|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 14:34:56   
Anoniman
U 35. tjednu mi je na brisu otkrivena streptokoka agalectia. Dobila sam dvije doze antibiotika koje sam popila, ali nije mi rečeno smijem li imati odnose sa suprugom ili ne. Ja zaboravila pitati od uzbuđenja. Sada me zanima vaše mišljenje: da ili ne, jer znam da su odnosi u zadnjim tjednima preporučeni. Smijem li bar uz pomoć kondoma?
Ako imate iskustava, molim javite...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 15:50:55   
mare00
popila si antib. SMIJES .......zasto ne..........user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 16:13:12   
Ninjago
Ja bi na tvom mjestu napravila kontrolne briseve barem 7 dana nakon zadnje tablete,B hemoliticki streptokok ili streptokok agalactae i nije tako bezazlen u trudnoci a pogotovo ako je prisutan u vrijeme poroda,ako bas nemozes bez odnosa onda svakako sa prezervativom.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 16:37:51   
Rebeka
I ja sam imala isti problem. Konzultirala sam se sa svojim dr. i rekao mi je da bi bilo pametno suzdržati se jer me vjerovatno mm zarazio. Ta bakterija je inače prisutna kod muškaraca i kod žena, ali u trudnoći može biti opasna za bebu. Popila sam antibiotike, a za vrijeme poroda imat ću dodatnu zaštitu da beba ne primi istu kroz porođajni kanal. Dakle, ne ponavljam nalaz, već ćemo tako postupiti za svaki slučaj. Inače ti nema smisla ako si popila antibiotike, a imaš odnose jer te opet može zaraziti. Tako je meni objašnjeno, a ti se ipak konzultiraj sa svojim ginekologom. Jest teško, ali ima i gorih stvari, a to je za bebino dobro...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Ninjago)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 16:39:58   
ZVRK
šta ti nisu dali ništa da dragi pije?????


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
29.7.2011 16:43:38   
Rebeka
Budući da nisu sigurni da me on zarazio(možda je i sama tu zalutala jer sam već imala s tim problema, ali u urinu) rekli su da se suzdržim, a njemu su rekli da nema potrebe da radi pretrage jer to nije ništa strašno ni opasno po mene. Tako kada rodim, moći ćemo (nakon nekog vremena), normalno imati odnose kao i do sada. On je htio pretrage odraditi, ali nisu mu daliuser posted image
Ma, kako god-snađemo se mi na svoj načinuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Rebeka -- 29.7.2011 16:44:38 >


_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
30.7.2011 14:41:56   
Bebys
pa ja ipak nebi spolne odnese..imala na tvome mijestu...

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Streptokoka u vagini i spolni odnosi
31.7.2011 16:42:53   
galebica
Muz ti je morao popiti antibiotike, jer cak i ako nije on tebe zarazio, ti njega sigurno jesi, prema tome, prvi sljedeci put, ta jako opasna bakterija je kod tebe. Kkao djeluje bakterija? Tako sto svojim toksinima razara srcani misic, bubrege i ostale organe, ali najopasnija je u tim dijelovima tijela. cesto nakon prelezane streptokokne infekcije ostaju osteceni srcani zalisci sto kasnije moze stvarati velike probleme, te dovesti cak i do operacije. Nije se igrati s tim, obavezno nek muz kupi iste lijekove i ispije, a ti ponovi bris kroz 15 dana.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!