|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Merkur ili Petrova?
19.9.2011 11:42:41   
Martyna
Nikako se nemogu odluciti.....  Imam vec doma curicu, sad ce jos malo slavit  3 goduser posted image ....i nju sam rodila na carski u Merkuru.....al tih 5 dana sam skoro umrla od umora...ona je bila stalno samnom i po danu i po noci...jedino nije prvi dan kad sam operirana.....a i odugovlacili su s tim carskim a vidli su da plodna voda nije ok...i na kraju je bio hitan carski...jer su otkucaji srca bebe poceli bit losi....i morala je primat terapiju da ne dobije infekciju jer se pokakala u plosnu vodu..na kraju je sve ok ispalo...al ko zna kaj je moglo biti....inace doktori su mi dosta simpa..bila sam relativno zadovoljna..a sestre kako koja... 
I sad me vuce tamo jer kao sve znam....al u velikoj sam nedoumici!!!??

pa curke jel ima ko iskustva u zadnje vrijeme kak je  merkuru i petrovoj...help?



_____________________________

Mia 20.11.2008.
Matija 22.01.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Merkur ili Petrova?
19.9.2011 13:00:40   
mala99
Ja sam rodila u Puli, tako da ti baš tu nisam od pomoći. Ali ako si bila skoro sa svim zadovoljna, odi opet tamo jer vjeruj mi ima i puno, puno gorih rodilišta. Negdje dovode u pitanje i zdravlje i život bebe. Taj umor i nije tako strašan...., može biti i gore...

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Merkur ili Petrova?
19.9.2011 13:04:12   
pincirotvajler
dobrodošla user posted image
u merkuru sam bila pred godinu i pol,sad je valjda ljepše,ak su konačno gotovi s preuređenjem user posted image
inače i ja sam bila na cr,i znam kaj misliš kad kažeš umor..ali nisam se naspavala ni kasnije,tak da taj umor ni nepamtim kao nekaj negativno vezano uz rooming in

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Merkur ili Petrova?
19.9.2011 13:34:23   
Martyna
user posted image hvala! ma znam...prezivjet cu ja to...samo da sve ok  prođe....kolko ja znam preuređeni su i merkur i petrova....

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Merkur ili Petrova?
19.9.2011 15:34:44   
Martyna
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=album&ID=2967&hash=9fcd30364aa7d1ebacd1bd194b510d48

...moja curka...user posted image

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Merkur ili Petrova?
4.10.2011 22:01:53   
artur
ja rodila u petrovoj prije tri mjeseca na sami blagdan Tjelovo. toga dana nitko pametan nije radio ( žao mi je što se moram tako izraziti)! sve babice , a bilo ih je čak dvije i dva doktora i bili su toliko neljubazni i nonšalantni, bez imalo ljudskosti i razumjevanja. razumijem da smo im mi tamo rutina ali ipak smo došle roditi novi život pa je za očekivati bar malo podrške ženi u trudovima naročito od babica ( i one su žene koje su rađale). nemam namjeru opisivati detalje ali znam da u petrovu više ni mrtva!!! što se uređenja tiče sve je vrhunski uređeno i u rađaonama i na odjelima. sobe su dvokrevetne ili trokrevetne sa klimom, tv, hladnjak kupaonica. bebe su sa mamama od 5:30h pa do kasno navečer( oprosti nemogu se točno sjetiti do kad). presvlače ih dva puta u danu. svaka čast pedijatrimauser posted image i teti čistačiciuser posted image , hrana je user posted image , a sestre na odjelu za rodiljeuser posted image , a sestre za bebeuser posted image . eto, takvo je moje iskustvo i nadam se da će ti neke mame reći nešto pametnije o petrovoj tj. da imaju bolja iskustva. bdw sjetila sam se petrove trudničke ambulante za koju je moj mužek rekao da ga podsječa na konjušnicu ali o tome bi se mogla otvoriti nova tema...

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Merkur ili Petrova?
12.10.2011 13:00:28   
Martyna
mislim da cu se ja ipak opet odlucit za Merkur.....i samo da bebica bude ok...a ja cu vec nekak to sve kaj me ceka prezivjet.....hvala artur....user posted image

(Odgovor članu artur)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Merkur ili Petrova?
12.10.2011 18:06:42   
artur
ma mi žene smo stijene i sve izdržimo... SRETNO!!!!!!

(Odgovor članu Martyna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Merkur ili Petrova?
16.10.2011 17:46:16   
Martyna
THANKS!!!!user posted image

(Odgovor članu artur)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Merkur ili Petrova?
16.10.2011 18:05:18   
Anoniman
Ako ti je samo to izbor, onda po meni ipak Merkur, mada da idem opet rodit bi otišla npr. na Sv. Duh..Ima još rodilišta u Zagrebu, nije važno di živiš u kojem kvartu.Sretno

< Poruku je uredio rainbow -- 16.10.2011 18:06:08 >

(Odgovor članu Martyna)
  Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!