|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   roditelji vs. bake i djedovi
17.11.2008 9:16:46   
Florijan Jakov
Poštuju li bake i djedovi vaše odgojne metode??

Svjesna sam da baka dopušta neke stvari koje ja ne dopuštam, ali se oko većine stvari dogovaramo. Prihvaćam neke njihove sugestije, ali mi je važno da ne dobijem "drugo/ novo" dijete kad se vrati od bake i  dede.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
17.11.2008 9:18:52   
troubled
ajme......sad bih mogla do preksutra....
ali neću...udahnut ću duboko, nabaciti osmijeh i krenuti dalje.. user posted image user posted image user posted image

sve sam rekla, zar ne? user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
17.11.2008 9:27:24   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: troubled

ajme......sad bih mogla do preksutra....
ali neću...udahnut ću duboko, nabaciti osmijeh i krenuti dalje.. user posted image user posted image user posted image

sve sam rekla, zar ne? user posted image


ima li netko drugi dobra iskustva user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
17.11.2008 13:23:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

ajme......sad bih mogla do preksutra....
ali neću...udahnut ću duboko, nabaciti osmijeh i krenuti dalje.. user posted image user posted image user posted image

sve sam rekla, zar ne? user posted image


ja mogu samo ponoviti za troubled... user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
17.11.2008 13:27:58   
Dora04
Mislim da svi uglavnm imamo istih problema. Dora kad je s mojima je normalna, ali kad je sa svekrvom to je potpuno drugo dijete, razmažena do pakla i natrag.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
18.11.2008 11:22:13   
božica
a mislim da nastoje koliko mogu da poštuju moje i muževe odgojne metode..
iako im moramo dopustiti da ipak budu bake i dede djedovi(ma kako god)
u početku sam bila osjetljivija(pa kaj joj moraš baš sad..nemoj ovak bla bla)pa sam shvatila da sam pretjerala .user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
18.11.2008 13:00:03   
Florijan Jakov
jučer sam vozila mamu da kupi FJu poklon ... razgovarali i dogovorile se za kućicu-šator...došli u dućan i nisu ih imali, a onda mama zapela za gitaru, ja objašnjavam da mu trenutno ne trebaju dvije gitare, da idemo drugdje potražiti kućicu..ne, ona oće kupiti gitaru, tako je i bilo, ja sam napravil facu u stilu "mogla si i bolje investirati novce", ona se naljutila i rekla "obzirom da si nezadovoljna, Jakov neće dobiti gitaru na poklon".... ma briga me, dođite na rođendan radi rođendana, a ne poklona...ali najviše me živcira kaj me pita za mišljenje i onda se "uvrijedi" kad joj kažem user posted image user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: roditelji vs. bake i djedovi
18.11.2008 13:05:44   
sanjalica
ja imam dobra iskustva !!!!

svekrva je jako stara pa ih nikad ne čuva, a kad proba nešto reći sastrane mm ju počisti u startu
moja mama je daleko pa ih nikad ne čuva, a kad smo kod nje, ako proba utjecati na neke ozbiljnije odluke ja odbijam raspravljati o tome... i svi super funkcioniramo... user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!