|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smije li se kolostrum u trudnoći istiskivati?!
20.3.2011 20:02:33   
LUNA000
Ponukana jednim razgovorom s prijetljicom..postavljam ovo malo glupavo pitanje...Naime svi mi znamo da se nekim trudnicama več u trudnoći pojavi prvo mlijeko tj kolostrum..nekima samo par kapi a nekima i više...ako curi samo nije baš ni zgodno..pa pitanje glasi..smije li se to istiskivati..ili ipak ne..i što je recimo kod slučaja seksa..user posted image user posted image user posted image user posted image  da stavimo natpis .."ne približavaj se bradavicama"...kako vi riješavate taj problem, ako ga imate...user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
20.3.2011 20:05:15   
pincirotvajler
ma nebude ti ništa samo ti udri user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
20.3.2011 20:06:46   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
20.3.2011 20:11:49   
natalijax
ja nisam istiskivala,al bogme mi je znalo i curituser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
20.3.2011 20:18:42   
ZVRK
nisam imala taj problem
sretno tebi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
20.3.2011 22:06:23   
LUNA000
user posted image user posted image user posted image user posted image hahaha  nisam ja u pitanju...meni ništa još ne curi...i ja sam odvalila danas od smijeha kad me prijateljica to pitala..user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
20.3.2011 22:25:56   
inesica
A sta je mislila, ako istisne, da vise nece curiti?? Pa nek samo stavi one jastucice za dojilje.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 8:00:35   
emab
...meni curi i curi i curi....nosim jastučiće za dojilje, ništa ne istišćem jer i ovako već jako ide user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 10:05:50   
breskvica22
curi mi i to dosta. sad sam 28tj i ako stisnem bradavicu sprica ko ludo!!!!!!!! i takko vec mjesec,dva. hehehee
nevalja istiskivati,to znam.user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 11:32:36   
njanja
curilo mi je, ali nisam istiskivala...
to je toliko mala količina da ne smeta...
ako osjećaš bol ili kvržice (ali mislim da ne bi trebala), onda malo masiraj cicu ili nek se muž zaigra user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 11:52:26   
nemirna mama
u prve dvije trudnoće ništa ni kap tek poslje poroda je krenulo....u trećoj trudnoći bilo je par kapi ne puno...
e sad sam se nečeg sjetila , tj.njanja em podsjetila  što sam doživjelauser posted image  pe evo da se i vi nasmijete....
priča počinje ovako...kad sam rodila najstarijeg  koji je sisao do 16 mj došla nama u babinje muževa teta s obitelji....veli ona jel sisa mali....velim ja da, i to kako
veli ona e htjela sam ti reći da ako mali ne može nek ti muž posisa da ne dobiješ upalu tako je meni moj Franc......A ja onouser posted image user posted image
ma da velim ja njoj, nije siso kad je bio mali svoju mamu sad da sisa mene pa nisam ja krava muzara, uostalom mali je isprazni cijelu i nemam potrebe za tim, a ona user posted image  pa eto j asamo preporučujem da en moraš ručno....user posted image user posted image

a meni slika u glavi tetakod 2 metra kako se pružio kraj nje i navlači joj cise a ona jedva metar da ima user posted image  user posted image
koji fanatici....morao muž sisati je r im sin nije mogao sve je r je imamo jedva 2 kg kad se rodio je r je teta jela cijelu trudnoću samo salate, tetak kad je nije ubio kad ej rodila jer je doktor rekao kako je mali neuhranjen i da teta nije imala št ajesti...ovaj je poludio user posted image  user posted image

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 11:58:55   
Točkica28
zakaj bi istiskivala?spremaš zaliheuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 12:00:09   
emab
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

u prve dvije trudnoće ništa ni kap tek poslje poroda je krenulo....u trećoj trudnoći bilo je par kapi ne puno...
e sad sam se nečeg sjetila , tj.njanja em podsjetila  što sam doživjelauser posted image  pe evo da se i vi nasmijete....
priča počinje ovako...kad sam rodila najstarijeg  koji je sisao do 16 mj došla nama u babinje muževa teta s obitelji....veli ona jel sisa mali....velim ja da, i to kako
veli ona e htjela sam ti reći da ako mali ne može nek ti muž posisa da ne dobiješ upalu tako je meni moj Franc......A ja onouser posted image user posted image
ma da velim ja njoj, nije siso kad je bio mali svoju mamu sad da sisa mene pa nisam ja krava muzara, uostalom mali je isprazni cijelu i nemam potrebe za tim, a ona user posted image  pa eto j asamo preporučujem da en moraš ručno....user posted image user posted image

a meni slika u glavi tetakod 2 metra kako se pružio kraj nje i navlači joj cise a ona jedva metar da ima user posted image  user posted image
koji fanatici....morao muž sisati je r im sin nije mogao sve je r je imamo jedva 2 kg kad se rodio je r je teta jela cijelu trudnoću samo salate, tetak kad je nije ubio kad ej rodila jer je doktor rekao kako je mali neuhranjen i da teta nije imala št ajesti...ovaj je poludio user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jooooj upišat ću se u gaće od smijeha...ili možda dobiti trudove ahahahahahauser posted image user posted image user posted image , jesam se od danas počela malo forsirati da ih što prije dobijem, al sam mislila da ću se fizički forsati user posted image user posted image , al ovo je još bolje user posted image user posted image user posted image user posted image , ajme lude babe!

_____________________________

"Bože daj mi ono što mi treba, a ne ono što želim."

Mali anđelek 10.03.2007.
"mamin sin" M 20.04.2009.
naša curka-bracina seka se rodila 06.04.2011.

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 13:01:21   
cocco
bok svima, ja sam nova! jel svima nešto curilo? ja sam u 24. tjednu i još ništa, ni naznake, pa me malo strah da neću niti imati mlijeka.

(Odgovor članu emab)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 14:05:31   
lilia
Bok cocco, dobrodošla.
Ne brini se ako ti mlijeko još ne curi jer ni ne mora dok ne rodiš i nije istina da ga nećeš imati ako ti ne curi u trudnoći.
Kad staviš bebu na prsa mlijeko će doći samo od sebe.
Sretno.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu cocco)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Smije li se kolostrum u trudnoći istiskiv...
21.3.2011 14:10:38   
LUNA000
ahahahahahha...ovo moram lijepo prenjeti prijateljici....hahaha...nek je muž malo pocica...užas...ajme, ajme...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!