|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   4D ultrazvuk
16.7.2010 16:08:54   
@pple
Izvinjavam se ako je tema bila, ja je nisam uz pomoc trazilice mogla pronaci.

Zanima me kada je najbolje uraditi 4D ultrazvuk? U kojoj sedmici?
Da li se to isplati raditi (s obzirom da se ovaj pregled placa) ako je trudnoca preko 30 sedmica?



< Poruku je uredio @pple -- 16.7.2010 16:09:37 >
Neposredna veza do poruke: 1
   [Brisano sporočilo]
16.7.2010 16:13:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu @pple)
  Neposredna veza do poruke: 2
   [Brisano sporočilo]
16.7.2010 16:16:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 4D ultrazvuk
16.7.2010 16:17:34   
maja
dobrodošla @pple!

Pa možeš napraviti UZV ako baš želiš ako baš hočeš vidjeti bebicu. Cijena je paprena (barem kod nas)

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 4D ultrazvuk
16.7.2010 20:43:26   
@pple
Hvala na dobrodoslici!
Ja sam u 33. sedmici trudnoće, al ovaj pregled nisam do sada radila, a bas bih voljela. Pa me stoga zanimalo da li mi se isplati to sad raditi, da li ću ista vidjeti. Voljela bih da imam lijep snimak bebice u stomaku. Krivo mi je sto to prije nisam uradila :(

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 4D ultrazvuk
17.7.2010 13:45:47   
tina0310
ma nema vam to veze s trudnoćom,ja san cilu trudnoću išla nauzv 4D i sad imam predivne slike bebe a šta se tiče njega i običnog uzv razlika je jedino šta ovaj ima toner u boji tako da možeš viditi bebu u boji a drugo ništauser posted image ja san bila oduševljena time,a sad još više jer imam uspomenu i pomoću njega mi je pogođena točna kilaža bebe s kojom se rodija,tako da samo napriduser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

(Odgovor članu @pple)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 4D ultrazvuk
26.7.2010 15:48:34   
nemammaste
Ja stalno blejim u tu 4d slikicu koju mi je dala dr. i ne mogu vjerovati da je to moja bebolina! user posted image  Koliko su realne te slike,da li vam je bebica poslije izgledala baš tako ili ne??

(Odgovor članu tina0310)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!