|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krštenje
7.2.2011 12:00:17   
Bebys
cvrcak nemoze raditi kako hoce...vjerovatno je neki novi zakon....jer je ovo frisko sada...ocito se nesta promijenilo

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Krštenje
7.2.2011 12:01:11   
Bebys
tockice bilo bi dobro da se raspitas dali je to istina...sve sto vam je rekao...probaj otici kod drugoga svecenika...ako i on kaze isto...onda je tako nesta novo

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Krštenje
7.2.2011 12:42:38   
patka
svecenik kad odbija krstiti dijete se mora izjasniti zasto ne zeli krstiti, ako kao razlog navede da nece krstiti zato sto vi niste crkveno vjencani mozes ga prijaviti kaptolu pa ce po njihovom befelu krstiti dijete jer to nije opravdani razlog
ne kuzim te popove koji nece krstiti ako roditelji nisu crkveno vjencani jer se zna da ako jedan od roditelja nema sve sakramente da moze napismeno dati da ne zeli sakramente i da je ateista i da to ne priznaje ali da ce se crkveno vjencati zbog partnera i da ga nece sputavati u njegovoj vjeri
di je ta logika
ma najbolji su franjevci - kod njih sve moze
tockica - svecenik u novom brestju ti je zakon - krstiti ce ti dijete kad god ti hoces - i da, krstenja koja on vodi su redivna - jako lijepa, nikakvo filozofiranje i ubijanje ljudi u pojam s biblijom - bas lijepo vodi krstenje


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Krštenje
7.2.2011 12:55:01   
Točkica28
ma ako ja inzistiram on će ga krstiti, ali rekao mi je to za nezakonitost pa sam odlučila da ipak ne bum...
istina-neistina, ne znam,ali samo velim kaj mi je rekao


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Krštenje
7.2.2011 12:56:09   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: patka

ma najbolji su franjevci - kod njih sve moze




ovo su franjevci user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Krštenje
7.2.2011 13:27:28   
patka
he he he nisu ni svi franjevci isti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Krštenje
7.2.2011 14:11:13   
Bebys
kazem ti da pitas dalje...jer on nista nemoze raditi na svoju ruku

ako ti se nesvidja prijavi ga...i to je to

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Krštenje
10.2.2011 18:23:15   
Tink
Ja sam nedavno postala krsna kuma malom dječaku čiji roditelji nisu vjenčani i svećenik se jako dvoumio da li bi ga krstio ili ne. Na kraju je pristao iako je rekao da se to inače ne prakticira. Za mene je to nepojmljivo, ako želiš krstiti dijete trebali bi biti sretni zbog toga a ne izmišljati toplu vodu! user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Krštenje
14.11.2016 13:46:39   
ertzui
Cure trebam pomoc..dal zna netko dal svecenik u zupi bezgresnog zaceca, malesnica-oranice dopusta krstenje djeteta ako roditelji nisu vjencani? Ako ne dopusta moze li neki drugi svecenik krstit dijete?

(Odgovor članu Tink)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Krštenje
18.2.2021 23:11:13   
gogz08
Napisao kratki slatki text na temu krštenja, od dolaska fotografa, preko čina obreda, do odlaska u restać i fotografiranja putom. Škicnite link i par galerija da vidite kako to sve izgleda..,
https://goranpirs.photo/fotografiranje-krstenja-zagreb/

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!