|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se roditelji trebaju ponašati kada d...
12.9.2011 8:06:40   
Bebys
IZVORNA PORUKA: troubled

ajme...naježila sam se od vaših odgovora...
nadam se da će, kad ih se skupi još, slika ipak biti nešto drukčija...

kao učiteljica i kao mama...
uvijek i bez iznimke - makni se, NE UZVRAĆAJ! , reci odraslome...

bebys...što se dogodilo sa: tko tebe kamenom ti njega kruhom?
cvrči...ja sam izdržala 12 godina...a ne dam se ni dalje...


cuj sam ti pusti i ostali kojima to odgovara da neko mlati tvoje djete..JA NIKADA...

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se roditelji trebaju ponašati kada d...
12.9.2011 8:41:55   
ejmama
Kod H u vrticu bio je jedan deckic koji je redovno udarao ostale,moja H se cijelu godinu zalila na njega,prvo sam joj govorila kad te udari reci mu da to nije lijepo od njega,poslije sam rekla neka kaze tetama,nista nije pomagalo,a kad je poceo lupati po glavi i kad je jedan dan dosla s otiskom bojice na celu rekla sam joj da mu drugi put vrati i od tad je nije dirao. Poslije se zalila da i dalje udara drugu djecu pa je mm pitao tetu dali je to istina,a ona govori da imaju problema s njim i da puno rade s njim oko njegovog ponasanja i da cak maleni ide na terapije. Od ove godine ne ide s njima u vrtic.
Sad situacija iz vrtica od proslog tjedna, igraju se H i njen novi decko M i G u vrticu,M otme G igracku,G ga ugrize i onda moja H udari njega i kaze mu:"Neces ti dirati mog decka!",teta ih je posjela za stol i objasnila da se ne smiju tako ponasati i morali su se ispricati jedno drugome.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!