|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod u Splitu
20.11.2008 19:18:30   
Marta j
Pozdrav evo pisem prvi put zanima me dal u Splitu se moze negdje drugo poroditi osim u bolnici jer mi se nekako onde neda bila sam ondje kada sam imala spontani i vidjela da je stanje uzasno a osoblje jos gore bar ono koje je mene zapalo,a meni ovo prva trudnoca i k tome jos malo me i strah poroda je da imam jos do njega al pitam navrijeme da znam.

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.11.2008 20:25:44 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod u Splitu
20.11.2008 19:39:25   
Magx
dobrodosla marta j. evo da ti se javim ja sam prije sest mj rodila  u spliskom rodilistu a prije godinu imala isto kiretazu. ja ti mogu reci da je meni bilo super ja sam ti bila odma na pocetku  soba br.20 to je prvi odjel sestre su bile savrsene one bi sjedile s nama u sobi i pricale kad bi im bilo dosadno nama se nisu naprimjer dali da se dignemo iz kreveta a da njih ne pozovemo a cula sam da su na drugoj polovici ocajne da ih boli briga sta si ti sad rodila. za druga rodilista ti neznam ovde u splitu. nemoj se bojati boli te briga za sve njih tamo ti cuvaj svoga bebacauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.11.2008 20:26:04 >

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: porod U SPLITU
20.11.2008 19:46:55   
Marta j
Nadam se da ce bar tada biti normalne sestre jer ove sta su mi bile kada sam imala kiretazu su bile uzas a doktor me cistio bez anestezije jos onaj osjecaj nisam zaboravila i jos pored svega poslije me stavili u sobu s rodiljama kojima su donosili djecu na dojenje.Vodim trudnocu u makarskoj al je problem sto dole doktor nemoze vise ostavljati prvorotkinje jer su nedavno imali neke probleme s jednim porodajem.Ja se nadala da ce se otvoriti novo rodiliste,al nista od toga.user posted image

(Odgovor članu Magx)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: porod U SPLITU
20.11.2008 19:54:44   
Magx
i ja sam bila sa rodiljama a to im je velika greska.Meni su kiretazu radili al su me uspavali. samo cu ti jedno kazat kada ti rodis bolit cete briga za iti jednom sestrom  bar je tako meni bilo kad bi mi donili moju curicu ja sam bila u svom svijetu samo s njom i cak bi nam ostavljale dicu kod nas vise od pola danauser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: porod U SPLITU
20.11.2008 20:01:40   
Marta j
To im je najveca greska trebali bi to odvojiti al kod nas je to tako.E to mi je drago cuti da ostavljaju malo duze bebu ma kada se ja samo sjetim da cu je tada napokon viditi nije me puno briga za osoblje al nekako bi voljela da su bar ljubazne da znas da imas na koga racunati,jer niko nema neko lijepo iskustvo s porodima tamo,pa mi je jos gore svaki put cujem neku drugu pricu.Jel mi mozes reci posto si to vec prosla dal si morala platit doktoru porod.

(Odgovor članu Magx)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porod u Splitu
20.11.2008 20:08:31   
Magx
ma kakvi mi rodilje nista ne placamo svaka rodilja je oslobodjena tog placanja. ma bit ce ti sve ok vidit ces kako je to lipo kad ti donesu prvi put tvog bebaca neide ti u glavu da je to tvoje to je nesto nejljepse sta svaka zena moze da dozivi a ja se nadam da ce ti ovaj put bit srece sa sestrama. i da ti kazem ako oces mozes nositi mobitel sa sobom samo kada budes radjala morat ces ga iskljucit a kada rodis onda pitaj da ti ga dodaju da se mozes javit svojima.

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.11.2008 20:27:04 >

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porod u Splitu
20.11.2008 20:13:57   
Marta j
Puno ti hvala smirila si me dostauser posted image , jer su me sa pustim pricama jos vise uplasili nego sto je mene bilo strah.Svak nesto nadodaje mene uhvatila panika sta ako tako bude meni.Mada ima ja jos do poroda tek 5.5 jedva cekam da rodim neznam ko je nestrpljiviji ja il muz jer to ce ipak biti nasa prva maza nakon dosta muke.user posted image

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.11.2008 20:26:44 >

(Odgovor članu Magx)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porod u Splitu
20.11.2008 20:25:13   
Magx
znam kako ti je nakon one kiretaze svega te strah. Mene je bilo strah sve do kraja trudnoce jedva sam cekala mjesecne preglede da mi kaze kako je jeli sve uredu s bebom zivila sam iz dana u dan za to. najbolje ti je nemoj slusat te pricice i ja sam ih se naslusala budi hrabra jer ti to moras da budes radi svoga bebaca. ja kad sam bila u rodilistu u ta tri dana nisam cula niti jednu losu stvar a kad je bila moja prija ona je bila na drugoj strani skroz na dnu tamo su sestre bile neljubazne kako bi se koja zaderala na nju ona bi im vratila istim tonom takva i ti budi jer i ti si isto zena ka i one sestre.

< Poruku je uredio Renata RR -- 20.11.2008 20:26:27 >

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porod u Splitu
20.11.2008 20:36:19   
Marta j
Tako mi je i samoj danas sam bila kod dr i kada vidim sviju bebicu nitko sretniji od mene sada opet treba cekati 3 tjedna,preziviti cu i tih par dana u rodilistu sve ce biti lakse kada vidim svoju bebicu,jos moram ovi dana otici izvaditi u st krvnu grupu da sam gotova s time.Jos jednom puno ti hvala smirila si me puno.user posted image

(Odgovor članu Magx)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 20:29:15   
bujolova
evo ja se uključujem u vašu raspravu,i ja sam imala kirotažu i bile su grozne prema meni čak je poslje kirotaže sestra rekla mojoj mami da sam ko iz prašume da sam divlja i da nisam bila mirna a radili mi je na živo bez anestezije,poslje kad sam bila opet u bolnici za rodit sina bile su baš super prema meni i prema svima šta su bile u mojoj sobi.mjenjale smo se sa časopisima,i pričale kad im nije bilo posla i tako,di su kirotaže to ti je drugi odjel i nema veze s ovim amo,samo bi ti bilo dobro ako imaš koju vezu da dobiješ sobu u 1 jedinicu.ipak su bolje sestre,ljubaznije,a i doktori.al di god bila,nemoj ih pilat sa raznim glupostima, jer ti onda ako je koja loše volje bude i bezobrazna.neke su bile.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 20:36:51   
kitty
treba se samo postavit prema njima.imas ih pravo pitat sta god hoces i one su ti duzne odgovorit i pomoc.to im je posao zaboga.

(Odgovor članu bujolova)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 20:43:53   
Marta j
Njihov je posao da nam pojasne sve ako neznamo jos ako je prva beba,i nema sta biti jesi dobre volje il lose.Sve probleme svoje neka ostave isprid bolnice i ja radim s ljudima i kada bi prema svima bila onakva kakve sam volje nebi ljudi ni dolazili.Kada ides na posao sve ostavljas iza sebe privatne probleme.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 20:49:54   
kitty
 
IZVORNA PORUKA: Marta j

Njihov je posao da nam pojasne sve ako neznamo jos ako je prva beba,i nema sta biti jesi dobre volje il lose.Sve probleme svoje neka ostave isprid bolnice i ja radim s ljudima i kada bi prema svima bila onakva kakve sam volje nebi ljudi ni dolazili.Kada ides na posao sve ostavljas iza sebe privatne probleme.


marta potpisujem...
jadne one kad mi dodjemouser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 20:59:57   
Marta j
Ja sam vec rekla kako one prema meni tako i ja ako budu vragovi onda ce naici na jos jednog veceg od sebe.Ja sam im vec jednom bila napravila skandal kada sam lezala gore pa nece biti tesko ponoviti.Ja sam prije godinu lezala i u 2 tjedna radila 2 punkcije kicme i tada moras lezati na ravnom i nesmijes se dizati sam a ja sam morala na wc i zvala sestru da dode a ona meni da nisam invalid da idem sama,i ja sa infuzijom u ruci isla sama i doslo mi lose i pala slomila ruku i dan poslije sam isla kod gos.Marasovica i svasta rekla da kakvo mu je osoblje i jos toliko tog,I to je na kraju doslo do ministarstva jer je sestra stvarno bila teski uzas.Ona je privremeno bila maknuta s posla a bolnica je platila ostetu meni nije bilo do tog.Vec mi je ako je uzela raditi taj posao sto ga radi preko volje i onda se istresa na pacijentima.Splitska bolnica mi je u jako losem sjecanju kada sam god bila a nazalost to je bilo par puta.
A nevjerujem ni da sam ja nekim sestrama u lijepu.user posted image


Kako one meni tako i ja njima.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 21:05:16   
kitty
ja sam sestra i radila sam pripravnicki u toj bolnici i znam kako sam se ponasala prema ljudima.ocekujem takvo ponasanje prema meni.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 21:13:59   
Marta j
Kitty sorry ja sam malo nagrdila tvoju struku.
Nisu sve sestre lose al ima ih ucuvaj boze.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porod u Splitu
12.12.2008 21:21:14   
kitty
nemas se zasto ispricavat...
uzasno mi je zao sta ti se to dogodilo.
nisu sve iste...zalosno je samo sta takve kao ta sta je tebe poslala na wc rade.ja bi joj oduzela licencu

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!