|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plaže u Zadru i okolici
6.7.2011 8:28:27   
teuci
Drage moje, trebam vaše prijedloge! Krajem tjedna ćemo na odmor u Zadar, pa me zanima imate li kakav prijedlog gdje se najbolje kupati tj. gdje ima lijepih plaža za dječicu? Imam 2 curice- jedna ima 10 mjeseci, a druga 3.5 godine. hvala vam!

< Poruku je uredio Ninaa -- 6.7.2011 13:15:44 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: plaže u zd i oklici
6.7.2011 9:11:01   
Bebys
ajme ja neznam ALI MISLIM DA MARIOLA zna ona je tamo blizu...jesi li mariola...???

ima takvih vise tu...nadam se da ce ti se javiti...sretno

(Odgovor članu teuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: plaže u zd i oklici
6.7.2011 11:00:07   
mare00
Za tako malu djecicu Zaton, Vrsi, Nin, privlaka...plaze oko same jezgre grada bas i nisu za djecu, duboko je , kamenite su plaze i nema hlada puno. Sve prema Viru ti je super...ako te jos sto zanima posalji pp

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: plaže u zd i oklici
6.7.2011 11:36:43   
mariola
Nisam bebys baš tokio blizu ali isto znam jer sam živila u Zd. 
Teuci mare ti je sve rekla. Ne znam di  ćete točno biti alu na Boriku ima jedan dio di je pješčana plaža i ima hladovine.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: plaže u zd i oklici
6.7.2011 11:39:33   
anaxx
mi idemo u Sabunike cure su rekle da je tamo super plaža, a to je blizu...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: plaže u zd i oklici
7.7.2011 7:34:18   
tiny
i ja sutra idem u nin,nadam se da ce biti lijepa plaza.

_____________________________

mjenjam potpis....

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: plaže u zd i oklici
7.7.2011 8:11:03   
vila_7
i ja cu u Zadar i predlozili su mi i plazu u Sukosanu, u Zatonu sam bila -super je i za malu djecicu al se placa ulaz!

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: plaže u zd i oklici
10.7.2011 14:18:19   
Suzn
Sukošan ti je fora jer nema gužve, meni osobno, je super u Petrčanima (valjda se tako piše), al ne znam kako je za limače.

(Odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: plaže u zd i oklici
11.7.2011 8:36:19   
vila_7
a jel Sukošan isto ima debele hladovine za male bebe (kao Zaton)

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: plaže u zd i oklici
11.7.2011 10:39:21   
ELISABETH
Sukošan ima nekoliko plaža, zapravo je cilo misto plaža i ima jedan veliki dio na kojem je hladovina i tamo su uglavnom ljudi s malom dječicom jer je na tom dijelu i u moru pijesak user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: plaže u zd i oklici
11.7.2011 12:32:30   
vila_7
joj Elizabeth bas ti hvala...valjda cu naci taj dio plaže! user posted image

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: plaže u zd i oklici
26.7.2011 0:28:47   
Audrey
Sabunike nemaju puno hlada.......

(Odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: plaže u zd i oklici
26.7.2011 9:29:11   
vila_7
e ovako...evo ja "friška" s mora user posted image . Ak nekom zatreba za plaže - bila u :
Sukošanu-katastrofa-hlad sav zauzet mislim vec po noci , .....
Bibinje-na isti fazon kao Sukošan ali manja i hlad se moze naci u 7 ujutro,al mi svejedno nije nesto
Zaton-jest da se plaća al vrijedi svaku paru! Parkiram auto pred naplatnu kucicu (s autom je 100kn,pjesak 25kn), i par metara -200-300 do plaže. Plaža raj za bebu, duboka hladovina-da smo se u jendom trenutku cak pokrivali dok spavamo,restorani,self service, trafika, sadrzaj za djecu,....

Eto to je samo moje misljenje! user posted image


< Poruku je uredio vila_7 -- 26.7.2011 9:30:10 >

(Odgovor članu Audrey)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: plaže u zd i oklici
26.7.2011 10:19:26   
anaxx
IZVORNA PORUKA: Audrey

Sabunike nemaju puno hlada.......


istina, ali nam je plaža bila ispred kuće, imali smo onaj šator za plažu, pijesak, more super... mi smo uživali, G je rekao da kažem teti kod koje smo bili da ćemo doći i drugo ljeto, ali puuunooo duže :)
a i trampolin i mali vrtuljak s autičima nam je bio na 50 m, pa smo navećer tamo praznili đepove :)

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Audrey)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: plaže u zd i oklici
14.1.2015 23:27:34   
pantich
Najbolje plaže u Zadru je po meni u Diklu. Što se tiče okolice, naravno na otocima, ali za to vam treba brodić. Iako se do Ugljana skoro može i preplivati.

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: plaže u zd i oklici
15.1.2015 13:21:48   
Ela28
IZVORNA PORUKA: pantich

Najbolje plaže u Zadru je po meni u Diklu. Što se tiče okolice, naravno na otocima, ali za to vam treba brodić. Iako se do Ugljana skoro može i preplivati.


Slažem se s tobom hehe ipak tu živim iako nije loše ni kod Uskoka uvijek je čisto samo meni malo hladnije user posted image


< Poruku je uredio Ela28 -- 15.1.2015 13:22:04 >

(Odgovor članu pantich)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: plaže u zd i oklici
14.4.2015 12:09:58   
ivanicam
Meni je najbolja plaža u Sukošanu kod Marine. To je moja preporuka definitivno. Pogodna je i za dijecu i odrasle.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: plaže u zd i oklici
23.4.2015 11:10:49   
AnitaZg

IZVORNA PORUKA: vila_7

e ovako...evo ja "friška" s mora user posted image . Ak nekom zatreba za plaže - bila u :
Sukošanu-katastrofa-hlad sav zauzet mislim vec po noci , .....
Bibinje-na isti fazon kao Sukošan ali manja i hlad se moze naci u 7 ujutro,al mi svejedno nije nesto
Zaton-jest da se plaća al vrijedi svaku paru! Parkiram auto pred naplatnu kucicu (s autom je 100kn,pjesak 25kn), i par metara -200-300 do plaže. Plaža raj za bebu, duboka hladovina-da smo se u jendom trenutku cak pokrivali dok spavamo,restorani,self service, trafika, sadrzaj za djecu,....

Eto to je samo moje misljenje! user posted image


Planiramo ove godine za Biibinje, a sad me zanima kakve su cijene apartmana tamo? Našla sam stranicu apartmani-bibinje.com na netu, ali ne pišu cijene i ni sama ne znam koji apartman odabrat. Može neka sugestija? Može i neko drugi odgovorit ako je upoznat...

(Odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: plaže u zd i oklici
23.4.2015 11:15:28   
Sunshine28
kraljicina plaza u Ninu....prekrasan pjesak, veliki plicak - nema nikakvog straha da malise mogu zbrisati u duboko...i ogromna je, uvijek ima mjesta bez da se osjeti guzva...mi cak sa Vira dolazimo tamo....
jedini bad je sto nema bas hlada pa valja ponjeti satorcic ili suncobran...
i nema ugostiteljskih sadržaja osim malog ducanica na pocetku plaze uz parking, ali tamo ima i kava i sladoled i sve, a i plazom stalno prolaze oni sto prodaju kukuruze, krofne i svasta nesto...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: plaže u zd i oklici
26.4.2016 15:17:49   
Mama Lina
Privlaka ima pješčane plaže za djecu :) otok Ist je prekrasan, isto plaže za djecu pješčane ali ima i za odrasle..za djecu ima i parkić s ljuljačkama i toboganima i konjićima...a baš u Zadru imate Borik, Kolovare, Podbrig...zapravo možete svugdje osim u centru po mojoj preporuci...

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!