|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 7:00:14   
tikica_69
Poticete li djecu na izvanskolske aktivnosti?Kakvi su uvjeti u vasoj skoli?Preferirate li sport ili vise umjetnicke aktivnosti (dramska grupa, likovna grupa i sl. ) U nasoj skoli djeca za 30kn mjesecno mogu izabrati bilo koju sportsku aktivnost (nogomet, kosarka, odbojka, rukomet, ping-pong) i tim novcem se uredjuje i odrzava sportska dvorana. Ostale aktivnosti su besplatne.Moj stariji ide na nogomet i dramsku grupu, a mladji na rukomet i takodjer dramsku.Obojicu mozete vidjeti na TV reklamama ( moj je onaj zuti Buco u reklami od Unicefa "Sprijecite nasilje mobitelima"), u serijama tipa Luda kuca i Istraga (sad se malo hvalim, jer su dobri glumci user posted image ).Svasta su oni probali od tih svih aktivnosti i eto, zadrzali se na ovima, to im nekako najvise sjelo i imaju moju punu podrsku.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 7:11:34   
sanjalica
moji su još maleni, ali sam definitivno za to ...
kada je Petar krenuo u školu dobili smo razne letke za sportove... još nije nigdje... malo ćemo pričekati da se uhoda škola, pa onda.... a voljela bih da se može uskladiti i škola i sport i nekakva umjetnička aktivnost....
kakvi su uvjeti - nisam sigurna... nadam se da ću skoro moći više reći...

u svakom slučaju Tikica, bravo za tvoje dečke....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 8:14:02   
Florijan Jakov
Svakako treba podržavati aktivnosti, no ponekad se preko tih aktivnosti pere takva lova, a djeca dobivaju malo sadržaja.
I ja sam se kroz ciejlo školovanje bavila sportskim i literarnim aktivnostima - bila urednica školskog časopisa user posted image .
Svakako im treba pružiti mogućnost da vrijeme provod ekvalitetno u društvu svojih vršnjaka i istomišljenika, umjesto na ulici.

P.S. samo neka oni glume, tikice, možda ćemo jednog dana na njihove premijere user posted image



_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 8:14:17   
vjerae
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dečkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Rijetki su trenuci kad je čovjek ravan sebi!

(Odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 8:23:53   
troubled
bravo za momke tikice user posted image user posted image user posted image

izvannastavne i izvanškolske aktivnosti su jako važne...čini mi se da u frenetičnom svijetu u kakvom živimo postaju sve važnije iz dana u dan....
kvalitetno osmisliti vrijeme, maknuti djecu s ulice, usaditi im odgovornost i ostale vrijednosti a bez prisile nije ni malo lak zadatak....

paula trenutno zbog novonastale situacije još nije nigdje uključena...čim se malo snađemo riješit ćemo i to....
u dobrovniku je išla tri godine na balet u umjetničku/glazbenu školu...
dvije godine je trenirala plivanje...
dvije godine pjevala u crkvenom zboru...
u vrtiću išla na dodatni engleski....
u školi išla na odbojku..... i na likovnu grupu (kod mame user posted image )

htjela je ona još toga, ali nije dobro ni pretjerivati user posted image

(Odgovor članu vjerae)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izvanskolske aktivnosti
26.11.2008 9:59:29   
Thea
Moji idu od prvog razreda na judo.Mala već trenira 6 godina i ide joj super,ove godine je državna prvakinja,a mali trenira 2 godine.Kad su počeli trenirati točno se vidjela promjena na njima.Mala je bila tiha,mirna,povučena u društvu,a sad ju ne možeš zaustaviti. Uglavnom sve pozitivno mislim o izvanškolskim aktivnostima i ako imaju roditelji mogućnosti i vremena i ako su klinci zainteresirani neka idu na čim više aktivnosti.

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!