|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 15:37:04   
anaxx
Koliko vam klinci jedu po ovim vručinama i sparinama?

G jede dobro, pogotovo kad mu je nešto po njegovoj volji, iako mu je teško sjediti za stolom i svađamo se zbog toga, ali ne mogu reći da ne jede, ali T mi zadnje vrijeme ne jede nikako, samo puno pije...

Konkretno jućer je preko dana jeo jako, jako malo, navećer kad je malo zahladilo i popustila sparina vratili smo se iz šetnje i očito mu se otvorio apetit i pojeo je puno... mama sretna ko nova godina i umjesto da kaže dosta, ipak je većer i ide se spavati, kad je T tražio nakon većere još i montić i punu bocu rijetkog čokolina (svaku većer za zaspati popije 2 dcl toplog mlijeka s žlicom čokolina), mama je sve dozvolila, samo da jede... e kad sam ga polegla... sve je išlo van, i većera i ono malo što je pojeo preko dana... a mama user posted image

Kako je kod vas? Da li gurate klince da jedu ili date koliko traže?

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 15:44:58   
lavica81
moja jede manje kad su vrućine, ali pije puno  više. nastojim joj "ugurat" koliko mogu ali mislim da ću je sad pustit da jede koliko hoće jer mi je jučer povratila cijeli ručak.oni su male pametnice, sigurno neće ostati gladniuser posted image

_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 15:58:22   
pincirotvajler
jede uvijek isto
pomalo više puta na dan
pije više kad su vručine

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 16:02:04   
danery
jede koliko sama pojede...tj. kad stane vaditi iz usta ili odmahne glavom,stop....
dok je vruće,jede manje...



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 16:18:59   
ELISABETH
moja oduvijek manje jede, ne samo kad je vruće user posted image
pitala sam pedijatra kako da je natjeram da više jede on je rekao da je pustim da je jednostavno takvo dijete
pokušali smo joj par puta dati jesti nakon što ona kaže da više neće i svaki put bi povratilauser posted image sad kad kaže da neće, ne forsiramo je..........

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prehrana (količina hrane) i vručina
9.8.2011 16:43:43   
cuba
Meni se čini da Roko čak i više jede po vrućinamauser posted image
Doduše nismo nikad imali problema sa jelom pa tako ni ljeti. Ima 4 obroka dnevno. Ujutro i navečer je na žlicu bilo koji lino, voli svaki. Za ručak jede što i mi, uvijek nastojim da ima mesa i povrća i to zbilja voli. Kroz popodne je ili neki jogurt (obični, voćni), puding - vanilija, Monte ili voće. Svaki dan je nešto drugo.

Pije isključivo vodu, otprilike popije one 4 bočice male Jane znači litru dnevno.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prehrana (količina hrane) i vrućina
9.8.2011 17:01:41   
Ruža
Uglavnom nemamo problema sa klopanjem, kad ga ulovi faza da mu se ne jede, ne forsiram kad bude gladan jesti će. Po velikim vrućinama vidim da mu pašu lakše stvari i puno više pije, vjerujem da i ti sokići poprilično zasite.
Ako je T zdrav i zadovoljan, ja ga ne bi forsirala,kad bude gladan papati će.user posted image
Vjerujem da oni sami najbolje znaju svoje limite, naravno osimu slučajevima kad bi tamanili samo ono što njima odgovara.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prehrana (količina hrane) i vrućina
10.8.2011 9:59:36   
anaxx
ma T je zdrav i veseo i ... pravi mali divljak i ne forsiram ga ja samo se pitam da li je to ok.
ovo neku većer je sam tražio još i još i na kraju sve povratio... trebala sam ja ranije reći dosta, ali bila sam sretna da jede i mislila da će sam znati granicu kad je sit, očito nije pa se prejeo... 

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!