|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti dječju kapu Djeda Božićnjaka?
4.12.2008 11:17:08   
Ruža
Tražim za Marka dječju kapu Djeda Božićnjaka, ali gdje god sam gledala imaju samo za odrasle. Jeste vidjeli gdje da ima dječjih?
Nažalost moje umijeće šivanja je nikakvo pa ne mogu prepraviti veliku na malu.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupiti dječju kapu Djeda Božićnjaka?
4.12.2008 11:19:08   
koka
mi smo Rokiću kupili kad je imao 2 godine, tako da male male nisam vidila. Budem potražila pa javim.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupiti dječju kapu Djeda Božićnjaka?
4.12.2008 11:30:11   
ninolina
Mi smo tinu kupili cijelo odjelo dok je bio beba tako da smo unutra dobili kapu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupiti dječju kapu Djeda Božićnjaka?
4.12.2008 11:48:03   
maja
Male kape sam i ja tražila ali ih nema, jedino da mu malo ušiješ. A sestra je njemu i nećakinji kupila nekakve rajf sobove rogove, jer nam treba za slikanje, izgledaju slatko (rogovi), a još ne znam hoće li ih  htjeti imati uopće na glavi

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupiti dječju kapu Djeda Božićnjaka?
26.12.2008 23:11:55   
božica
rogovi su dobra ideja thx majouser posted image
imamo kapice al maloj(leona) je prevelika


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!