|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 9:20:28   
mamino zlateko
hvala vam curke puno...ja inače bila na hitni u ponedjeljak,dobila prve početne trudove al sam zatvorena,pa me poslali doma...i sad čekamo..a termin mi 10.12,al ginekolog mi rekao da je beba veča od broja tjedana pa da je mogučnost ranijeg poroda...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 9:55:45   
mlada mama
Uh i tebe su počeli hvatati i mene sinoć, predpostavljam da je zbog jučerašnjeg shopinga.
Voljela bih da beba pričeka bar još malo. U petak idemo na kontrolu pa će mo vidjeti što dr. kaže, samo što sam ja i zadnji put već bila otvorena.


eh da dobro Ninaa govori  i ja nosim sapun za ruke


< Poruku je uredio mlada mama -- 17.11.2010 9:56:31 >

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 9:59:26   
mamino zlateko
a ja sam si sva cudna od tog posjeta hitnoj,vec 2 noci ne spavam,križa mi zaštekala već par puta,a grčevi u trbuhu neki čudni...a posjeti wc-u svakih 10 min...vidjet cemo,čekamo...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 9:59:45   
nardy
mlada mama tjesis me, ni ja nisam spremila torbu!!!!
Meni se ne zuri, pocela me loviti frka, pa mislim ako nisam sve spremila nece to jos user posted image
IZVORNA PORUKA: mlada mama

IZVORNA PORUKA: ZVRK

i moja torba već neko vrijeme spremna čeka user posted image
ja nisam stavila nikakvu kremicu za bradavice iako je bilo malo frke prvi puta


sad me stvarno panika,svima su torbe spremne samo meni još neuser posted image ja se upravo spremam u shoping po zadnje sitnice onda cu i ja valjda spremit svoju torbu



(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 10:14:27   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: nardy

mlada mama tjesis me, ni ja nisam spremila torbu!!!!
Meni se ne zuri, pocela me loviti frka, pa mislim ako nisam sve spremila nece to jos user posted image
IZVORNA PORUKA: mlada mama

IZVORNA PORUKA: ZVRK

i moja torba već neko vrijeme spremna čeka user posted image
ja nisam stavila nikakvu kremicu za bradavice iako je bilo malo frke prvi puta


sad me stvarno panika,svima su torbe spremne samo meni još neuser posted image ja se upravo spremam u shoping po zadnje sitnice onda cu i ja valjda spremit svoju torbu





nardy mi se sinoć vratili iz shopinga i kako mi je sve bilo pobacano po krevetu,ajd reko da ja to stavim odmah u torbu.... i stavila ja to u torbu ostalo još par sitnic,ali nema veze kao sve bitno je tu i poćnu me hvatati ti trudovi,svakih 7 min. Ja počela mužu vikati, ODI RASPREMI TORBU PRIZVALA SAM TRUDOVEEEEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
onda sam lijepo legla nisam se htjela micati više, muž skuhao kamilicu i pomalo me popustilo.user posted image


mamino zlateko isto to se i meni dešava i još puno drugih stvari. Koliko se sjećam nije mi tako bilo prvi put,a možda i je pa sam zaboravila. Uglavnom ja mislim da se to tijelo priprema za porod ništa drugo.

(Odgovor članu nardy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 10:53:15   
mamino zlateko
a neznam bas,meni je sve gore...imam osjecaj da cu svaki tren dobit mengu i da bu mi od trbuha nadolje sve palo dolje...nebrem ni lezat ni sjedit...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: moja torba je spremna
17.11.2010 16:36:06   
mayathebee
IZVORNA PORUKA: beba_B

IZVORNA PORUKA: mayathebee

Od šampona i gelova za tuš. uzela sam sve dječje ili bez mrisa jer kažu da bebe ne vole miris, sad tražim i takav dezić.


Cao, mozes u DMu kupit dezodorans koji je u biti po sastavu tekuci "kristalni kamen" (ako si se ikad susrela s tim).. Nema mirisa nikakvog, nema dodataka, nema aluminijevog klorohidrata koji izaziva rak dojke (ima i onu malu rozu masnicu na poklopcicu user posted image user posted image user posted image ).. i vjeruj mi, drzi super! user posted image


user posted image user posted image user posted image Supać probat ću taj naći, tako sam nešto i mislila. Hvala!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu beba_B)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: moja torba je spremna
24.11.2010 11:50:06   
mamino zlateko
evo ja provela tjedan dana u bolnici,prošlu srijedu me opet neki mali trudovi uhvatili,pa me ostavili u bolnici,ali nista od toga,ja potpuno zatvorena,doktor me poslao kuci i rekao što više kretanja i šetnje da se otvorim,jer drugačije ču rodit i poslije termina...a sad mi 38tj.+3dana

(Odgovor članu mayathebee)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: moja torba je spremna
24.11.2010 12:03:03   
novamama
pa dobro, još imaš dosta to 40. tjedna...user posted image
hopsaj na pilates loptiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu mamino zlateko)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: moja torba je spremna
2.12.2010 17:06:36   
berny
i meni 38+3. prije 2 dana bila na prgledu i zatvorena. al mo od onda iscjedak crvenkast. doktorica me malo masirala iznutra. nije ugodno ali kaže da če mi to malo pomoći. i eto... čekamo.user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!