al dogorilo nakon 2 dana i ajmo,smišljaj novo....

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!