|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 16:17:54   
mišica 666
martina nije tolki problem što ne govori već što ne doživljava druge osobe ni pozitivno ni negativno. kao da je u svom svijetu.user posted image hvala na utjehi i podršci cure user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 16:20:47   
Tanjica Tanja
Ma biti će sve u redu, vidjet ćeš!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 20:21:56   
malizia
ja sam svojoj kćeri isto radila EEG , nije bio uredan, liječnik spominjao neke vrhove, čini mi se tako, da nisu onako kako bi trebali biti kod nazovimo normalnih, bio je baš brutalan,čak me je i kćer tada pitala kada smo izišle iz ordinacije, mama zašto onaj barba govori ružno.... onda sam joj radila magnetsku rezonancu mozga koji je kažu uredan, ali ima nekakvu maću koja kao sliči na povišene sinuse, ali da trebamo te iste nalaze odnjeti dječjem neuropedijatru u Split. mene je utješilo što sam negdje pročitala da je EEG zastarjela metoda kojoj ne treba puno vjerovati budući da najvećim psihotičarima nalaz bude uredan, a onim zdravima koji dođu ionako pod stresom bude neuredan.......nadam se da jeste tako.
u svakom slučaju sretno s tvojim djetetom.

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 20:29:12   
pepeljuga
Ma misica ja sam sigurna da ce to sve biti ok,napravi sve pa ces biti mirnauser posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 20:35:45   
mariola
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ma misica ja sam sigurna da ce to sve biti ok,napravi sve pa ces biti mirnauser posted image user posted image


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
16.3.2012 20:39:45   
BUMBI

IZVORNA PORUKA: mariola

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ma misica ja sam sigurna da ce to sve biti ok,napravi sve pa ces biti mirnauser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
19.3.2012 12:58:19   
mišica 666
doktorica mi je rekla da imam pravo na produljeni porodiljni zbog njege dijeteta. zna li netko kolko treba da se dobije riješenje za to nakon što se predaju potrebni papiri i na koliko se vremenski dobije taj produljeni porodiljni.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
19.3.2012 16:40:51   
ruwenzor
Ovisi o da li je potrebna pojačana briga i njega zbog djetetovog zdravlja i razvoja (možeš raditi pola radnog vremena do 3. god il staviti radni odnos u mirovanje do 3. god, s time da ti ostvaruješ pravo na zdravstveno osiguranje i zdravstvenu zaštitu te pravo na mirovinsko i invalidsko osiguranje) ili je dijete s težim smetnjama u razvoju (imaš pravo na dopust za njegu djeteta ili pravo raditi polovicu punoga radnog vremena do navršene 7. godine djetetova života, odnosno pravo raditi polovicu punog radnog vremena do završetka redovnog školovanja djeteta)
Rješenje bi trebala dobiti u roku od 30 dana od predaje zahtjeva, a vjerovatno ćeš dobiti produljenje na periode od 6 mj il 1 god.
Samo pls uzmi u obzir da sam na porodiljnom pa su ove info možda stare, priznajem da nisam pratila promjene zakona koje se tiču toga.

< Poruku je uredio ruwenzor -- 19.3.2012 16:41:45 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
19.3.2012 19:51:49   
mišica 666
hvala ti puno user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
2.4.2012 13:31:55   
mišica 666
nalaz EEG-a je paraksizmalno dizritmičan s obzirom na dob i okolnosti snimanja. jel zna ko šta ovo znači user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
2.4.2012 13:37:14   
pincirotvajler
nemam pojma,si googlala kaj?


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
2.4.2012 13:44:41   
mišica 666
jesam ali nisam baš skužila...


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 8:48:04   
mišica 666
evo da vas malo obavjestim o našim pretragama. radili smo CT mozga uredan je, EEG je pedica rekla da je to ok da ne mora ništa značiti što je paraksizmalno dizritmičan, radili smo i timpanometriju i ona je uredu. još imamo napraviti hrpu toga. moramo u psihologa,psihijatra, defektologa, logopeda, još jednu provjeru sluha, kariogram i MR mozga. što se tiče same L ona napreduje i kako radim s njom usvaja sve te stvari tako da mi je pedica rekla da misli da će to sve biti ok uz pomoć psihologa i logopeda i mog rada s njom. i još moram pohvaliti sve doktore i medicinske sestre s kojima smo do sada imali kontakte. posebno sestre na dječjem odjelu u Splitu stvarno su svi divni i znate šta cure moje svašta sam vidjela na dječjem odjelu jadne bolesne dječice i mogu samo reći Bože hvala ti na mojoj dječici što su živi i zdravi (bar bez nekih težih stanja). nekad to uzimamo zdravo za gotovo ali doista trebamo biti svjesni toga svaki tren.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 9:10:47   
pincirotvajler
javljaj nam kak prolaze pretrage user posted image
sve bu ok

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 9:36:57   
cuba
To su za sada sve dobre vijesti, baš mi je dragouser posted image
Držim fige da i ostatak pretraga bude u reduuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 11:41:45   
malizia
mišice, probaj joj davati riblje ulje, ja svojoj dajem  enerzona omega 3 rx, kažu  da je jako dobro za razvoj mozga.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 16:06:30   
danijela8
proguglaj pojam AUTIZAM - simptome koje si opisala odgovaraju autizmu, njega je doduše teško dijagnosticirati ali specifično je da se ne odazivaju na svoje ime i da su u svome svijetu...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 16:06:38   
martina33
opet ću ja malo optimistično user posted image ...sto posto sam uvjerena da će sve biti ok...eto,ja sam takva da ću prije pomislit da je Einsteinov sindrom nego Aspergerov user posted image ...ali to sam ja user posted image ..
ma sve bu ok i jednog dana buš se smijala svemu tome...uostalom,kad počneš jednom tako detaljno čačkat po djetetu,uvijek bu ti nekaj našli...kak bi inače zaradili lovu silni logopedi i ini stručnjaci...sve ti je to skokovit razvoj..danas ništa ,a za par mjeseci sve....držim fige i na sve gledam s optimizmom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pusa!

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 16:09:43   
martina33
e da,zaboravila napisat da sam i ja prije 2 godine bila na EEG-u..i nalaz mi je bio takav kao da sam popila 3 normabela...doktorica se opako namučila....a ja se samo prije toga dobro nažderala škampa user posted image ..prema tome,meni je ta prapotopna metoda i tak nepouzdana da bi je uzela s velikom zadrškom...sretno!

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
9.4.2012 16:19:54   
mišica 666
cure hvala na savjetima i dobrim željama. @danijela 8 autizam je jedan od opcija ali osim tog neobadavanja ona nema druge simptome, normalno se igra obožava se ljubiti i maziti tako da se nadam da ipak nije to to. doduše sad kad mrlo razmislim ima u mojoj obitelji neobadača. npr. mm mi vječito govori da će me gađati s nečim jer ga ne obadajem kad nešto govorim, ja to jednostavno čujem al mi se ne da reagirati user posted image i sestra mi je bila takva kao mala, a kaže i tetka da je i ona bila takva. nadam se najboljeme ali šta god bilo nosit ćemo se s tim jer uvjek može gore user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
18.5.2012 15:26:52   
mladika13
Moj (otac) problem je sličan onomod mišice.Kažem moj jer supruga nije
ni malo sretna kada kažem da imamo "mali" problem s našim 15-mjesečnim dečkićem.
Veselo je dijete, zaigrano, istraživački nastrojeno... no ono šta mene "plaši"no ne i ženu,
rodbinu, susjede je to izbjegavanje kontakta očima (ne uvijek) i ne odazivanje
na ime. Istina nije baš uvijek tako no posebno kada gleda baby tv u svome je svijet, a nerijetko je
takav i kada nema baby tv. Čuje jako dobro jer kada otvaram omiljenu hranu, npr kinder čuje jako dobro.
Svi moji vele da nepotrebno brinem, da je dijete zdravo(bilo na pregledu kodn doktorice opće prakse) i da
nisam normalan. Daj Bože da je tako.:) Molim Vas za svajet

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
18.5.2012 21:02:14   
mišica 666
mladika evo ja ti savjetujem da djetetu smanjiš baby tv kolko god možeš ( ja sam svojoj tako napravila) i malo radi sa djetetom i vidjet ćeš kako se stvari razvijaju. mi smo sad radili hrpu pretraga još neke moramo ali kako vrijeme ide moja L je drugo dijete. još ne priča ali obada sve razumje baca svoju pelenu u kantu , baca prljavi veš u korpu igra se i takve stvari. ali doslovno sam u početku morala svojimrukama uzeti njene i npr baciti tako njenu pelenu u kantu jer gospođici to nije bilo na rubu pameti da napravi,a sad je ne trebam ni podsjetiti na pelenu baci ju i sama. a ako kroz neko vrijeme ne vidiš napredak posavjetuj se sa djećjim psihologom ( mi smo tamo prvo pošli) i ona nas je uputila dalje šta trebamo napraviti. želim vam sreću i da je djetešce samo mali ljenjivac kao moja L. ako vam bilo šta još treba samo se javite user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu mladika13)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
21.5.2012 13:05:31   
mladika13
Mišica hvala na savjetu, vjerujem da je u pitanju ipak
samo moja paranoja i da je s bebom sve ok, normalno
osim da je lenjivac i tvdoglav kao šta kažu.Inače ujutro je
u privatnim jaslicama, i teta koja ga čuva veli da je on takav,
i da ima i najmanji razlog za zabrinutost ona bi nam rekla.
No svojeglav(mali f. ima vjerojatno i genetske predispozicije user posted image )
kakav jesam i trmast odo ja malo surfat i sve šta ima f. vidim u
autizmu i onda u meni zavlada nemir.Ne smijem više nikome to ni
reći jer me više niko ne doživljava. Samo još što se tiče babtv-a:
mi smo ga takvim učinili, išli linijom lakšeg otpora, razmišljajućivažno
je da djete bude na miru, i sada smo dobili maloga ovisnika.Sva sreča 
kada je u jaslicama ne gleda tv, barem nešto.Lijep pozdrav!

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
21.5.2012 19:06:52   
girlpower
user posted image

(Odgovor članu mladika13)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Šta nije u redu s mojim dijetetom :(
22.5.2012 17:33:05   
mišica 666
mladika evo danas sam bila kod logopedice i ona mi je baš naglasila da baby tv što manje djeci puštat jer dijete totalno uvuče u neki drugi svijet i ako gleda crtiće rađe da budu na našem jeziku npr. bumba teletubbies ili tako nešto. ja bi mu skroz makla bar za početak bit će teško naša je danima išla i samo se ljutila a sad je sve ok. sretno :)

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu girlpower)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!