|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ponašanje u gostima
15.12.2008 19:08:09   
Ruža
Nedavno smo bili na dječjem rođendanu, bilo je strašno ili ja više nisam u toku.user posted image user posted image Djeca su doslovno harala po kući od podruma do tavana, pa svim sobama, sve dirala, otvarala i gledala, dok su mame mirno ispijale kavu i ni jednom nisam čula ne to dirati ili ne smiješ to. Ostala sam u šoku?user posted image user posted image user posted image
Jel to neki novi trend ili nedostatak kućnog odgoja?
Mislim da svom djetetu neću dopstiti da se tako ponaša. Šta vi mislite o tome? Imate li neke mjere za ponašanje u gostima ili im dopuštate da da rade sve što smiju i kod kuće?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 19:14:08   
kitty
ja sam takodjer juce bila na djecjem rodjendanu i situacija ista kao sto si rekla ruzo samo bi jos dodala da vikaje bilo nepodnosljivo.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 19:15:05   
Krky
Ja im to ne dam ni doma, ne smiju skakat po kutnoj garnituri, dolje, kod svekra i svekrve to smiju, ali ja opet ne dopuštam kad sam tamo. Kad su bili bebanima, svekar bi ih stavio da sjede na stolu. Ni to nisam dala bez obzira što je to kod njih. A kamoli u gostima. Kod ujaka MM je neopisivo, igrali bi se skrivača po svim sobama, skrtivali u ormare i to na poticaj njihovih tinejđera. Ja bih vikala i branila, a svi oni bi smirivali MENE, uz komentar da su to i njihovi radili kad su bili mali.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 19:16:28   
kitty
mislila sam da samo ja to primjecujem jer sam trudna pa mi kako kaze MM sve smeta...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 20:18:49   
božica
nedostatak kućnog odgoja?
da Ružo i meni je to koma kada roditelji ne trzaju (a svjesni su da bi im djete moglo tak nekaj napraviti)
imamo jednog malog koji kada dođe kod Viki ali doslovno sve igračke pobaca po podu raznese sve po cijeloj sobiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
izokrene sve šta se izokrenuti da ma užasuser posted image user posted image user posted image a mama ne trzauser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 20:19:41   
božica
sa sigurnopšću mogu reći da svojoj dijeci nebum dopustila da harače po tuđim kuzćamauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:05:00   
tonkica
Mislim da je u pitanju nedostatak kućnog odgoja. Ako mogu doma, djeca će to isto raditi i drugdje.
Nadam se da ću uspjet Miu naučit da takve stvari ne radi, niti doma niti bilo gdje drugdje.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:07:58   
Puli
Mislim da je u pitanju nedostatak kućnog odgoja. Ako mogu doma, djeca će to isto raditi i drugdje.


slažem se

što ne dozvoljavam doma neću ni u gostima

mi smo neki dan bile u gostima i pospremile za sobom sve što je mala cura razbacalauser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:12:44   
tiha
IZVORNA PORUKA: Puli

Mislim da je u pitanju nedostatak kućnog odgoja. Ako mogu doma, djeca će to isto raditi i drugdje.


slažem se

što ne dozvoljavam doma neću ni u gostima

mi smo neki dan bile u gostima i pospremile za sobom sve što je mala cura razbacalauser posted image



potpuno se slazem...

mi bili u subotu na prvom rodosu sta da vam pricam bilo ih je 15 od 1 godine do 6 nismo ih ni culi tako su se ljepo igrali i stvarno milina. ali naravno dozivjela sam takve katastrofe e pa moja djeca u takvim situacijama sjede pored mene....stvar je kucnog odgoja


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:15:18   
koka
UUUU poludim na to, pa ja nonstop moram upozoravati moje djete čak i doma, a isto tako poludim kad vidim da drugi divljaju a roditelji ispijaju na miru kavicu.....user posted image , ako želim na miru poit kavu moram izaći sama user posted image .

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:16:25   
mlada mama
cure plasite me nece valjda i meni klinci demolirati stan na dininom rodjendanuuser posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:17:35   
dami
Bila sam na jako puno dječjih rođendana, u prisustvu roditelja i ne, ali djeca su ako nemate neke organizirane igre divljala i skakala. Mene to osobno nije smetalo (nije se odvijalo u mojo kući). Ako djeca nemaju neku dobru zanimaciju sumnjam da će sjediti i samo gledati tv pogotovo ako ih ima dosta, od 5 pa na više. Pišem o malo starijoj djeci, od 5,6 god. pa dalje.


< Poruku je uredio dami -- 15.12.2008 21:18:40 >


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 21:50:32   
anne
IZVORNA PORUKA: Puli

Mislim da je u pitanju nedostatak kućnog odgoja. Ako mogu doma, djeca će to isto raditi i drugdje.


slažem se

što ne dozvoljavam doma neću ni u gostima

mi smo neki dan bile u gostima i pospremile za sobom sve što je mala cura razbacalauser posted image



Tako i mi. Uči se spremati i pristojno ponašati od malih nogu.
A i ako od malih nogu ide u goste zna što se smije.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ponašanje u gostima
15.12.2008 22:58:07   
mirna
mi smo bili neki dan u posjeti.. sve je bilo uredu i mali se je lijepo igrao s 1,5 godine starijom curicom, dok nista pocela loviti se ..user posted image  onda je jedan drugog imitirao i nisam ga mogla ukrotiti..ajoj..user posted image

dok smo bili na selu smo sli posjetiti obitelj s blizankama koje su isto stare kao moj mis. cure su stvarno divlje, v je bio kao mali andjeo kraj njih, dok se nije ohrabrio i poceo posnimati njihove fore. sve je zavrsilo s cviljenjem i trcanjem u predsoblju...user posted image

kod nas doma nikad nema takvog cviljenja, ali trcati zna po hodniku. to mu ne zabranjujem jer to obicno radi kada se ne moze dovoljno vani naskakati. pogotove u ovim kisnim danima..

kad smo u posjeti mu ne dozvolim nista dirati osim igracaka koje mu netko ponudi, ali kada juri s domacom djecom onda mu ne mogu to zabraniti, ako njihovi roditelji to dozvole..user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ponašanje u gostima
16.12.2008 6:52:27   
sanjalica
IZVORNA PORUKA: mirna


kad smo u posjeti mu ne dozvolim nista dirati osim igracaka koje mu netko ponudi, ali kada juri s domacom djecom onda mu ne mogu to zabraniti, ako njihovi roditelji to dozvole..user posted image


to je kod mene problem... moji dečki nisu nikada dirnuli neku stvar koja nije za njih, otvarali ladice ili slično.... ali jurcanje ... ludnica... nedavno smo bili kod moje prijateljice koja ima sina kao moj Marko... bilo je još jedno dijete kod njih... kad su stali trčati po kući i vikati... uhhh..... njoj je to normalno... ne mogu van - negdje se moraju istutnjati.... ja sam se pokušavala prilagoditi ipak stalno upozoravajući moje dečke da uspore... a mm se nakon nekog vremena ustao i hladno rekao da idemo kući user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!