|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žumanjčana vrećica
31.3.2012 15:05:40   
ninatime
Pozdrav svima!!! Možete li mi reći nešto više o žumanjčanoj vrećici? Dali se radi o abnormalnosti ploda ako je prevelika?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Žumanjčana vrećica
31.3.2012 20:23:14   
pincirotvajler
ja se baš ne razumijem u to user posted image
našla sam ovo : http://potpomognutaoplodnja.info/index.php?option=com_content&view=article&id=442:to-su-gestacijska-i-umanjana-vreica-i-koliko-bi-trebale-biti-velike&catid=72:trudnoa-nakon-mpo&Itemid=77
dobrodošla user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Žumanjčana vrećica
31.3.2012 21:03:16   
ninatime
Hvala pinci...malo sam u strahu. Meni je ŽV 7mm, a tek sam u 7 tjednu (računajuči od zadnje menstruacije). Čitam da bi na početku trudnoće trebala biti 3-4mm,može narasti i više, a to kao nije dobro. Dijagnoza: U kavumu pravilna GV, s EO 3,4mm i još nema otkucaja srca....Mislim da me čeka kiretaža,šmrc.....user posted image

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Žumanjčana vrećica
31.3.2012 22:00:09   
mala pcelica
ninatime ne skači pred rudu,zna biti rano sa 7 tjedana da se vide otkucaji,kad ides opet na kontrolu ?

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Žumanjčana vrećica
31.3.2012 22:00:37   
mala pcelica
ninatime ne skači pred rudu,zna biti rano sa 7 tjedana da se vide otkucaji,kad ides opet na kontrolu ? a za tu vrecicu nemam pojma kako to ide...sad sam vidila onu tablicu iz linka...mozda si ostala trudna prije te zadnje menstruacije,pa si ju dobila i to se dešava ,nemoj odmah sve tako crno gledati...drzim fige da sve bude u redu user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 31.3.2012 22:05:18 >

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Žumanjčana vrećica
31.3.2012 22:04:28   
mala99
Svakako potraži još drugo mišljenje. I meni su nedavno rekli (U 8 tjednu) da je plod 2 tjedna manji, pa sam otišla kod privatnika i sve ok. Tako da sačekaj još malo i vidjet češ kako će se stvari razvijati, a i ti doktori su često površni.

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Žumanjčana vrećica
1.4.2012 12:01:40   
ninatime
Hvala curke....sad u utorak idem opet na ultrazvuk pa ćemo vidjeti....user posted image

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Žumanjčana vrećica
1.4.2012 12:03:23   
pincirotvajler
javi nam user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Žumanjčana vrećica
1.4.2012 12:16:06   
ninatime
Hoću naravno...ne znam ali imam neki loši predosjećaj...a ni doktorica mi nije dala nimalo nade. Mislim da ta ŽV igra glavnu ulogu vezanu za spontane pobačaje,uh poludjet ću do utorka....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Žumanjčana vrećica
1.4.2012 12:27:42   
Sunshine28
ninatime drzim fige da bude sve okuser posted image
ima jos uvijek nade za malo srce da pocne kucati, moguce je da u "7 tjednu" jos nema otkucaja prije svega zato sto na pocetku trudnoce nije lako utvrditi u kojem si tjednu uopce. Ja sam isto prosla te strahove. Kada je beta pokazala da sam trudna gin. je mislila da sam u 6. tjednu i na smrt me preplasila jer na uzv nije vidjela nista! Tri dana kasnije uocila je mini GV pa je reka da sam u 5. tjednu, da mi je ovulacija vjerojatno bila kasnije i da je sve ok....


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Žumanjčana vrećica
1.4.2012 17:24:01   
Krky
Da mogu biti svakakva čudesa na početku trudnoće. Meni je ovaj put beta bila normalna za 4-6 tjedana trudnoće, 3 dana prije dr mi kaže da nisam trudna, taj dan mi dr-ica kaže jesam li sigurna da nisam i da se njoj samoj čini da je to nešto zaostalo nakon ovulacije i da će otići s krvarenjem. kad je dobila betu, čudom se čudila i rekla da joj baš nije jasno jer se ne vidi žumanjčana vrećica i da ne zna kud će ta trudnoća ići. U jednoj prošloj trudnoći mi je dr čak rekao da ne zna jel "to"plod ili nije, pa tjedan iza toga da je, al nema otkucaja, onda su se pojavili...Još malo pričekaj pa ćeš vidjeti, ne treba paničariti prije vremena. Sretno!!!


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Žumanjčana vrećica
4.4.2012 9:45:02   
Ninaa
Nadam se da će sve biti ok i javi nam, Krky propustila sam očito ti si trudna?

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 13:45:59   
ninatime
Drage curke,nažalost ali čeka me kiretaža....šta je tu je....pusa svima

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 13:47:20   
ninatime
Drage curke, nažalost ali čeka me kiretaža....šmrc

< Poruku je uredio ninatime -- 5.4.2012 13:51:10 >

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 13:47:25   
BUMBI
Žao mi je....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ninatime)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 15:00:26   
ruwenzor

IZVORNA PORUKA: BUMBI

Žao mi je....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 15:11:49   
pincirotvajler
jako mi je žao ninatime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Žumanjčana vrećica
5.4.2012 21:46:23   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

jako mi je žao ninatime user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!