|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vikend za dvoje
31.8.2011 13:12:14   
Marti83
Ima li netko nekakvu ideju gdje otići za vikend ,naime mislila sam dragog za godišnjicu braka odvesti malo na dvodnevni odmor,u obzir dolaze Istra,Kvarner,i Gorski Kotar.Tražila sam malo po tim net tražilicama ali ponude dosežu čak do 3500 knuser posted image user posted image Mislila sam neki privatni smještaj,priroda...itd.

_____________________________

Od svih ozbiljnih stvari, brak je najsmješniji......
David 23.03.2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 13:17:44   
pincirotvajler
ja se baš više i nesjećam kolko smo mi platili za 3d..lovran,hotel s 3*
al hoću reć da nismo znali uopće kud bi, a trebalo bit nabrzinu pa smo poslali online upit neobavezan u generalturist,naveli sve kaj hoćemo i ovi nam ponudu napravili

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 31.8.2011 13:18:07 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 13:44:29   
njanja
mm i ja smo prije 7 god bili kod ogulina u mjestu Sabljaci....prvi dan smo išli planinarti na Klek, a 2. dan smo vozili bicikle oko tog jezera Sabljaci....spavali smo u restoranu ive koji ima sobe za inzajmit, sijećam se po nekim smiješno dobrim cijenama, jako pristojno, na samoj obali jezera je. tamo smo i večerali u tom restoranu i 2. jutro doručkovali...

evo ti link pa malo vidi, zovi: http://www.infostudio.hr/ive/

a 2. opcija ti je, pogledaj malo smještaj u sobama u Brodu na Kupi....tamo ti je blizu Vražji prolaz koji je prekrasan za vidjet pa odete tamo 1 dan, a 2. dan odete npr do Kamačnika kod Vrbovskog ili na Lokvarsko jezero, sada tamo vozi po jezeru neki splav, a možete i pojsetit park šumu Golubinjak...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 13:48:51   
anaxx
http://www.istarske-toplice.hr/index.php/packages_hr/detailed/amor/

istarske toplice... ima raznih paketa za vikend... pogledaj ...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 14:03:16   
mala99
Mislim da bi ti super odgovarale Fužine i kolica, tamo je lijepo mirno, priroda i nije ti daleko. Lovran mi nikad nije sjeo, loša hrana i sami starci, a Istarske toplice ne znam, možda da, ali svakako Gorski kotar-Fužine, puno bolje.



(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 15:01:10   
lilia
Ja bih ti preporučila nekakvo seosko gospodarstvo u Istri, npr. Gologorički Dol u Cerovlju. Tamo smo mi nekoliko puta jeli pravu domaću istrasku hranu, mogu se iznajmiti bicikle pa se okolo voziti.
Istra je prekrasna i nije velika, možete otići do Motovuna, Huma, Grožnjana ako volite čistu i prekrasnu prirodu i pristojne mještane.user posted image
A možete skoknuti i do Rovinja i Poreča na šetnju ako vam je do gužvi, hrpe turista i štandova sa đinđurijama.user posted image



_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vikend za dvoje
31.8.2011 20:42:18   
Krky
Hmm...i mi tražimo. Brak smo dogurali do punoljetnosti, pa smo zaslužili (valjda)



_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vikend za dvoje
1.9.2011 19:45:40   
Suzn
Hej,

ja bi ti preporučila Hotel KOvač, upiši u Google, mislim da je http://www.kovac-kolpa.com/ al nisam ziher. To je od Delnica jedno 10 km, u Sloveniji. Fenomenalni ljudi, obiteljski drže hotel i sve aktivnosti, ima bazen, domaća klopa, možeš se kupat u rijeci, rafting i svašta... Toplo preporučam.

< Poruku je uredio Suzn -- 1.9.2011 19:48:05 >

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vikend za dvoje
17.10.2014 10:59:50   
valera
Mogu da ti kazem da jedino sto mi pada na pamet a da nije skupo i da je smjesteno u prirodi i da je mirno, su Plitvice. Po meni, to je bas super mjesto za odmor, nije neka pretjerana romantika, pa ako ti to nije bitno, bit ce super :D Za Lovran se slazem, bila sam prosle godine tamo i vise sam se umorila nego odmorila. Od ostalih ti jedino mogu preporuciti Hotel Galleria u Subotici, provjereno dobar, imaju super ponude vikenda za dvoje pa pogledajte ako koga zanima

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vikend za dvoje
26.6.2019 7:16:01   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu Marti83)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!