|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 9:34:52   
lillyfee
Polako se pripremamo, i jako me zanimaju Quinnijeva kolica.
Zamolila bi one koji su IMALI iskustva s njima da se jave. Ostala kolica me ne interesiraju, bez uvredeuser posted image .
Imamo od prije Quinny Freestyle 3XL, mislim da se vise ne proizvode. Nije mi se svidalo sto djete u njima ne moze stvarno sjediti, vec je uvijek malo unazad nageto, i sic se ne moze okrenuti prema onome tko kolica gura. Inace su bila super prakticna, lako sklopiva i za sve tereneuser posted image .
Za Buzz- zanimalo bi me jeste li bili zadovoljni sa velicinom sjedalice, ne bih zeljela kasnije kupovati nova, jer je djete vece. Zanima me moze li npr. dvogodisnje djete komotno sjediti bez da je naslon kratak i da mu krovic jos najbolje tuce u glavu.
Zatim me zanima hidraulicno rasklapanje, vidjela sam na youtube kako se rasklapaju i odusevila se. Cini se jako jednostavno i prakticno. Ono sto me brine, pitam se koliko dugo imaju tu funkciju, odnosno hoce li hidraulika kad-tad zakazati.
Zapp xtra je nova verzija Zapp kolica i djete se u njima moze polegnuti( u starim je djete moglo samo sjediti) i sjedalica se moze okrenuti prema naprijed i nazad i imaju kosaricu za stvari ispod ( prije nisu imala). Ako ih netko vec ima, zanimalo bi me kakva su se pokazala.
Adje iskusni, javite se, zeljno sicekujem informacijeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 9:46:48   
ninolina
Buzz smo kupili za četvrto dijete....Uzeli smo sa svom opremom...Košara, as....sportski dio.....Kaj se tiće kvalitete stvarno su odlična...mehanizam za otvaranje kolica je bio odličan i stvarno se sama dižu....malo se teže sklapaju treba baš stisnuti....Ali ok je....nije jako strašno...Kaj se tiće sjedišta...ako ti je djete malo veće...ko moja.. ja ti ih ne preporučam...jer je dosta plitko sjedište, mali razmak između sjedala i nogu...ako kužiš kaj mislim reči...i djete sjedi dosta skvrčeno...Neznam koliko je tvoja beba stara...ali ja bi onda rađe uzela zapp...Iako mi imamo stari model...ovaj novi s četri kotača mi je katastrofa....Sad sam ga isprobala kad smo kupovali kolica za petu bebu...Meni nije sjeo, prednost je kaj se da poleći ali ništa drugo....Svakako razmisli koja su ti isplativija....po meni buzz nikako...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 10:20:08   
lillyfee
Hvala Ninolina.
Srecom imamo jos vremena, jer beba tek treba doci.
Imam i ja sve djelove od starih kolica( kosaru za malu bebu za lezati i maxi cosi autosic), i kompatibilni su sa buzz, pa mi je izgledalo zgodno da ne moram ponovo sve kupovati ( a dobro sam ih pazila, pa su kao novi!).
Morat cu jos razmislit ako je sjedalo u buzz tako malo. Gledala sam i Mura , ali ni tamo sijedalo nije nesto veliko, uzglavlje je jako kratko.
Stvarno ne znam po kojim standardima prave kolica, jos nisam naisla na neka koja mi se svidaju + da zadovolje krizerije udobnosti, prakticnosti i sigurnosti djeteta.
Poslat cu im nacrt u Quinny za kolica i patentirati ih, i plivati u lovi user posted image user posted image user posted image
Za zapp je pitanje cisto bilo informativno, jer ako mozda ostanemo na starim kolicima, uzela bi neka manja.
Imali smo i jedna chicco manja kisobran( ne sjecam se koja tocno, ali nicu bila najjeftinija), meni su ona bila tako neprakticna, stalno sam udarala nogama o njih, za voziti su mi koma i oni mali kotaci- 8 njih, a uzas, i dok ih vozis se pogrbis. Prodala sam ih za tjedan dana!

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 10:24:54   
ninolina
Mi smo sad za bebu 5 uzeli muru 3user posted image user posted image
isto mislimo kaj se tiće kolica....user posted image
Ma ako iamš svu tu opremu...ja sam svoju prodala sa kolicima...i sad za muru kupila novu košaru...Mura ima niski naslon ali su puno bolja i praktičnija od buzza....
I ja sam rekla mužu da ima da napravi jedan model kolica jer nakon 5 djece sad smo valjda već doktoriraliuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lillyfee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 10:55:00   
leilany
kolko peripetija za jedna obicna kolica...
fala bogu pa nisam dala puno love(oko 3500kn) za ova moja kolica(3u1) jer bi se sad ziva pojela...
moja K nece u njima bit ni sec....
jedino se vozila dok je bila beba,al i to jedvauser posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 11:20:21   
lillyfee
Ej Ninolina, nisam ti htjela kritizirati kolicauser posted image , super je meni mura... mozda ja previse trazim, ali valjda covjek za svoje djete hoce bolje od najboljeguser posted image . Mislim da im ( mura)je naslon ipak mogao biti malo visociji, pa ono, sta im je to bio problem napraviti! Onda bi bila jednostavno savrsena.
Gledala sam ja u bugaboo, ali nesto na njima mi se ne svida, nemam pojma, malo me podsjecaju na ... invalidskauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ovo je cisto informativna tema, na kraju krajeva jos uvijek imam i stara kolica pa nije ni frka.
Ali eto, ova dvoja su mi bas bila slatka,ahhh
Mislim da je najbolje otici u ducan, ali do tada, ako jos netko ima buzz ili zapp xtra, nek se javiuser posted image


_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 14:09:22   
Bebys
kolko peripetija za jedna obicna kolica..

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Quinny buzz 4 i zapp xtra kolica
3.11.2010 22:12:15   
lillyfee
leilany i bablys, nisu to meni "peripetije", to su gusti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L 08.2004
D 03.2011.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!