|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što treba ponjeti u rodiliste?
4.5.2011 13:59:08   
breskvica22
drage moje sto treba ponjeti? zanima me sto treba za bebu nositi? ako je neko rodio u osijeku molim da napise svoje iskustvo i sta traze jer ja cu u osijeku roditi.

sta treba ponjeti rodilja osim spavacica,donjeg rublja itd????

molim pomoc. znam da moram ponjeti pelene,ali sta jos??????  pomagajte

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 15:45:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
4.5.2011 14:46:23   
natalijax
maramice i kremu za guzu jer sad sama premataš bebu,i normalno odjelce za van,a za sebe znaš od donjeg veša,pa do uložaka

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
4.5.2011 14:47:25   
cuba
Ne znam za Osijek ali ja sam nosila jednokratne gačice, uloške, grudnjak, jastučiće za dojilje, ručnik, set za kupanje, papuče. U St-u se ne smije nositi svoja spavaćica kao ni kučni ogrtač, to se dobije u bolnici.
Vodu, sok i neke keksiće. Naravno mob i punjač.
Robu za izlazak iz rodilišta kao i robicu za bebu je mm donio na dan izlaska iz bolnice. To sam prethodno kući pripremila. Pelene isto nismo trebali nositi.


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
4.5.2011 14:49:25   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Ne znam za Osijek ali ja sam nosila jednokratne gačice, uloške, grudnjak, jastučiće za dojilje, ručnik, set za kupanje, papuče. U St-u se ne smije nositi svoja spavaćica kao ni kučni ogrtač, to se dobije u bolnici.
Vodu, sok i neke keksiće. Naravno mob i punjač.
Robu za izlazak iz rodilišta kao i robicu za bebu je mm donio na dan izlaska iz bolnice. To sam prethodno kući pripremila. Pelene isto nismo trebali nositi.



Isto tako i ja u ZD. Samo što možeš imati svoju spavaćicu (osima na porodu) i par pelena treba donijeti, maramice i krema nisu trebale.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
4.5.2011 15:47:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
4.5.2011 21:22:39   
inesica
Imas temu tu na RR o tome. Samo bih napomenula u vezi cvrči, ponesi i vlazne maramice uz pelene, i kremu za guzu koju namjeravas koristiti, nista tamo neces dobiti.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
4.5.2011 21:25:14   
ZVRK
ja vam predlažem i da si uzmete vlažne maramice neke naj jeftinije samo da si možete obrisati wc prije nego sjednete-ja tako radila

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
5.5.2011 8:59:59   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Ja sam nosila:gaće,uloške,sve za higijenu,spavaćice,male i velike ručnike,vodu,pelene za bebu,nalaze sve koje sam imala iz trudnoće,papuče,papuče za tuširanje,kućni ogrtač(treba ti),čarape,mobitel,punjač, ne sjećam se više
Za bebu ti trebaju samo pelene a kada budete išli kući muž ti donees robicu i ono što si pripremila za izlazak.



kremu za bradavice i ona plastika ako ti zatreba...
snale za kosu..

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
5.5.2011 11:18:34   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja vam predlažem i da si uzmete vlažne maramice neke naj jeftinije samo da si možete obrisati wc prije nego sjednete-ja tako radila


Slažem se,ja sam kupila domestos vlažne maramice...Ima stvarno svakakvih žena,pa ostave iza sebe veliki nered..Od ostalog sam nosila donje rublje,sve za higijenu,čarape,ogrtač,piđamu(ne podnosim spavaćice,oblačila sam ih samo za vizitu),mobitel,punjač,fotoaparat,uloške,octenisept,jastučiće za dojenje,ručnike,papuče,fen...Ne sjećam se više,uglavnom,ako ti nešto i pofali,uvijek ti može netko donjeti.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sto treba ponjeti u rodiliste???
6.5.2011 9:33:41   
breskvica22
hvala cure. mislim znam sta sebi moram ponjeti,ali nisam znala za bebu. ovdje u osijeku moras imati sve svoje. jedva da dobijes objed i to bude katastrofalan!!!!!!
a o kradji wc papira i slicnoga da nepricam. uzasno!!!

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!