|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon paketi za trudnice
24.9.2010 23:36:27   
Suzn
Book,

evo ono što mene zanima, i čini sretnom u zadnje vrijeme otkrivanja svih blagodati trudnoće su mali poklončići... Pa da i sa vama podijelim šta sam našla. Prvo paketić za sreću, toje ono što se dijeli u ljekarnama, pa svi tražimo i pitamo okolo- provjereno iam u Farmaciji u City centru :))

Dalje na http://www.hipp.hr/aktualno/overview/31 pošaljete mailom adresu i dobijete doma kalendar trudnoće od Hippa i par promidžbenih letaka....

Fora!

Ako ima još šta pišite!! :)))))
user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklon paketi za trudnice
25.9.2010 0:15:43   
Tratina
Mislim da u DM-a nešto daju. Meni nisu ništa ponudili, al znam trudnicu koja je dobila neke stvarčice....

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklon paketi za trudnice
25.9.2010 8:29:26   
mišica 666
u dm se moraš prijaviti u klub trudnica ili tako nešto pitaš na kasi i dobiješ knjižicu s bonovima s popustom za stvarčice za trudnice. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklon paketi za trudnice
25.9.2010 9:17:29   
Suzn
Da, u Dm-u dobiješ knjižicu sa popustima i DVD sa vježbama u trudnoći. Eno ga stoji zamotan još u ladici vec 3 mj. :)) A čula sam da se i u Konzumu nekaj dobiva. Jel netko zna???

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklon paketi za trudnice
25.9.2010 19:02:37   
inesica
Da, uclanis se i Konzumov klub i dobijas svakih par mjeseci neke kupone sa popustima, i dobijes odmah besplatne pelene!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poklon paketi za trudnice
26.9.2010 1:09:40   
Leluška
 U paketu kojeg sam dobila kod ginekologa - sretna beba, dobila sam kupon za besplatni prenatal+omega3! i po porodu se u navedenim apotekama dobi poklon paket.  Čini mi se da sam tu dobila i pristupnicu za klub beba ili tako nešto za konzum (ali još ga nisam ubacila u "kaslić" da me registriraju).
Za dm ću se baš raspitati!
Sve kaj čovjeka veseli - pogotovo takvi poklončići - meni su mrak!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poklon paketi za trudnice
26.9.2010 8:51:58   
ninishka
IZVORNA PORUKA: inesica

Da, uclanis se i Konzumov klub i dobijas svakih par mjeseci neke kupone sa popustima, i dobijes odmah besplatne pelene!


to nisam znala za konzum, ali za dm da...


_____________________________

...jer ja letim kad sam kraj tebe...
Luka 10.03.2009
Leon 07.06.2010
"Zenska mudrost sagradi kucu, a ludost je rukama razgraduje." (velika Salomonova zbirka izreka 14.1)

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poklon paketi za trudnice
26.9.2010 13:23:48   
Suzn
To za Konzum, pitaš na blagajni ili...? Ovo od Hipp-a je isto fora.
user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninishka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poklon paketi za trudnice
26.9.2010 21:46:57   
inesica
Pa najbolje pitati blagajnicu, ja sam slucajno naisla kad su imali neku promociju ne znam vise cega, pa su mi ponudili i taj papiric. Pitajte. Tko pita-ne skita user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poklon paketi za trudnice
27.9.2010 0:28:51   
Leluška
Glede Konzuma, mislim da je najbolje pitati na info pultu.

DM: - izvor:njiihova stranica - baby bonus
Zatražite i ispunite prijavnicu u Vašoj dm prodavaonici i preuzmite DVD s tjelovježbama za trudnice te knjižicu s bonovima uz koje dobivate besplatne proizvode i ostvarujete znatne popuste pri kupovini u dm-u i kod partnera dm babybonusa.


< Poruku je uredio Leluška -- 27.9.2010 0:30:38 >

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poklon paketi za trudnice
27.9.2010 22:23:28   
Bablica
Nisam ni ja znala za Konzum, bas cu sutra ic pitat. Hvala na info! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Poklon paketi za trudnice
28.9.2010 12:18:07   
tinad
Za Konzum se prijaviš preko njihovog besplatnog telefona jer više nemaju pristupnica za baby program u trgovinama,s tim da ti traže da imaš onu konzumovu karticu.Ja sam to napravila prošli tjedan a već sam dobila kupon za popust pri kupnji pampers pelena u iznosuod  25  i 20 kn za različite vrste.
A koliko znam kad dobiješ iskaznicu dobivaš i kupon za besplatan paket pelena a poslje i knjižice sa popustima.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Poklon paketi za trudnice
30.9.2010 23:29:47   
Suzn
E da... baš pitala kod mene na Vrbanima na blagajni pa su me čudno gledali user posted image user posted image

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Poklon paketi za trudnice
6.10.2010 16:20:04   
tinad
10 dana nakon učlanjenja u Konzum poslali su mi kupon od 20 kn i kupon od 25 kn na pampers pelene

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Poklon paketi za trudnice
6.10.2010 22:10:19   
Bablica
Ja bila jučer u Konzumu pa mi na info pultu rekli da zovem besplatni broj, sutra ću zvat. Tinad kako si se ti učlanila? Meni nisu znali reć kako sad ide kad je nova kartica

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Poklon paketi za trudnice
7.10.2010 18:12:24   
tinad
Nazvala besplatni telefon,treba im izdiktirati broj sa konzum kartice, knjižica sa kuponima raznih proizvoda za bebe i iskaznica stižu za cca 6 tjedana.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Poklon paketi za trudnice
9.10.2010 16:27:03   
Leluška
U dm-u sam popunila pristupnicu na blagajni i odmah dobila dvd sa vježbama i knjižicu sa popustima na artikle za trudnice. Za Konzum sam prije tjedan dana ubacila baby kupon koji sam dobila u paketu sretna beba (čini mi se) i sad čekam kaj bu bilo...
Inače dvd vježbe za trudnice još nisam otvorila, pa ne znam kakav je.
Iz hipp-a su mi poslali za dva dana cd sa uspavankama i još nekaj (sorry, zaboravljam ko da imam 90 godina!) - idem vidjet! ) - TRUDNIČKI KALENDAR!
Zgodno...

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 15:56:41   
tinad
U DMa do kraja miseca tko kupi 1 nestle proizvod i uzme letak pored i dođe na blagajnu dobiva strugalicu.Svaka dobiva a to su: 2 žličice,čarapice,200 kn poklon bon, podne puzzle, čaša sa kljunom. Ne vridi za mlječne proizvode. Ja dobila žlice i idem opet jer hoću puzzle user posted image

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 16:03:04   
AntonijaV
a za sokiće, kašice, pahuljice ??

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 16:31:12   
Bablica
Uuuuu super! Taman moram u DM! Što treba kupit nešto za djecu ili može i kava, pahuljice?!?!
Zvala danas Konzum i za cca. 6 tjedana na kućnu adresu stiže knjižica s popustima za dječji klub!user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: tinad

U DMa do kraja miseca tko kupi 1 nestle proizvod i uzme letak pored i dođe na blagajnu dobiva strugalicu.Svaka dobiva a to su: 2 žličice,čarapice,200 kn poklon bon, podne puzzle, čaša sa kljunom. Ne vridi za mlječne proizvode. Ja dobila žlice i idem opet jer hoću puzzle user posted image


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu tinad)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 19:19:59   
tinad
Nagrade za Nestle vrijedi za sve osim za adaptirano mlijeko i mlječne proizvode.Isplati se jer svaka dobiva.
A evo još nešto super,treba otići na Kozmo stranicu i učlaniti se,tamo imate popuste za mame i bebe.Učlanite se  i isprintate kupone: http://www.kozmo.hr/wp-content/uploads/2010/10/bonus-za-mame.pdf
ovo su novi kuponi + ima još 1 paket kupona sa stvarima za domaćinstvo pa pogledajte.
ja nemam Kozmo u blizini ali evo za ostale sretnice.
Znam da ovi moji postovi ne spadaju u naslov teme ali je približno jer vjerujem da svatko od nas želi malo uštedjeti,pa ne bi bilo loše kad neka od nas sazna za nešto slično da objavi.

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 21:19:07   
patka
mi u dm-u dobili nestle podne puzzle user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 22:09:51   
Suzn
To u Dm-u je do kraja 10.mj.?

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 22:16:28   
BUMBI
Ja mislim da kod nas u dm-u više nema nestle kašica i sokića,a imali su.Imaju samo one kao pudinge

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Poklon paketi za trudnice
11.10.2010 22:47:42   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: patka

mi u dm-u dobili nestle podne puzzle user posted image user posted image user posted image

kakve su????
ja taman htjela sutra ici kupiti kakve za kiku, ove su nam konstantno u upotrebi, pravimo kucice pa bi neke manje, da mi je lakse nered napraviti user posted image

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!