|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jogurt
11.12.2010 21:09:28   
mlada mama
Drage moje, ostvarila mi se želja da dojim i presretna sam. Beba super nepreduje. Došle smo kući i nakon dolaska, malena je stalno imala vodenu stolicu,ali baš vodenu. Ja u panici da nije proljev vodim ju na hitnu, naravno šalju nas doma, nemaju pojma, valjda je to normalno dok je na mom mlijeku... Ali meni nije bilo normalno. Onda sam ja sama pokušala izbaciti mlijeko i upalilo je stolica joj je super. Sada mene zanima, za mlijeko sam pronašla rješenje pijem lagano jutro,ali ja bi jogurt koji tako obožavam, ima li koji jogurt da neće smetati?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:12:48   
pepeljuga
ja sam pila acidofil i nisam primjetila da im je smetalo a od jogurta bio aktiv

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:16:32   
mlada mama
bio aktiv ja obožavam i kad su mi rekli u rodilištu da smijem jesti mliječno što više ja sva happy, muž napunio frižider bio aktivom, voćnim jogurtima, i sad samo gledam kako će im proći rok trajanjauser posted image .


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:19:35   
pepeljuga
Ja nisam pila mliko jer nisam baš ljubitelj a jogurte sam tamanila na veliko i nije im smetalo....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:25:14   
mlada mama
Iskreno ja jogurt još nisam probala jer me bilo strah kad sam vidjela kako je reagirala na mlijeko iako ni mlijeka nisam pila puno samo ujutro u kavu i popodne u bijeloj kavi . I za taj acidofila nisam nikad čula kakva je razlika izmedju njega i drugih jogurta?

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:26:57   
AntonijaV
nisam primjetila da mojoj nešto smetaju jogurti i mlijeko...a baš volim i jedno i drugouser posted image
a što se tiče stolice, kažu da je kod dojenčadi, posebno tako male, sve normalno... i mojoj je bila dosta rijetka..skoro svaka pelena je propuštala kakicu...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:31:30   
mlada mama
I moja bi iza svakog podoja imala baš vodenu stlicu,nekada nebi ni posisala do kraja,i baš mi je smrdila na proljev onako kiselkasto i guza joj se sva od toga osula. I sad ima stolicu iza svakog podoja,ali ne tako obilnu i lijepo kašasta je i ne smrdi.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:34:19   
AntonijaV
možda joj je onda stvarno od mlijeka bilo... (m. nije baš smrdilo, tek su sad sa dohranom počeli smradovi user posted image  )


_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Jogurt
11.12.2010 21:40:29   
mlada mama
Ja vjerujem da je jer je i D smetalo kravlje mlijeko,. Kravlje nije mogao do druge godine jer bi odmah dobio proljev. Zato sam odmah i pomislila da je i njoj od toga i je.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Jogurt
11.12.2010 22:20:53   
malica
Nema ti druge nego da probaš jogurt. Ako smetaju proteini kravljeg mlijeka smetati će i jogurt i mlijeko. Ako smeta laktoza, onda jogurt smiješ. Jer se tijekom fermentacije mlijeka u jogurt laktoza razgradi.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Jogurt
12.12.2010 21:58:58   
crex
da, da, baš kao što piše malica.
Ja sam prestala piti mlijeko (osim malo u kavi) jer sam skužila da i mene i bebu to napuhuje.
Ali jogurti i ostali fermentirani proizvodi, kao i svježi sir su ok - s tim nikad nije bilo problema.To sam normalno jela, čak i više puta na dan.
Dakle, ti samo polako navali pa ćeš vidjet jel vam smetaju jogurti ili ne! Sretno!

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Jogurt
11.3.2013 14:30:39   
monstrum
pprobajte sojin jogurt-odličan je..ima ga u sparu za kupiti user posted image

(Odgovor članu crex)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!