|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 12:37:03   
Bebys
dali je istina vi zenske iz Os i sve koje ste tamo rodile ili pripadate toj bolnici...

DALI JE ISTINA DA SE U OSIJEKU EPIDURALNA PLACA....i to jako jako skupo....moja seka kaze da se placa a u ZAGREBU SE NEPLACA...pa kako je to moguce...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 12:37:39   
Bebys
bas me ovo cudi i to jako....znate li dali je to istina

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 13:09:39   
danery
ajoj,ne znam user posted image tj.ne mogu se 100% sjetiti,al čini mi se da se plaća....



_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 13:22:01   
adryosijek
neznam ja dam kad sam trebala roditi pitala za ep ,rekla mi je samo da se mora 1 mj prije naruciti,nis mi nije spominjala da se placa,a bo ja neznam..onda cemo u zg ici po ep user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 13:22:29   
BUMBI
Ja isto nemam pojma

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 13:26:18   
adryosijek
pa kako je moguce mi smo slavonija nismo zg,JEDNOM RIJECJU BOGU IZA NOGU! user posted image
ZG JE ZA NAS LAS VEGAS

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
3.8.2011 15:12:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu adryosijek)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 15:52:20   
Bebys
cvrcak neista nepise dali SE PLACA..ZNAM DA SE MOZE DOBITI NA ZAHTJEV..seka moja kaze da se debelo i masno plati...user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Epiduralna u Osijeku!
3.8.2011 21:57:07   
inesica
Na tecaju nam nisu rekli da s placa, ali znam da ju je gotov nemoguce dobiti u OS, s obzirom da odjel ginekologije nema svog anesteziologa, pa se posudjuje s drugih odjela, a to znaci da i ako se narucis, nije 100% sigurno da ces dobiti, jer moze netko u to vrijeme imati operaciju... Ovo nam je rekao doktor koji je drzao tecaj i radi porode.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Epiduralna u Osijeku!
4.8.2011 19:51:52   
domica
POTPISUJEM INESICU

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Epiduralna u Osijeku!
17.9.2011 17:33:04   
sanjadoris
pa nemoš vjerovat i sa svom vezom jedva sam ju dobila prije 5 godina . Jer se potrefilo da je anes. slobodan . sad idem opet i nadam se da ću opet uspjeti ....žalosno je da nema porodiljni svog anesteziologa.. Babice su me mrzile kad su čule da ću dobiti epiduralnu ali ko ih šiša meni je porod super prošao.
Ćak su i komentirale naglas šta ćemo mi raditi kad će doktori poćet porađat....

(Odgovor članu domica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Epiduralna u Osijeku!
17.9.2011 17:44:51   
Tanjica Tanja
I nama su na tečaju rekli da postoji mogućnost epiduralne, ali da je to malo vjerovatno jer je malo anesteziologa, a za to je potrebna pripremauser posted image Ništa nije rečeno za plaćanje, najbolje je nazvati pa se raspitati...ja sam nedavno srela školsku koja je rodila 18.5 uz epi. Dakle može se.....



_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu sanjadoris)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Epiduralna u Osijeku!
17.9.2011 21:43:47   
martina87
nisam nista cula u vezi toga.ali ja osobno se nikad nebi odlucila na to zato sto sam svasta cula da se moze od toga desitiuser posted image

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Epiduralna u Osijeku!
20.9.2011 14:54:38   
Bebys
ma Martina ne vjeruj u te ruzne price...danas stotine zena radja s time cak ima i na tv-u puno o tome...NITI JEDNA SE NIJE ZALILA ..niti je ista bilo...lose..

a sto se tice samog uboda anestezije...ISTI JE UBOD KAO I ZA CARSKI REZ..samo je drugacija inekcija..tj. tekucina unutra...sve ostalo je isto...

eto i ja sam je dobila i sve je bilo u SAVRSENOM REDU....user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Epiduralna u Osijeku!
21.9.2011 13:08:18   
mala99
Evo samo jedan komentar vezano za epiduralnu. Epiduralna je slično kao i spinalna (koja se daje za carski rez) samo ide ubod puno pliće i naravno s manjim mogućim posljedicama. A zašto svi pričaju o nusporajama epiduralne, a ne spinalne koja je opasnija, nego je redovno daju na carskom rezu?user posted image

Cure moje, štede, ne da im se i sl. jer ovako ili onako vi čete roditi, to je njihovo razmišljanje.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!