|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smjestaj u Zagrebu
26.11.2008 20:17:20   
tikica_69
Kako ima dosta cura koje na lijecnicke preglede dolaze iz okolnih mjesta a i onih malo dalje, u ZG na raznorazne pretrage, otvaram ovu temu u namjeri da ovdje skupimo podatke gdje se u ZG u blizini nasih bolnica moze naci jeftina soba za prespavati za jednu osobu ili par a da ne kosta puno.

Kako sam i sama vec dobila upit jedne forumasice sa mora a ja osobno ne znam, molim da joj pomognete, kao i svim ostalim curama koje s tim brigu muce.
Mozda bas Vi imate sobu za iznajmiti?!

Napominjem da mozete navesti lokaciju i naziv Hotela, Motela ili prezime obitelji koja iznajmljuje, ali brojeve telefona i cijene iskljucivo po upitu na privatnu poruku, jer nismo ovdje da reklamiramo nego da pomognemo.

Hvala!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smjestaj u Zagrebu
27.11.2008 13:13:52   
mirna
Ako se ne varam, TIHA je bila u hotelu Dora kad joj je Mia bila na operaciji u ZG.. TIHA javi se....!

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smjestaj u Zagrebu
15.4.2015 11:22:41   
ivanicam
Pozdrav.. Mene zanima ako je ovaj apartman ( http://www.celicart-apartments.com/hr/nasi-apartmani/ ) blizu kbd bolnice. Prijatelji mi moraju na neki pregled pa bi im trebalo samo jedno noćenje. A s obzirom da se ja ne snalazim baš po Zg, svaka pomoć je dobro došla. I prijedloge i preporuke primam. Hvalaa :)

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smjestaj u Zagrebu
15.4.2015 12:01:41   
perlica55
Ivanicam, na linku nema adrese pa ti zblja ne znam reći user posted image

Tvoji frendovi trebaju u Dubravu??
Ak imaju auto,  Maksimir-Dubrava je jako blizu,
ali ak nemaju, trebaju ići tramvajem do okretišta,
pa se prebaciti na bus za KB Du ili,
od okretišta prošetati 5/10 min do bolnice...

edit: ak idu u KB Dubrava, mislim da im je najbliža
Vila Marija..

< Poruku je uredio perlica55 -- 15.4.2015 12:12:09 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu ivanicam)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smjestaj u Zagrebu
23.4.2015 11:03:58   
AnitaZg
Imaš Hotel Dubrava na Oporovečkoj, nije skup a jako je blizu KB Dubrava (svega par minuta pješke).

EDIT: Vodi se pod Ljubijska točnije: https://www.google.com/maps/place/Hotel+Dubrava/@45.832781,16.040083,15z/data=!4m2!3m1!1s0_x_0:0_x_d44d7d57b0609d65?sa=X&ei=r7U4VbqeHYPaPdT9gNgL&ved=0CJIBEPwSMAo

< Poruku je uredio AnitaZg -- 23.4.2015 11:06:14 >

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smjestaj u Zagrebu
19.1.2017 10:28:00   
klomii
http://www.booking.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje.nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.

(Odgovor članu AnitaZg)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smjestaj u Zagrebu
9.3.2018 13:07:52   
Debra
Ovdje imaju lijepe apartmane ili sobe a cijena je ok. Znaju imat i popuste često.

(Odgovor članu klomii)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!