|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krevet
31.12.2010 16:51:28   
buduća mamica
Trebam savjet, prijedlog, vaša iskustva. Mihaela je strgala krevetić (raspada se totalno) i sad trebamo uzeti nešto novo.
Nekako mi se ne čini isplativo uzimati novi kindač nego bi ja pravi krevet, za mjesec dva, kad prohoda.
Već zna siči unatraške sa našeg kreveta al me zanima ako netko ima iskustva da podijeli savjet.
što bi bilo bolje? krevet će joj onda služiti godinama a ako uzmem kindač za godinu dvije će joj trebati i veliki krevet a tu je i planiranje drugog djetetauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krevet
31.12.2010 16:53:37   
ZVRK
ja bi uzela veliki krevet i onda još uz to napravilA ili kupila ogradicu da ne padne

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krevet
31.12.2010 17:16:35   
Indy
ja isto moram naci pravi krevet ali s nekakvom ogradicom da ne padne. mora da napusti krevetic jer stize druga beba.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krevet
31.12.2010 17:24:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVRK

ja bi uzela veliki krevet i onda još uz to napravilA ili kupila ogradicu da ne padne


ja sam svojoj Eleni sama sklepala ogradicu, trajala je taman kolko je trebala a onda se raspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krevet
31.12.2010 17:26:11   
lillyfee
ako se  ne mozes odluciti, a sigurno zelite jednoga dana jos jedno dijete, onda ako joj kupis djecji krevetic sigurno neces baciti novce u vjetar, jer ces ga trebati za novu bebu. tada mozda mozes kupiti normalni krevet bez ogradice za prvo djete.

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krevet
31.12.2010 17:31:08   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: lillyfee

ako se  ne mozes odluciti, a sigurno zelite jednoga dana jos jedno dijete, onda ako joj kupis djecji krevetic sigurno neces baciti novce u vjetar, jer ces ga trebati za novu bebu. tada mozda mozes kupiti normalni krevet bez ogradice za prvo djete.


_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Krevet
31.12.2010 17:34:45   
drugasrecica
IZVORNA PORUKA: drugasrecica

IZVORNA PORUKA: lillyfee

ako se  ne mozes odluciti, a sigurno zelite jednoga dana jos jedno dijete, onda ako joj kupis djecji krevetic sigurno neces baciti novce u vjetar, jer ces ga trebati za novu bebu. tada mozda mozes kupiti normalni krevet bez ogradice za prvo djete.


Slažem se. Ja sam bila u sličnoj dilemi, jedna ima 2 godine a druga se nedavno rodila i zaključili smo nabaviti novi krevetić za mlađu i to smo napravili preko njuškala. Kupili smo gotovo novi krevetić iste marke kao što ga starija malena ima i to u pola cijene. Starija još nije zrela za veliki krevet makar imala ogradicu da ne padne, a kad bude vrijeme kupit ćemo joj pravi krevet.

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Krevet
31.12.2010 17:41:57   
maja
Noa ima veliki krevet, petra je u kindiću

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Krevet
31.12.2010 18:14:56   
leilany
moja K ima kindac kojem se samo skinu stranice i onda postane krevet....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
1.1.2011 9:36:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu buduća mamica)
  Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!