|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 15:43:10   
božica
dali vam se to ikada desilouser posted image user posted image user posted image
Mom mužu se baš to desilo prije 10 minuser posted image user posted image išao je po auto koji je bio na popravku i probavao je kako mu auto radi i došao doma nakon ... laganini se skida..a pitam ja gdje je Vikiuser posted image user posted image a on me gleda bljedo ....kak mislim da gdje je..pa kaj ju nisi pokupio
on smetnuo s uma da treba pokupiti djete
Živio dida koji je u gradu pa će ju pokupitiuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 15:50:53   
troubled
a što kažeš na ovo.....
 
boravak traje do 16, dežurstvo do 17 sati....
dijete živi na drugom kraju grada i dovode ga i po njega dolaze autom....
ujutro tata javi da ima temperaturu.... (by the way, roditelji su zajedno i žive zajedno i sve po p.s.-u)
u 16 i 30 eto mame u školu....
-dobar dan, došla sam po XXXXX.... (osmijeh od uha do uha)
-ali, ali....on nije u školi, bolestan je.....
-ah, da...
user posted image user posted image user posted image
 
što zaključiti?
u najmanju ruku, dijete je bolesno, ona radi i od 8 do 16 i 30 nije ni jednom nazvala kući da pita kako je....
 
prestrašno....
 
prema ovome, božice, tm je pravi cvjetić user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio troubled -- 14.11.2008 15:51:30 >

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 15:51:57   
BUMBIKA
Vidiš ti kako ga je auto zeznuo!!!
Naravno user posted image  za didu!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 15:54:19   
Florijan Jakov
ah, smušenost.... sigurno nije namjerno, ali ne ponovilo se user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 18:11:56   
Thea
Sjetila sam se slučaja koji se u mom gradu stalno prepričava a dogodio se prije 20-tak godina. Jedan profesor matematike imao je sina i otišao u vrtić po njega.Dovede dijete doma kad ono to nije njegov sinuser posted image .Žena ga napala user posted image a on mrtav hladan odgovorio da šta onda pa sutra će ga vratiti u vrtić i sve će biti ok. Čovjek je još dan danas smušen i malo u oblacima pa mu nije bilo jasno čemu frka. A kasnije kad nam je predavao i sam je prepričavao taj slučaj.user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 18:29:05   
Anoniman
ttandar, ovo je dobro! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko da je dijete jakna, pa vratit ću ju sutra... user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 18:46:55   
ninolina
Sjetila sam se slučaja koji se u mom gradu stalno prepričava a dogodio se prije 20-tak godina. Jedan profesor matematike imao je sina i otišao u vrtić po njega.Dovede dijete doma kad ono to nije njegov sin .Žena ga napala a on mrtav hladan odgovorio da šta onda pa sutra će ga vratiti u vrtić i sve će biti ok. Čovjek je još dan danas smušen i malo u oblacima pa mu nije bilo jasno čemu frka. A kasnije kad nam je predavao i sam je prepričavao taj slučaj.
Al najbolje od svega što nije doma doveo Tvrtka tak se mali zove već curicu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
14.11.2008 22:17:32   
Ruža
IZVORNA PORUKA: božica

dali vam se to ikada desilouser posted image user posted image user posted image
Mom mužu se baš to desilo prije 10 minuser posted image user posted image išao je po auto koji je bio na popravku i probavao je kako mu auto radi i došao doma nakon ... laganini se skida..a pitam ja gdje je Vikiuser posted image user posted image a on me gleda bljedo ....kak mislim da gdje je..pa kaj ju nisi pokupio
on smetnuo s uma da treba pokupiti djete
Živio dida koji je u gradu pa će ju pokupitiuser posted image user posted image



Zakon ti je MM Božita!user posted image user posted image user posted image
Sve je dobro što se dobro svrši!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
15.11.2008 12:07:22   
tonkica
Zar se i to dešava? Nasmijale ste me do suza. user posted image Božo, bravo za tm!

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
15.11.2008 14:18:52   
mlada mama
moj sogi je zaboravio necaka u autu i kao pravi dosao sjeo za stol pitamo mi gdje je mali ,a on ce:ajoooj u autu.user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
15.11.2008 14:20:41   
mlada mama
ja sam jednom zaboravila malog pred vratima pisala sam to vec negdje kad je imao 6-7mj u to vrijeme sam bila preiscrpljena i izgubljena nocima nismo spavali, to je trajalo mozda minutu,dok sam shvatila,da je on vani u kolicima.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
15.11.2008 14:22:00   
tiha
user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zaboraviti djete u vrtiču
20.11.2008 17:54:56   
Thea
Točno ninolina nije samo krivo djete već i krivog spola.Ali to je normalno za našeg Dragog profesorauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!