|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vir
12.7.2011 12:02:46   
zara13
mi smo bili lani na viru e sada ovisi kakvo ti ljetovanje hoćeš plaže su više šljunčane i kamenite ima jedna pješčana al smo mi do nje išli sa autom i više smo na kušpanje išli u nin jer su ljepše plaže.e sad noćni život i nije baš nešt kafići su im bili poluprazni .ja volim mir ali opet da nemaš šta za vidjeti onak malo nam je bilo bezveze pa smo išli u zadar i tak okolicu.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vir
12.7.2011 18:52:21   
anuska08
Moj tata je sa Vira i moji žive tamo.. ne vjerujte svemu što se priča..plaže jesu pune (a gdje nisu) nađe se i pustih doduše na djelu otoka gdje nema kuća...more je itekako čisto kao i svuda u Dalmaciji...taj koji govori o kaljužiuser posted image baš mi nije jasan..

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vir
12.7.2011 23:35:20   
maryann01
mi smo bili prošle godine na viru i meni se baš i nije dopalo ali dobro nije bilo loše za promjeniti svakodnevnicu makar bila sam i na puno boljim i ljepšim mjestima

_____________________________

moj quatro
Josip 20.04.2002. 3350gr 50cm
Viktorija 24.07.2003. 3330gr 50cm
Andrej 27.01.2011.3500gr 52cm
Fran 17.02.2015.3200gr 50cm

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vir
13.7.2011 16:39:46   
Monica
I ja sam na Viru u 8.mj
idemo prvi puta u lučicama ćemo biti...kažu da je tamo dobra plaža pa eto vidjet ćcemo...nije nam to jedina destinacija pa ako i nije dobro idemo dalje user posted image


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu maryann01)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vir
13.1.2014 21:22:52   
rajica
Da li mi moze neko reci, kakav je zivot na Viru, da li se isplati tamo zivjeti, hvala na odgovoru

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vir
26.6.2019 7:22:55   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!