|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Privatne jaslice s malim brojem djece u grupi?
6.2.2012 14:59:29   
martina33
Znate li da li uopće postoje privatne jaslice s malim brojem djece u grupi(Zagreb)?Znači da je prioritet dijete,a ne zarada..
Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
6.2.2012 23:11:46   
mayathebee
Nisam sigurna. Mi kad smo zvali tri mjeseca prije nego je naš I navršio godinu dana, nije bilo mjesta u privatnom vrtiću. Uspjeli smo srediti to mjesto preko veze, i tada je bilo oko 13 djece. Kad smo ga doveli upisati, on je bio 16. dijete, i još je dolazila jedna beba, dakle 17. Irekli su da je to, to!
Sad su već tete rekle kako im stiže još 4. djece, i da je i njima to previše ali....

Nisam nezadovoljna sa vrtićem, naprotiv, tete su jako drage i brižne, vidim da kad im je frka uskaču i ravnateljice, i medicinske sestre, zaista se brinu o njima. I imam nekako osjećaj da ih primaju više čisto zato što su roditelji očajni, i mi smo bili. U državnom su nam se samo nasmijali, a eto, i ovaj privatni smo dobili preko veze.

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
7.2.2012 14:48:50   
martina33
hm,to mi se baš i ne čini idealno s obzirom da je u naš vrtić (državni) u jasličku grupu upisano max 19 djece...e pa sad,da ću plaćat 1000-2000 kn za isto sranje,bome neću....

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
7.2.2012 16:43:15   
mayathebee
Cijene su ti sada manje, s obzirom na subvenciju grada Zagreba, konkretno nas kosta 800 kn. Kod nas u drzavnom ima upisanih i do 22 djece, s tim da ih nikada nije toliko, jer nazalost uvijek ima onih koji su bubani, ali i onih koji cuvaju mjesto, a zapravo su kod bake i dede!
Osobno nikad nisam u nasoj grupi nabrojala vise od 13 djece. No raspitaj se dobro prije nego odlucis, jer kod nas su u privatnom uglavnom stalno dvije tete, i kuzi se razlika, ponajvise u sadrzaju ( ucenje jezika, kazaliste koje dolazi u vrtic) toliko da razmisljam da ga i ako dobijemo drzavni, ostavim ovdje. No sve ovisi o vrticu, ovaj nas je napravljen prije godinu i pol, pa sve izgleda super!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
7.2.2012 16:45:55   
lidac0605
Moj će na jesen u privat vrtić u jaslice.800 kn,ostalo sufinancira općina,grupa 10ero djece.Imamo prednost upisa i ne moramo čekat mjesto jer mi je troje djece išlo u isti taj vrtić.

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
7.2.2012 17:11:49   
berny
I mi smo od jeseni na istim mukama.user posted image

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
7.2.2012 17:50:49   
lilia
Ja bi radije u privatne jaslice pa čak i vrtić. Nekako mi djeluju sigurnije i mislim da im se tete više posvećuju i trude.
Da me sada neka teta iz državnog ne napadne, ne mislim da one malo rade nego ovih u privatnom ima više pa se stignu više posvetiti. Moja nećakinja je išla samo u privatni i bilo je super.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
8.2.2012 16:57:39   
kanader
ja bi samo pohvalil "državni" ilitiga gradski vrtić...grupe do 16 djece, programi montesori, i waldorfski, glazbeni vrtić, svaki mjesec 2 predstave, druženje roditelja i djece, učenje stranog jezika...sve lijepo, otvoreno i smireno....tetama svaka čast...vrlo kratko išli u privatni i ispisali se...osobno se uvjeril da čistačica nakon kaj s rukama ocjedi krpu za pod ide hraniti jasličare...e pa malo mi je bilo toooooooo muchhhhuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Privatne jaslice s malim brojem djece u g...
8.2.2012 23:06:57   
martina33
Lidac,koji je to privatni vrtić?može i na pp ako se ne dozvoljava "reklamiranje"..thnx

(Odgovor članu kanader)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!